Going. | WISŁA 2017 CZAS START

WISŁA 2017 CZAS START

Warszawa

Kolejny rok i kolejne rozdanie, jeśli chodzi o nadwiślańskie kluby. W przeciągu kilku lat, z miejsc zarośniętych chwastami, dwa brzegi Wisły stały się najgorętszą kulturalno-imprezową letnią miejscówką. Niewiele jest miast na mapie Europy, które posiadają tak rozbudowany nadrzeczny klubowy kompleks.

Majówka tuż-tuż, zobaczcie zatem, jakie wydarzenia otworzą nadwiślański sezon. Ahoj!

9 dni beztroskiego byczenia się nad Wisłą i objadania specjałami z food trucków. Wpadnijcie do jedynej, stałej food truckowej miejscówki!

Babie Lato to jedna z najmłodszych nadwiślańskich miejscówek. Znajdziecie tam dużo piasku, leżaki, muzyczną scenę i rzemieślnicze piwka, a więc starter każdego post-hipstera jak się patrzy. Punktem kulminacyjnym otwarcia będzie występ duetu SCUMS, czyli hałsy, disko i wszystko.

Zespół BOWNIK to trzech warszawskich muzyków, zaczynających swoją karierę i znanych wcześniej jako Control the Weather. Trochę dla żartu, trochę z przekory, kategoryzują swoją twórczość jako vegan disco.

Odcinek 511 metra Wisły od lat cieszy się wysoką popularnością. Najlepsi warszawscy DJ-e, tłumy pod sceną i intensywny start sezonu. Trzy dni, trzy różnorodne imprezowe noce. Do tańców zachęcą was Kędzior, I Say Mikey, DJ Boogie czy ZuzaOk.

Wyścig o najdłuższe rozpoczęcie sezonu trwa w najlepsze. Niemniej jednak, zwycięzca jest już chyba znany! Hocki Klocki zapraszają na 9 dni imprez, przez całą noc, bez wytchnienia. O najgłośniejszą selekcję zadbają między innymi Rapperoni, Princess Rap, Kuvau, Zeppy Zep czy Panowie z Twardej.

Przez wiele lat zasilała najróżniejsze projekty, żeby w końcu powiedzieć coś zdecydowanym głosem w solowym materiale. Po raz pierwszy występuje pod swoim pełnym imieniem i nazwiskiem, bo jak sama mówi: „ma coś konkretnego do powiedzenia”.

Inspiracje muzyczne czerpią z jazzu, soulu, indie roc- ka, a to wszystko okraszone jest eksperymentalną elektroniką i charakterystycznym głosem frontmana.

Imprezy organizowane nad Wisłą przez Flirtini mają już status legendarnych. Na całej długości klubowej części rzeki, warszawski duet doprowadzał do czerwoności parkiety i ciała tańczących. W tym roku otwierają młodą stażem miejscówkę - REJS. Wszyscy na pokład!

Zapraszamy na #weekend pełen wodniackich atrakcji, którym uczcimy tegoroczne #otwarciesezonuletniego! Wyjątkowo, tym razem świętujemy także Rok Rzeki Wisły 2017.

Lato nadchodzi coraz śmielszymi krokami i już wkrótce będzie ciepło, miło i wesoło. Dzieci wychodzą na ulice. Duże dzieci też.

19 maja otwieramy sezon z najlepszym kolektywem w mieście PIOSENKA JEST DOBRA NA WSZYSTKO i chłopakami z zespołu THE SATURDAY TEA!

  miejscowka     europy     rozbudowany     kolejne     kolejny     nadrzeczny     brzegi     miejsc     przeciagu     tuztuz     ahoj     staly     posiadaja     chodzi     zatem     zarosnietych     jakie     sezon     ktore     miast     majowka     wydarzenia     zobaczcie     rozdanie     kilku     nadwislanski     niewiele     mapie     otworza     najgoretsza     chwastami     kompleks