Going. | Imprezowa majówka z Going. TOP 5

Imprezowa majówka z Going. TOP 5

Warszawa | czwartek, 27. kwietnia 2017

Rekordowo długa tegoroczna majówka niestety nie zapowiada się zbyt słonecznie. To zdecydowanie zachęca do pozostania w mieście i spędzenia długiego weekendu na klubowo-koncertowym tournee. Prezentujemy Wam najgorętsze warszawskie wydarzenia, niech

Warszawski klub Smolna postawił w tym roku na bardzo huczną majówkę. W przeciągu niespełna czterech dni w murach kamienicy pojawią się takie nazwiska jak Laurent Garnier, Chris Liebing, Dusky czy Sailor & I. Po raz pierwszy, lekko naginając politykę klubu, będzie można kupić bilety w przedsprzedaży. Należy przegonić deszcz tańcem!

Czeluść to krakowski duet didżejsko-promotorski, który na przestrzeni ostatnich lat wyrobił sobie uznaną markę w środowisku. Kilkadziesiąt zagranych imprez oraz niewiele mniej wydanych utworów, to musi budzić niemały podziw. W stołecznym Niebie zagrają u boku Jedynaka, znanego doskonale z duetu Flirtini.

Rosyjski młody rap? Czemu nie. Intrygująca stylistyka i podejście do znanego tematu, które może zaciekawić niejednego adepta hip-hopowej sztuki. Mocnym punktem młodego Rosjanina jest niewątpliwie charyzma, o czym przekonacie się już w sobotę. Taki początek długiej majówki to my rozumiemy!

Za co się nie zabiorą, to zamieniają w złoto. Mitch & Mitch, tym razem do spółki z brazylijskim producentem i muzykiem Alexandre Kassinem. Niedawno wydali ciepło przyjętą i równie ciepło brzmiącą płytę Visitantes Nordestinos. Okazja do rozgrzania się zatem idealna. Będzie ogień, będzie bossa nova, będzie głośno.

Kultowe miejsce na kulturalnej mapie Warszawy powróciło. Póki co, z Placu Grzybowskiego przetransportowali się do Nowego Teatru na uroczym Mokotowie. Pierwsze koncerty już zaplanowane, z jednym z nich, zdecydowanie wartym uwagi, będzie występ tria Sakata/Berthling/Nilssen-Love. Japoński saksofon, szwedzki kontrabas i norweska perkusja. Efekty takiego połączenia mogą być imponujące.

  dlugiego     klubowokoncertowym     rekordowo     niech     wydarzenia     weekendu     tournee     majowka     zacheca     zapowiada     miescie     warszawskie     niestety     najgoretsze     tegoroczna     spedzenia     prezentujemy     slonecznie     zdecydowanie     pozostania     zbyt     dluga