Going. | Radio LUZ poleca

Radio LUZ poleca

Wrocław

Radio LUZ to niekomercyjne akademickie radio Politechniki Wrocławskiej, wypełnione brzmieniem najlepszej alternatywy i najbardziej smakowitych propozycji mainstreamu. We współpracy z redakcją muzyczną i redakcją kulturalną przygotowaliśmy dla Was cotygodniowe zestawienie najlepszych wrocławskich wydarzeń!

Radia LUZ możesz słuchać na http://radioluz.pwr.edu.pl/

Wrocławski Dom Literatury zaprasza na spotkanie z cyklu Wieczory Sporów Łagodnych. Gościem profesora Stefana Bednarka będzie doktor Bartosz Jastrzębski. Dyskusja toczyć się będzie wokół najnowszej książki doktora “Ostatnie Królestwo - szkice teologiczno - polityczne”. Zapraszamy wszystkich głodnych rozważań na temat konserwatyzmu i światopoglądu.

Z reklamami spotykamy się na co dzień, zarówno w domu, jak i na ulicy. Warto poświęcić jej więcej uwagi i zastanowić się, jak ją ugryźć, by ona się nie odgryzła. Na spotkanie pod takim tytułem zaprasza koło naukowe touchpoint działające na uniwersytecie wrocławskim. Będzie to ostatnia w tym roku akademickim dyskusja z cyklu “po prostu”, a jej gościem będzie Marcin Wokan.

Jak co sezon, Radio Luz regularnie świętuje swoją nową ramówkę i w przypadku pory letniej nie mogło być inaczej. Tym razem zapraszamy na BASEN Beach Bar, aby w rytmach disco serwowanych przez Raeva, Ryan R'a, Antoniego Sierakowskiego i Andrzeja Jokiela przywitać najcieplejszą porę roku.

Dyskusyjny Klub Filmowy Politechniki Wrocławskiej zaprasza na pokaz klasycznego filmu “Nóż w wodzie” w reżyserii Romana Polańskiego. To pełnometrażowy debiut mistrza i zarazem jedyny jego obraz nakręcony w całości w Polsce. Historia Krystyny i jej męża Andrzeja przeszła do historii polskiej kinematografii, wiele zasług ma w tym muzyka Krzysztofa Komedy i operatorka Jerzego Lipmana.

W ramach dziesiątych urodzin Ethno Jazz Festivalu, we wrocławskiej Hali Orbita wystąpi legendarny Chick Corea Elektric Band, w którego składzie zagrają Chick Corea, Eric Marienthal, John Patitucci, Frank Gambale oraz Dave Weckl.

Rusza Międzynarodowy Festiwal Wysokich Temperatur! Podczas tegorocznej, wyjątkowej edycji, która odbywa się pod hasłem „W ogniu sztuki”, będzie można uczestniczyć w licznych pokazach, pasjonujących warsztatach oraz interesujących wystawach. Co jeszcze? Dla gości Festiwalu przygotowane zostały również pokazy audiowizualne, wystawy, konferencja naukowa oraz zabawy dla całych rodzin.

Neonowe podwórko skąpane w tysiącach liści, otworzy się przed Wami na tydzień przed oficjalnym początkiem lata. By tanecznej rozpuście stało się zadość, wystarczy założyć słuchawki i wybrać pomiędzy trzema kanałami.

W ciągu kilku lat obecności na scenie rapowej, zagrali kilkadziesiąt koncertów w całej Polsce, za każdym razem wypełniając kluby po brzegi.

  przygotowalismy     mozesz     najlepszej     cotygodniowe     alternatywy     muzyczna     smakowitych     najlepszych     wypelnione     brzmieniem     niekomercyjne     propozycji     wroclawskiej     httpradioluzpwredupl     politechniki     wroclawskich     akademickie     sluchac     zestawienie     mainstreamu     wydarzenradia     radio     kulturalna     wspolpracy     redakcja     najbardziej