Fala - Pawilon nad Wisłą

Znany z punkowych koncertów, postklubowych imprez i zaangażowanych inicjatyw eklektyczny klub Pogłos otwiera swój nadwiślański pawilon. To już drugi rok działalności Fali - Pawilonu nad Wisłą.

Wydarzenia

  • Zapraszamy w każdą środę na bezpłatne, plenerowe kino w Pawilonie Fala nad Wisłą! Znajdziecie nas na Płycie Desantu k. Mostu Łazienkowskiego.26.08BLADE RUNNER 2049 02.09ALMOST FAMOUS 09.09WHIPLASH16.09STAND BY ME23.09CALL ME BY YOUR NAME //Rezerwacje leżaków: rezerwacjefala@gmail.com (przyjmujemy do środy do godziny 18.00)(do odbioru od godziny 19.00 do 19:30, przed pokazem)Rezerwacje nie są obowiązkowe, zawsze znajdzie się jakieś miejsce dla osób chcących oglądać seans)Regulamin udziału:1. Prosimy o korzystanie z wyznaczonych miejsc, nieprzestawianie leżaków. 2. Konieczne jest zakrywania ust i nosa i zachowanie odległości przez cały okres udziału w wydarzeniu i przebywania na terenie pokazu.4. Obszar wydarzenia będzie jasno wydzielony przez osoby organizujące pokaz.______Wspierają nas:muno.plRytmy.plIdę w TangoK MAGcgmAntyradioW przypadku deszczu wydarzenie zostanie odwołane.

  • JOGA na FALI czyli łagodna joga na dzień dobryJeśli chcesz rozpocząć dzień z dbałością o swoje ciało i umysł, poruszać się, łagodnie porozciągać i wzmocnić, to zapraszamy Cię do udziału w zajęciach jogi w pięknym nadwiślańskim otoczeniu Wstęp bezpłatny.Zajęcia prowadzi @Aneta Rajkowska YogaGodzinę przed zajęciami możesz zjeść coś lekkiego (aby nie ćwiczyć na pusty żołądek np. owoc czy lekki koktajl), a po jodze zapraszamy na bardziej obfite, pyszne wegańskie śniadanie, kawę oraz chillowanie na leżakach! Co przynieść i jak się ubrać?- matę do jogi i/lub koc,- wygodny strój do ćwiczeń, najlepiej wielowarstwowy w przypadku chłodu lub wiatru;- wodę do picia- uśmiech i pozytywne nastawienie Jak będą wyglądały zajęcia?Vinyasa joga to połączenie ruchu z oddechem, płynne przejścia z pozycji do pozycji.Poziom zajęć otwarty, czyli odpowiedni dla osób początkujących jak i tych, którzy praktykują jogę od dłuższego czasu. W trakie zajęć są różne opcje i warianty pozycji, aby każdy odnalazł swój komfort. Praktyka kończy się relaksem – szum drzew i śpiew ptaków umili nam i pogłębi ten stan W przypadku trudnych warunków pogodowych zajęcia zostaną mogą zostać odwołane – będziemy Was informować.*Jeżeli czujesz, że coś Cię bierze, masz katar, kaszel, gorączkę, złe samopoczucie proszę zostań w domu.Przeciwwskazania do udziału i wykonywania niektórych ćwiczeń: gorączka, katar/kaszel, przeziębienie, złe samopoczucie, przebyta ciężka choroba czy kontuzja, urazy i zwyrodnienia kręgosłupa, dyskopatia, nadciśnienie, choroby oczu.-------Wspierają nas:muno.plRytmy.plIdę w TangoFitnessOdpowiednie dla dzieciWybierz się ze znajomymiPokaż wszystkichOrganizatorzy