Walentynkowe promocje

W Święto Miłości poczuj się wyjątkowo. Zrób coś dla siebie i dla swojej drugiej połowy. Albo tylko dla siebie. Albo tylko dla drugiej połowy. :)

Poniżej znajdziesz promocyjne ceny biletów. Niektóre z nich mają specjalną, walentynkową pulę biletową, niektóre aktywują się po wpisaniu specjalnego kodu, który znajdziesz poniżej, dlatego nie zapomnij o nim. Sprawdź zasady:

* Cohen i Kobiety | Szczecin, Zabrze, Warszawa
➣Bilety tańsze o 15%

* Lion Shepherd World On Fire Tour 2020 | Warszawa, Katowice, Wrocław, Gdańsk
➣- 25% z kodem walentynki14

* Lady Pank | Szczecin, Lublin, Bydgoszcz
➣- 25% z kodem walentynki14

* Ethnic Tattoo Fest | Góra Kalwaria
➣Bilety w walentynkowej cenie

* Rap Attack Festiwal | Bielsko-Biała
➣Kup bilet i odbierz kod rabatowy -50% na drugi bilet z puli REGULAR. Promocja trwa 14.02 od 12:00 do 23:59

Ilość biletów jest ograniczona. Promocja obowiązuje do niedzieli, 16 lutego.

Wydarzenia

  • Booom… Słyszeliście? Tak, słuch Was nie myli… W dniach 25-26 czerwca 2021 roku w Bielsku-Białej, po raz kolejny spodziewane są potężne drgania skorupy ziemskiej! Jeden z największych polskich festiwal w tej części Polski, wraca do stolicy Podbeskidzia! W pierwszy weekend wakacji odbędzie się impreza, jakiej te przepiękne, górskie tereny jeszcze nie widziały. Najlepsi artyści reprezentujący rap w Polsce – młode wilki szturmem zdobywające listy przebojów, bijący rekordy oglądalności w Internecie oraz będący w topie już od lat ,,wyjadacze”. Prawdziwa eksplozja talentów, muzycznych doznań z potężną dawką energii zawarta w dwóch dniach festiwalowego szaleństwa, a wszystko to w otoczeniu przepięknych górskich krajobrazów! Jesteście gotowi na tak odjechaną imprezę w stolicy Beskidów? Jeśli tak, to zapnijcie pasy i ruszamy! Czas na Rap Attack Festival Bielsko-Biała.

  • „Cohen i Kobiety” wracają na scenę! „Cohen i Kobiety” - trasa koncertowa, która jesienią 2018 roku zelektryzowała polską publiczność, wraca na afisz. Na scenach Katowic, Krakowa, Warszawy, Szczecina, Gdyni, Poznania i Łodzi komplet publiczności oklaskiwał, cudowne kobiety, wspaniałe artystki, a przede wszystkim gwiazdy kilku pokoleń polskiej wokalistyki. Każda z nich w swój własny i niepowtarzalny sposób zinterpretowała niezapomniane przeboje Leonarda Cohena, legendarnego kanadyjskiego barda i poety. We wrześniu mija 85. rocznica jego urodzin, a „Cohen i Kobiety” wracają na scenę. Pierwsze koncerty w Bydgoszczy i Gdańsku już w listopadzie, a w grudniu we Wrocławiu. Każdy z koncertów to niemal magiczne spotkanie z nastrojową i niepowtarzalną piosenką Leonarda Cohena, który stworzył swój własny, niepodrabialny styl i klimat. Doskonale odnajdują się w nim gwiazdy i wspaniałe wokalistki: Anita Lipnicka, Natalia Kukulska, Daria Zawiałow, Grażyna Łobaszewska, Julia Pietrucha, Barbara Wrońska, Matylda Damięcka i Paulina Przybysz. Każda z nich utworom Cohena daje coś z siebie, co w połączeniu z tekstami w przekładzie Macieja Zembatego i nieoczywistymi aranżacjami Leszka Biolika urzeka już przy pierwszym zetknięciu. Klimatu dopełniają wizualizacje i grafiki Matyldy Damięckiej. Cohen i jego muzyka nie zawodły mnie absolutnie nigdy, choć artysta powiedział i nagrał w swoim życiu wiele. I choć nie napisze już nic więcej, tym razem przemawia do nas głosem niezwykłych kobiet. „COHEN i KOBIETY”, to spektakl, w którym wybitne polskie artystki zaśpiewają jego utwory, nadając im, być może, dodatkowe, unikalne znaczenia. Dla mnie prywatnie, możliwość aranżowania i produkowania muzyki do tego koncertu to wielki prezent od życia i szansa okazania szacunku oraz niezwykła podróż…- mówi Leszek Biolik, aranżer i producent muzyczny trasy koncertowej, od lat uznany kompozytor i muzyk chociażby legendarnej Republiki. We wrześniu mija 85. rocznica urodzin Leonarda Cohena. To doskonały moment by jeszcze raz spotkać się z jego muzyką i przebojami taki jak: „In My Secret Life”, „Suzanne” czy „Dance Me To The End Of Love” w niezwykłym towarzystwie kobiet, gwiazd polskiej sceny muzycznej. Jeszcze w tym roku, zapraszamy na koncerty do Bydgoszczy, Gdańska i Wrocławia. W marcu 2020 trasa zwita kolejno do Szczecina, Zabrza i Warszawy. Matylda Damięcka Natalia Kukulska Anita Lipnicka Grażyna Łobaszewska Julia Pietrucha Barbara Wrońska Daria Zawiałow

  • Serdecznie zapraszamy na koncerty fenomenalnego zespołu Lady Pank , które odbędą się w największych Arenach i Amfiteatrach w Polsce: Warszawa – Hala Torwar 24.02.2019 r – godz. 20:00 Pozań – Hala Arena – 2.03.2019 r. godz. 18:30 Łódź – Atlas Arena – 10.03.2019 r. godz. 18:30 Kielce – Amfiteatr Kadzielnia - 26.05.2019 r. godz. 18:30 Opole – Amfiteatr NCPP – 14.09.2019 r. godz. 19:30 Gdańsk – Ergo Arena – 13.10.2019 r. godz. 18:30 Katowice – Hala Spodek 26.10.2019 r., godz. 18:30 Wrocław - Hala Stulecia 17.11.2019 r. godz. 18:30 Kraków – TAURON Arena Kraków 23.11.2019 r, godz. 18:30 Lady Pank – po 35 latach od premiery historycznego albumu , który przeszedł do historii polskiego rocka jako klasyk jest dla wielu fanów polskiej muzyki niczym biblia. Zespół podczas koncertów zaprezentuje zarówno utwory z płyty LP1 w niezmienionej kolejności i aranżacjach jak i pozostałe przeboje których ma na swoim koncie dziesiątki. Koncertom będzie towarzyszyła oprawa nawiązująca do okresu, kiedy Lady Pank zaczynało swoją burzliwą karierę czyli do lat 80. Nie zabraknie niespodzianek i zaskoczeń, którymi zespół Jana Borysewicza i Janusza Panasewicza rzadko rozpieszcza swoich fanów… Bilety już w sprzedaży !

  • ETHNIC TATTOO FEST 2.0 25-28.6.2020 [English below] Ethnic Tattoo Fest 2.0 jest to największy w Europie Festiwal tatuażu i muzyki etnicznej. W trakcie tego 4 dniowego wydarzenia będziecie mogli zobaczyć tatuażystów przy pracy (lub zrobić tatuaż), posłuchać wielu ciekawych wykładów, warsztatów, koncertów, dołączyć do wspólnych pląsów i śpiewów przy ognisku, wziąć udział w ceremonii i odwiedzić wyjątkową strefę targową. To wszystko w cudownej leśnej scenerii zaledwie 25 km pod Warszawą. W PROGRAMIE: ARTYŚCI: około 100 artystów tatuażu z całego świata (min. Borneo, Hawaje, Nowa Zelandia). Artyści będą tatuować technikami dawnymi: hand tapping oraz hand poking w symbolice oraz technice charakterystycznej dla swojego regionu. W gronie tym zaszczycą nas swoja obecnoscią również tatuażyści tatuujący w dotworku oraz świętej geometrii. KONCERTY: około 10 koncertów z muzyką etniczną i inną wysoko wibrującą przecudną. W tym dużo wspólnej radości, śpiewu, gry na instrumentach przy ogniu. WYKŁADY: w tym min. „Sak yan w buddyzmie Therawada”, ”Święta geometria”, więcej informacji wkrótce. WARSZTATY: w tym warsztat gry na bębnie szamańskim, acro joga itd. CEREMONIE: szałas potów (temazcal), cacao, ceremonia dźwięku. DLA DZIECI: kącik atrakcji. Wiecej informacji na: www.primitive.pl FB: https://www.facebook.com/ethnictattoofest/ IG: https://www.instagram.com/ethnic_tattoo_fest/ ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ethnic Tattoo Fest 2.0 is the largest tattoo and ethnic music festival in Europe. During this 4-day event you will be able to see tattoo artists at work (or make a tattoo), listen many interesting lectures, workshops, concerts, dance and sing around the campfire or take part in ceremonies and unique target zones. All of this will take place in a wonderful forest scenery 25 km near Warsaw. IN PROGRAM: ARTISTS: around 100 tattoo artists from around the world (including Borneo, Hawaii, New Zealand). Artists will tattoo by ancient techniques: hand tapping and hand poking in the symbolism and technique characteristic of their region. We are also honored by the presence of dotwork and sacred geometry tattooists. CONCERTS: about 10 concerts with ethnic music and other highly vibrating tunes. Including a lot of common joy, singing, playing instruments by the fire. LECTURES: including "Sak yan in Theravada Buddhism", "Sacred geometry", more information soon. WORKSHOPS: including shamanic drum workshop, acro yoga etc. CEREMONIES: sweat lodge (temazcal), cacao, sound ceremony. FOR CHILDREN: attraction corner. More information on: www.primitive.pl FB: https://www.facebook.com/ethnictattoofest/ IG: https://www.instagram.com/ethnic_tattoo_fest/