WERYFIKACJA WIEKU

Potwierdź, że masz 18 lat, aby wejść na stronę.

KUP BILET

Strefa Jelenia powraca! Tęskniliście za mocnymi koncertami w mieście?

Dobrze się składa, przed nami całe lato i line-up, na który czekaliście. Zapraszamy Was już od 16.07, w każdy weekend do nowej miejscówki, którą tworzymy dla Was na prawym brzegu Wisły! Czołówka artystów rodzimej sceny rapowej i imprezy, których finału nie jesteście w stanie przewidzieć. Bilety - zawsze w cenie 30 PLN, a w cenie welcome drink! Szykujcie się!

#StrefaJelenia2021

ARTYŚCI

BILETY

`

2021-09-09

DWA SŁAWY

2021-09-10

OIO showcase feat. @atutowy & Phunk'ill

2021-09-11

Gombao 33 TAKEOVER

FAQ

Jak działa bilet?

Bilet upoważnia Cię do wejścia na teren wydarzenia, a także otrzymania żetonu wymiennego na welcome drink. Bilety zakupione przez Going. oraz Empik Bilety będą widoczne na koncie użytkownika aplikacji Going., jeśli zakupione zostały na ten sam adres e-mail na które założone jest konto - dzięki temu znalezienie ich jest szybkie i proste. Kod biletu jest ważny tylko przy pierwszej weryfikacji.

Czy mogę na chwilę opuścić teren imprezy i na nią bezpłatnie wrócić?

Nie, w przypadku opuszczenia terenu imprezy, ponowny wstęp jest możliwy jedynie po nabyciu kolejnego biletu.

Czy jeśli kupiłem bilet elektroniczny, to powinienem go wydrukować?

Chrońmy lasy! Na bramce wydarzenia możesz pokazać biletu w formie elektronicznej np. na smartphonie. Nie są akceptowane zdjęcia biletów lub screenshot'y biletów elektronicznych.

Nie mam jeszcze 18 lat, czy mogę uczestniczyć w wydarzeniu?

Nie, w wydarzeniu mogą uczestniczyć tylko osoby, które najpóźniej w dniu wydarzenia ukończyły 18 rok życia.

Dokonałem/-am zakupu biletu, ale nie mam go na mailu - co robić?

Czekamy na realizację przelewu przez Twój bank. Czasem trwa to nieco dłużej. Jeżeli po upływie 24h (dnia roboczego) dalej nie otrzymasz biletu, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy. Możliwe, że przy rejestracji e-mail został wpisany z błędem (literówką). Skontaktuj się z nami. Poprawimy Twoje dane oraz ponownie wyślemy bilety.

Jakie zasady organizacyjne panują podczas wydarzenia w związku z występowaniem na terenie Polski wirusa SARS-CoV-2?

Wszystkie zalecenia i zasady organizacyjne znajdziesz w Regulaminie Wydarzenia i Procedurach Bezpieczeństwa. W trakcie wydarzenia:

  • zakrywaj nos i usta,
  • zdezynfekuj ręce przed wejściem na teren wydarzenia,
  • utrzymuj dystans 1,5 m od innych uczestników i pracowników wydarzenia,
  • stosuj się do wszystkich poleceń wydawanych przez obsługę wydarzenia.

W jaki sposób mogę złożyć wymagane do uczestnictwa w imprezie oświadczenie o stanie zdrowia?

Link do formularza z oświadczeniem o stanie zdrowia zostanie wysłany na ok. 2 dni przed datą koncertu. Jesteś zobowiązany do wypełnienia oświadczenia przed wejściem na koncert. Możesz również złożyć oświadczenie w wersji papierowej w momencie skanowania biletu. Złożenie oświadczenia jest obowiązkowe, bez niego nie zostaniesz wpuszczony/a na teren imprezy.

Mam objawy choroby - czy mogę uczestniczyć w koncercie?

Nie, osoby u których występują objawy choroby wywołanej przez wirusa SARS-CoV-2 nie mogą uczestniczyć w wydarzeniu i nie będą wpuszczane na teren Imprezy.

Mam problemy z oddychaniem, czy muszę mieć maseczkę podczas koncertu?

Nie, według zaleceń Głównego Inspektoratu Sanitarnego osoby mające problemy z oddychaniem nie muszą nosić / mogą zaniechać noszenia maseczek.

Czy moje dane kontaktowe (adres zamieszkania oraz numer telefonu) są wymagane? Czy nie będą podawane osobom trzecim?

Twoje dane kontaktowe są wymagane w przypadku wystąpienia zagrożenia epidemiologicznego podczas koncertu. W takim przypadku organizator zobowiązany jest do przekazania tych danych Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu.