WERYFIKACJA WIEKU

Potwierdź, że masz 18 lat, aby wejść na stronę.

KUP BILET

Spragnieni rapowych wrażeń w mieście?
Strefa Jelenia powraca!

Czekaliście? Wiemy. Wraca Strefa Jelenia! Najgorętsza koncertowa miejscówka nad Wisłą.
Mocny line-up z czołówką rapowej sceny. Befory i aftery, a oprócz tego niespodzianki od Jelenia, strefa chillu na szybką regenerację oraz warsztaty create na pobudzenie kreatywności i stworzenie melanżowych itemów DIY.

Bilety - zawsze po 39 PLN, a w cenie - shot zmrożonego Jägermeistera na start!
Nie chcecie przegapić żadnego koncertu? Wjeżdża nowość: festiwalowe karnety w ograniczonej puli!
W pakiecie karnet na WSZYSTKIE koncerty + limitowany T-shirt Strefy Jelenia. Cena: 349 PLN
Wstęp tylko dla osób pełnoletnich.
Widzimy się na miejscu!

#StrefaJelenia2022

FAQ

Jak działa bilet?

Bilet upoważnia Cię do wejścia na teren wydarzenia, a także otrzymania kuponu wymiennego na welcome shota. Chcesz mieć bilet zawsze pod ręką? Pamiętaj, że aby widzieć go na swoim koncie w aplikacji Going., podczas zakupu biletu, musisz podać adres e-mail połączony z Twoim kontem użytkownika. Kod biletu jest ważny tylko przy pierwszej weryfikacji.

Jak działa karnet?

Karnet upoważnia Cię do wejścia na wszystkie wydarzenia w Strefie Jelenia 2022, a także każdorazowego otrzymania kuponu przy wejściu wymiennego na welcome shota. W pakiecie z karnetem dostaniesz od nas limitowany T-shirt, który możesz odebrać w Strefie Jelenia po okazaniu karnetu i dowodu osobistego. Chcesz mieć karnet zawsze pod ręką? Pamiętaj, że aby widzieć go na swoim koncie w aplikacji Going., podczas zakupu karnetu, musisz podać adres e-mail połączony z Twoim kontem użytkownika. Karnet jest ważny tylko przy okazaniu dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Czy mogę na chwilę opuścić teren imprezy i na nią bezpłatnie wrócić?

W przypadku opuszczenia terenu imprezy, ponowny wstęp możliwy jest po nabyciu kolejnego biletu na koncert. Jednak od godz. 22:00 możliwe jest bezpłatne wejście na afterparty.

Czy jeśli kupiłem bilet elektroniczny, to powinienem go wydrukować?

Chrońmy lasy! Na bramce wydarzenia możesz pokazać biletu w formie elektronicznej np. na smartphonie. Nie są akceptowane zdjęcia biletów lub screenshot'y biletów elektronicznych.

Nie mam jeszcze 18 lat, czy mogę uczestniczyć w wydarzeniu?

Nie, w wydarzeniu mogą uczestniczyć tylko osoby, które najpóźniej w dniu wydarzenia ukończyły 18 rok życia.

Dokonałem/-am zakupu biletu, ale nie mam go na mailu - co robić?

Czekamy na realizację przelewu przez Twój bank. Czasem trwa to nieco dłużej. Jeżeli po upływie 24h (dnia roboczego) dalej nie otrzymasz biletu, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy. Możliwe, że przy rejestracji e-mail został wpisany z błędem (literówką). Skontaktuj się z nami. Poprawimy Twoje dane oraz ponownie wyślemy bilety.

Czy moje dane kontaktowe (adres zamieszkania oraz numer telefonu) są wymagane? Czy nie będą podawane osobom trzecim?

Twoje dane kontaktowe są wymagane w przypadku wystąpienia zagrożenia epidemiologicznego podczas koncertu. W takim przypadku organizator zobowiązany jest do przekazania tych danych Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu.