white
SZYBKO, BO MIJA CZAS 👇
white

White - pierwsza gwiazda rocka w polskim hip-hopie..

.. Młody wilk, reprezentant 2115 i członek SB Maffiji. White jest na tyle wszechstronnym twórcą, że równie dobrze radził sobie z trapowymi bangerami jak i niemal rockowymi balladami. Poszukiwania stylu zakończyły się sukcesem w momencie, kiedy na kanał wjechał pierwszy singiel - "Sen". Praktycznie każdy kolejny ruch skupiał na nim coraz większą uwagę odbiorców i środowiska, a premiera "Californii" pokazała, że White w szybkim tempie stał się ogólnopolską gwiazdą.

Zwiedził całą Polskę podczas trasy promującej debiutancki album "Rockstar", notując sporo sold out’ów. Na koncertach zgromadził tysiące fanów w różnym wieku, a sama płyta pokryła się złotem pół roku od premiery.

white

NOWY ALBUM ROCKSTAR

rocstar white

Po doskonale przyjętych singlach, które nadały brzmienie tegorocznym wakacjom, 28 sierpnia White 2115 wypuścił swój trzeci studyjny album zatytułowany "Rockstar: Do zachodu słońca".

Tym razem mistrz wakacyjnych singli powraca ze stylistyką znaną ze swojego debiutanckiego krążka. Nowa płyta przepełniona jest mocnymi, gitarowymi, często wręcz rockowymi dźwiękami, które płynnie przechodzą w brzmienie charakterystyczne dla współczesnego rapu. Młody Łajcior znów otwiera się przed słuchaczami, zdradzając im nie tylko te pozytywne elementy swojego życia, ale także zabierając ich ze sobą w trudne i bogate w doświadczenia dzieciństwo oraz czasy sprzed ery sukcesu. Chwile refleksji uchwycone w utworach świetnie równoważą letnie szlagiery, co sprawia, że pierwsza gwiazda rocka w polskim rapie lśni na nowo.

KUP BILET

MERCH

FAQ

W jakiej formie są bilety?

Bilety zakupione online są w formie elektronicznej - otrzymasz je mailowo. Nie musisz drukować załącznika, ściągnij aplikację Going. - wszystkie swoje bilety znajdziesz w zakładce “Moje bilety”. Przy wejściu pokaż bilet osobom z obsługi - przygotuj widoczny QR kod. Bilet jest imienny, przypisany do Twojego konta. Obsługa zastrzega sobie prawo do weryfikacji właściciela biletu na podstawie dowodu tożsamości, dlatego miej go ze sobą.

Jak działa kod biletowy?

Bilety będą dostępne w serwisach empikbilety.pl, goingapp.pl oraz w aplikacji Going. Bilety zakupione w empikbilety.pl będą widoczne w koncie użytkownika aplikacji Going., dzięki czemu w szybki i prosty sposób można je przekazać innej osobie lub przedstawić do kontroli wchodząc na wydarzenie. Kod biletowy jest ważny tylko przy pierwszej weryfikacji, jakiekolwiek kopiowanie lub udostępnianie biletu osobom trzecim spowoduje utratę jego ważności i będzie traktowane jako próba oszustwa. Organizator nie odpowiada za bilety zakupione z innych źródeł niż wymienione powyżej.

Dokonałem/-am zakupu biletu, ale nie mam go na mailu - co robić?

Czekamy na realizację przelewu przez Twój bank. Czasem trwa to nieco dłużej. Jeżeli po upływie 24h (dnia roboczego) dalej nie otrzymasz biletu, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta naszego dystrybutora biletów poprzez formularz kontaktowy. Możliwe, że przy rejestracji e-mail został wpisany z błędem (literówką). Skontaktuj się z nami. Poprawimy Twoje dane oraz ponownie wyślemy bilet.

Nie mogę pojawić się na wydarzeniu, czy mogę zwrócić bilet lub sprzedać go innej osobie?

Nie, bilety na wydarzenia rozrywkowe nie podlegają możliwości zwrotu, ani nie mogą być odsprzedawane innym osobom. Mogą zostać bezpłatnie przepisane na innego właściciela.

Czy mogę przekazać bilet innej osobie?

W celu przekazania biletu innej osobie należy skorzystać z funkcji PRZEKAŻ BILET w aplikacji Going. w zakładce Moje Bilety. W przypadku trudności należy skontaktować się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego, wybierając temat Zmiana danych na bilecie. Po wysłaniu formularza zamówienia pakietu lub zmiany biletu na pakiet opcja przekazywania i rozdzielania nie będzie już honorowana.

Czym jest bilet kolekcjonerski?

Wyjątkowy prezent dla kolekcjonerów i fanów. Specjalnie na tę okazję zaprojektowany bilet kolekcjonerski, który upoważnia do wcześniejszego wejścia na teren koncertu. Bilety będą dostępne do odbioru przy wejściu na teren koncertu.

W jaki sposób mogę złożyć wymagane do uczestnictwa w imprezie oświadczenie o stanie zdrowia?

Oświadczenie o stanie zdrowia można wypełnić na około 2 dni przed datą koncertu TUTAJ. Dodatkowo link do platformy oraz przypomnienie otrzymasz drogą mailową dzień przed koncertem. Jesteś zobowiązany do jego wypełnienia przed wejściem na koncert. Możesz również złożyć oświadczenie w wersji papierowej w momencie skanowania biletu, wzór do pobrania TUTAJ. Złożenie oświadczenia jest obowiązkowe, bez niego nie zostaniesz wpuszczony/a na teren imprezy.

Czy moje dane kontaktowe (adres zamieszkania oraz numer telefonu) są wymagane? Czy nie będą podawane osobom trzecim?

Twoje dane kontaktowe są wymagane w przypadku wystąpienia zagrożenia epidemiologicznego podczas koncertu. W takim przypadku organizator zobowiązany jest do przekazania tych danych Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu.

Nie chcę podawać swoich danych - co w takiej sytuacji?

Uczestnik ma obowiązek złożenia oświadczenia dot. swojego stanu zdrowia i nie przebywania na kwarantannie lub niepodleganiu nadzorowi epidemiologicznemu. Zbieranie tzw. danych trackingowych nie jest obligatoryjne. Jednak zachęcamy do ich postawienia. Organizator będzie przechowywać w/w dane tylko przez 14 dni od daty odbycia się wydarzenia.

Mam objawy choroby - czy mogę uczestniczyć w koncercie?

Nie, osoby u których występują objawy choroby wywołanej przez wirusa SARS-CoV-2 nie mogą uczestniczyć w wydarzeniu i nie będą wpuszczane na teren Imprezy.

Czy będąc osobą niepełnoletnią mogę wejść na koncert?

Tak. Uczestnikiem koncertu może być osoba niepełnoletnia, powyżej 16 r.ż. posiadająca pisemną zgodę opiekuna prawnego na uczestnictwo w koncercie oraz dokument umożliwiający jej identyfikację. Oświadczenia dla niepełnoletnich do pobrania TUTAJ. Uczestnicy poniżej 16 r.ż. mogą uczestniczyć w koncercie tylko pod opieką pełnoletniego opiekuna prawnego, który również musi posiadać swój bilet.

Czy mogę wyjść z wydarzenia i wrócić?

Po wejściu na teren koncertu nie ma możliwości wyjścia i ponownego wejścia na teren wydarzenia.

Czego nie mogę wnieść na teren koncertu?

Na teren koncertu obowiązuje bezwzględny zakaz wnoszenia jedzenia, własnych napojów, alkoholu oraz zamkniętych paczek i pakunków. Zabronione jest też posiadanie przy sobie niebezpiecznych przedmiotów m.in. broni, petard, rac oraz sprzętu rejestrującego audio-video, w tym dronów i selfiesticków. Regulamin akredytacji fotoreporterskiej znajduje się TUTAJ.