Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

01-999

 • Impreza
 • Techno
 • Elektronika
 • Pod dachem
 • UK Bass

01-999

Piątek, 3 grudnia 2021

22:00

od 50 zł
Kup bilet

01-999 Warszawa

Techno od zawsze miało miejsce w dusznych, przemysłowych halach. Niestety, od dłuższego czasu takich imprez szukać jak ze świecą. Zdaje sobie z tego sprawę ekipa 999, która na swoją najnowszą imprezę postanowiła wybrać wyjątkowe miejsce jakim jest warszawskie Studio Tęcza. Daj się ponieść muzyce i wpadaj na wyjątkową imprezę stołecznego ekipy już 3 grudnia 2021!

Scena muzyki techno w ostatnich latach bardzo się rozrosła. Coraz więcej ludzi w weekend wybiera rave, zamiast zwykłych domówek. Publiczność przyzwyczaiła się do słuchania setów największych nazwisk w świecie elektroniki. W polskich klubach, takich jak Smolna, Jasna 1 czy Crack House, legendy można usłyszeć co weekend. Mimo tego, ekipa 999 postanowiła pójść w drugą stronę i nie ogłaszać line-up’u swojej imprezy. W ten sposób organizatorzy chcą zwrócić uwagę, że nie liczą się nazwiska, a faktyczne brzmienie. I tak możemy się spodziewać największych gwiazd berlińskiej sceny. W końcu we wcześniejszych latach 999 sprowadziło do Polski tak solidnych didżejów jak Inhalt der Nacht, Peryl czy Tham.

Nie czekaj i zaklepuj w kalendarzu termin 3 grudnia 2021! Jedna z najlepszych imprez sezonu odbędzie się w warszawskie Studio Tęcza. Wybierz muzykę, nie nazwiska.

informacja organizatora

Cześć, to będzie wydarzenie muzyczne i będziemy na nim słuchać muzyki. To imprezka bez tak zwanego lineupu więc nie zobaczysz tu żadnych nazwisk.

Gorąco zapraszamy 3 grudnia na Rydygiera 8, to jest na Żoliborzu.

Będzie Wam się podobało.


It is about time to finally listen to some music instead of names. There will be no lineup and do not anticipate any aliases. Nevertheless, you can expect some surprises and artists that should have visited Warsaw way earlier.

Let’s catch up.

miejsce
podobne wydarzenia
 • Impreza
  Elektronika
  Zagraniczne
  Pod dachem

  Dzisiaj, 22:00

  Praga Centrum, Warszawa, od 40 zł

  OXIA czyli Olivier Raymong już jako nastolatek zaczął miksować w stylach disco i funk. W 2004 roku wydał swój debiutancki album “24 HEURES” z hitem “Domino”, który stał się międzynarodowym hitem puszczanym przez każdego DJa. W 2016 wypuścił “Unity LP”, idealne taneczne połączenie drum’n’bass. W tym samym roku razem ze swoim przyjacielem Nicolas Masseyeff’em założył wytwórnię Diversions Music, która szczyci się wydawaniem muzyki, która porusza do głębi. Dlatego warto doświadczyć jego występu na żywo w Pradze Centrum. Simina Grigoriu to urodzona w Rumunii, wychowana w Toronto i na stałe mieszkająca w Berlinie DJ-ka, producentka i założycielka wytwórni Kuukou. Znana jest ze swojego minimalistycznego i downtempowego brzmienia. Prywatnie natomiast Simina jest żoną Paula Kalkbrennera. Wydarzenie 18+ Support: Gigi, Francesca Data: piątek, 12 sierpnia 2022 Start: 22:00 End: 6:00 Organizator: Follow The Step

 • Impreza
  House
  Elektronika
  Zagraniczne
  Pod dachem
  Disco

  Jutro, 22:00

  Praga Centrum, Warszawa, od 79 zł

  Purple Disco Machine to autor projektu, który szturmem podbił listy przebojów. Pochodzący z Niemiec Tino Piontek tworzy taneczną odmianę house we wszelkich zabarwieniach, przede wszystkim disco czy funky. Na jego popularność wpłynęły przede wszystkim globalne przeboje jak "Hypnotized", "In The Dark" czy "Devil In Me". Z kolei za konsolą jest to istny wulkan energii, dlatego też gorąco zapraszamy do Pragi Centrum na taneczną noc z Purple Disco Machine, aby się o tym przekonać.Wydarzenie 18+Supports: Marcin Krupa, Duszne Granie Data: 13 sierpnia 2022 r Start: 22:00 End: 6:00 Organizator: Follow The Step

 • Impreza

  Piątek, 19 sierpnia 2022, 22:00

  Praga Centrum, Warszawa, od 40 zł

  Victor Ruiz od wielu lat znany jest z wysokiej jakości produkcji, co ugruntowało jego pozycję na scenie techno. Ten kto miał okazje zapoznać się z jego twórczością wie, że jego styl jest solidną mieszanką pojedynczych tekstur z najdziwniejszymi melodiami i zawsze prowadzone jest przez mocną i twardą linię basu. Innymi słowy: idealny na parkiet.Pavel Petrov czyli właściciel EXE AUDIO & EXE CLUB, stale wspina się na wyższe szczeble szerszej sceny muzyki elektronicznej i ugruntowuje się jako jeden z wiodących młodych artystów w Europie, zdolny do podpalenia każdego tłumu w dowolnym momencie.Wydarzenie 18+ Support: Florian BernzData: 19 sierpnia 2022 r. Miejsce: Praga Centrum Start: 22:00 End: 6:00