Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

01-999

 • Impreza
 • Techno
 • Elektronika
 • Pod dachem
 • UK Bass

01-999

Piątek, 3 grudnia 2021

22:00

od 50 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

01-999 Warszawa

Techno od zawsze miało miejsce w dusznych, przemysłowych halach. Niestety, od dłuższego czasu takich imprez szukać jak ze świecą. Zdaje sobie z tego sprawę ekipa 999, która na swoją najnowszą imprezę postanowiła wybrać wyjątkowe miejsce jakim jest warszawskie Studio Tęcza. Daj się ponieść muzyce i wpadaj na wyjątkową imprezę stołecznego ekipy już 3 grudnia 2021!

Scena muzyki techno w ostatnich latach bardzo się rozrosła. Coraz więcej ludzi w weekend wybiera rave, zamiast zwykłych domówek. Publiczność przyzwyczaiła się do słuchania setów największych nazwisk w świecie elektroniki. W polskich klubach, takich jak Smolna, Jasna 1 czy Crack House, legendy można usłyszeć co weekend. Mimo tego, ekipa 999 postanowiła pójść w drugą stronę i nie ogłaszać line-up’u swojej imprezy. W ten sposób organizatorzy chcą zwrócić uwagę, że nie liczą się nazwiska, a faktyczne brzmienie. I tak możemy się spodziewać największych gwiazd berlińskiej sceny. W końcu we wcześniejszych latach 999 sprowadziło do Polski tak solidnych didżejów jak Inhalt der Nacht, Peryl czy Tham.

Nie czekaj i zaklepuj w kalendarzu termin 3 grudnia 2021! Jedna z najlepszych imprez sezonu odbędzie się w warszawskie Studio Tęcza. Wybierz muzykę, nie nazwiska.

informacja organizatora

Cześć, to będzie wydarzenie muzyczne i będziemy na nim słuchać muzyki. To imprezka bez tak zwanego lineupu więc nie zobaczysz tu żadnych nazwisk.

Gorąco zapraszamy 3 grudnia na Rydygiera 8, to jest na Żoliborzu.

Będzie Wam się podobało.


It is about time to finally listen to some music instead of names. There will be no lineup and do not anticipate any aliases. Nevertheless, you can expect some surprises and artists that should have visited Warsaw way earlier.

Let’s catch up.

miejsce
podobne wydarzenia
 • Impreza
  Techno
  House
  Elektronika
  Pod dachem

  Piątek, 31 grudnia 2021, 21:00

  Jasna 1, Warszawa, od 100.00 zł

  After this rollercoaster of a year, we're beyond excited to announce our third New Year's Eve!We've all experienced a lot recently, so it's fair to say that we all deserve to celebrate in style. And in order to do that, we've curated our biggest Sylwester yet, featuring some first-time appearances by intriguing international artists, happy returns of local legends, and of course, members of our Jasna 1 family.This will also be our longest celebration, starting at 21:00 and going on until at least 18:00 on January 1.LINE-UP:CHINO / CYRYL / DTEKK / DYKTANDO / DZUMA / JACEK SIENKIEWICZ / JANA WOODSTOCK / JEALO / KOVVALSKY / MKO / NIHAD TULE / OLA TEKS / R.KAMIONEK / WOJTEK SIDE ONEGOING. TICKET HOLDERS WILL BE ABLE TO ENTER WITHOUT A LINE3 ROOMS & NO RULES EXCEPT:STAY SAFE. NO RACISM. NO SEXISM. NO HOMOPHOBIA. ENJOY LIFE. RESPECT OTHERS.

 • Impreza
  Elektronika
  Zagraniczne
  Pod dachem
  TYLKO DLA ZASZCZEPIONYCH!

  Sobota, 26 lutego 2022, 19:00

  Progresja, Warszawa, od 79 zł

  Niemiecki wirtuoz Ben Böhmer ogłasza swój powrót do Warszawy, z monumentalnym liveshow w miejscu wydarzenia!Wyrobiwszy sobie nazwisko jako wielostronny, cudowny talent, wejście Bena Böhmer na scenę muzyki elektronicznej było skazane na sukces. Nieustannie zdobywając szczyty list przebojów dzięki wyjątkowym hitom, takim jak "After Earth", "Promise You" i remix "Father Ocean", jeden z filarów wytwórni Anjunadeep w pełni ugruntował swoją pozycję. Z kolei wydanym w 2019 roku niesamowitym debiutanckim albumem "Breathing" Ben zdobył serca fanów na całym świecie.Od tego czasu Böhmer zaczął rosnąć w siłę, a jego porywający livestream dla Cercle zwieńczył serię znakomitych wydawnictw w Anjunadeep i Future Classic.Jesteśmy podekscytowani, że jego wysoce spersonalizowany, unikalny i improwizowany występ na żywo w Warszawie uświetni wydanie jego drugiego albumu "Begin Again".Jako support wystąpi Rezident.Data: 26.02.2022Miejsce: ProgresjaDoors: 22:00End: 6:00Organizator: Follow The Step

 • Impreza
  TYLKO DLA ZASZCZEPIONYCH!

  Piątek, 11 marca 2022, 22:00

  Praga Centrum, Warszawa, od 32 zł

  Giolì & Assia w Pradze Centrum 11 marca 2022 roku!Giolì & Assia to włoski duet producentek, multiinstrumentalistek, wokalistek, autorek tekstów, właścicielek wytwórni płytowych i DJ-ów, tworzących muzykę łączącą techno, house, indie i pop, która jest ich własną, niepowtarzalną kompozycją. Giolì gra na fortepianie, wiolonczeli, perkusji, gitarze i handpanie, a Assia zajmuje się wokalem i gitarą. Chociaż ich kreatywny duet rozpoczął się jako menedżer i artysta, kreatywne partnerstwo rozwinęło się w 2016 roku w duet producencki i autorski. Jeszcze w tym samym roku dziewczyny założyły własną wytwórnię płytową, Diesis Records, która zajmuje się dystrybucją ich muzyki.Artystki rozpoczęły swoją karierę w 2017 roku z pierwszym singlem "Stay Closer". W marcu 2018 roku wydały swój debiutancki album "Istantanee", z głównym singlem "Starry Nights". Dwa miesiące później duet wydał singiel "Something Special" w Spinnin' Records, który przyniósł im wystarczającą uwagę, aby ich pierwsza rezydencja na Ibizie w Privilege wydarzyła się. Duet Giolì & Assia był tak zainspirowany Ibizą, że wydał swój drugi album w 2018 roku "Night Experience" we własnej wytwórni Diesis Records. Dalsze miesiąca to już tylko rozkwit twórczości pod każdym względem. W kwietniu 2019 roku Giolì & Assia uruchomiły #DiesisLive, czyli stream na żywo na Youtube i Facebooku, który ukazywał ich wybuchowy występ na żywo, łączący muzykę elektroniczną z żywymi instrumentami i śpiewem. Od tamtego czasu, wideo zdobyło ponad sześć milionów wyświetleń. W maju zespół rozpoczął drugą edycję #DiesisLive na szczycie wulkanu na Wyspach Liparyjskich, która szybko zdobyła nowych fanów i ponad dwadzieścia jeden milionów wyświetleń. Najnowsza edycja #DiesisLive wystartowała na Isola Delle Femmine, w ich rodzinnym mieście Palermo, we Włoszech. Poprzez swoją muzykę i sztukę, Giolì & Assia mają nadzieję podnieść świadomość na temat filantropijnych celów ochrony dzikiej przyrody i opieki zdrowotnej dzieci dla organizacji takich jak WWF i Unicef.Line-up:Giolì & AssiaTBAData: piątek, 11.03.2022Doors: 22:00End: 6:00Data: 11 marca 2022 r. Miejsce: Praga Centrum Doors: 22:00 End: 6:00 Organizator: Follow The Step Regulamin: www.followthestep.com/regulamin