11. Festiwal Krytyków Sztuki Filmowej Kamera Akcja

  • Festiwal

11. Festiwal Krytyków Sztuki Filmowej Kamera Akcja

11. FESTIWAL KAMERA AKCJA INNY NIŻ WSZYSTKIE

Tegoroczna edycja Festiwalu Kamera Akcja odbędzie się od 15 do 18 października w Łodzi i będzie efektownym połączeniem wydarzeń online i offline. Nagradzane, oklaskiwane na międzynarodowych festiwalach, pokazujące trendy w światowym kinie, niedostępne w Polsce, głośno komentowane, kontrowersyjne i co najważniejsze – wywołujące dyskusję! Takie filmy zagoszczą w programie 11. hybrydowej edycji Festiwalu Krytyków Sztuki Filmowej Kamera Akcja. Tradycyjnie, poza nieoczywistym repertuarem na widzów będą czekać panele dyskusyjne i spotkania z twórcami. Nowością 11. FKA jest międzynarodowy Konkurs Etiud i Animacji, który w całości dostępny będzie online wraz z ponad 40 innymi wydarzeniami. Kamera Akcja to 4 dni odkrywania najlepszego kina!

Podczas FKA odbędą się dwie niezależne części edukacyjne: druga edycja Akcji Edukacji (case study, warsztaty czy spotkania z książką) i wydarzenie branżowe poświęcone serialom - Serio Pro (dyskusje, round table, warsztaty i master classy). Wśród gości: Ewa Puszczyńska, Grażyna Torbicka, Tomasz Raczek, Radosław Ładczuk, Mariusz Wilczyński, Łukasz Dzięcioł.

Sprzedaż karnetów offline i online na 11. FKA do 13 października / 15 października na stronie festiwalu: www: www.kameraakcja.com.pl oraz www.goingapp.pl