15. Tattoofest Convention [ZMIANA DATY]

  • Koncert

15. Tattoofest Convention [ZMIANA DATY]

5-6.06.2021

od 35 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

TATTOOFEST to największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie na eventowej mapie Europy. To najstarsza, cykliczna impreza tego typu w Polsce, ciesząca się niegasnącym zainteresowaniem nie tylko topowych artystów jak i pasjonatów sztuki tatuażu.


Event organizujemy w EXPO Kraków, bo to najnowocześniejszy i najbardziej prestiżowy ośrodek targowo-kongresowy w Małopolsce. Dzięki temu, największe studio tatuażu, na świecie – stworzymy w ten jeden weekend razem, a jego powierzchnia przekroczy 2000 m2.
Na wszystkich odwiedzających festiwal, czekać będą specjalnie wydzielone strefy: TATTOO, FASHION, ART, WORKSHOP, DIALOG, GRY, strefa outdor’owa z z foodtrackami, przestrzenią przeznaczoną dla dzieci, wybiegiem dla psów.

Zapraszamy też na stałe punkty konwencji TATTOOFEST– konkursy na najlepsze tatuaże, wykonywane w sposób konwencjonalny jak i technikami tradycyjnymi, tatuowanie na bananie, koncerty, pokazy.

Zapraszamy!


TATTOOFEST nie jest tylko kolejnym festiwalem dla fanów tatuażu, dołożyliśmy wszelkich starań, by stał się imprezą otwartą, dla wszystkich, którzy, jak my - po prostu kochają sztukę i dobrą zabawę.

Z myślą o nich powstanie strefa FASHION, na której dostępne będą najbardziej oryginalne marki, jakie udało nam się znaleźć; od linii sportowych, przez bieliznę erotyczną, po piękną biżuterię. Chwilę oddechu w tym roku zapewnią różnorodne wystawy zdjęć, obrazów oraz grafik w strefie ART, której to patronatem dotychczas była min. Krakowska Akademia Sztuk Pięknych.

W osobnej strefie WORKSHOP’owej, będzie można zobaczyć najbardziej kreatywne ręcznie robione projekty oraz oryginalne rękodzieło.

Jak co roku zapraszamy do DIALOGU, i tym razem na takie właśnie otwarte rozmowy przeznaczymy osobną strefę, w której spotkamy się z niezwykłymi gośćmi, tatuatorami, podróżnikami, specjalistami, ludźmi z pasją.

Amatorzy wrażeń znajdą coś dla siebie w strefie GIER.

Odbędą się również szkolenia dla adeptów sztuki tatuażu, a czas umilą najlepsi DJ’e i ogniste dziewczyny z FUEL GIRLS.

Dodatkowo, zagospodarowaliśmy 1000 m2. strefy OUTDOOROWEJ, w której uczestnicy festiwalu będą mogli skorzystać z oferty 12 wyselekcjonowanych food trucków ze specjałami z wszystkich stron świata, w których nie zabraknie potraw wegańskich, wegetariańskich oraz piw z lokalnych browarów. Tradycyjnie już, tworzymy strefę GRAFFITI i strefę przeznaczoną specjalnie dla DZIECI, w której wykwalifikowani animatorzy otoczą opieką naszych najmłodszych.

W tym roku, mamy zamiar pójść o krok dalej, proponując naszym festiwalowym gościom specjalną strefę DOGS przeznaczoną dla ich czteronożnych pupili. Dla nich to stworzymy wybieg, gdzie pod czujnym okiem profesjonalnych psich opiekunów, będą mogły bezpiecznie i bezstresowo poczekać na swoich opiekunów.

Poza tym, zapraszamy na wszystkie stałe punkty konwencji TATTOOFEST– konkursy na najlepsze tatuaże, wykonywane w sposób konwencjonalny jak i technikami tradycyjnymi, tatuowanie na bananie, koncerty, pokazy.

Więcej informacji na stronie festiwalu: https://convention.tattoofest.pl/
Regulamin: https://www.facebook.com/notes/tattoofest-convention-magazine/regulamin-15tattoofest-convention/3300327503316085/