Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

19. Festiwal Filmowy Millennium Docs Against Gravity w Warszawie | Karnet

 • Festiwal
 • Polskie
 • Zagraniczne
 • Pod dachem
 • Festiwale filmowe
 • Film dokumentalny

19. Festiwal Filmowy Millennium Docs Against Gravity w Warszawie | Karnet

13.05.2022-22.05.2022

od 220 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.
informacja organizatora

XIX Festiwal Filmowy Millennium Docs Against Gravity, największe święto kina dokumentalnego w Polsce, odbędzie się w dniach 13-22 maja 2022 r.

Widzowie i Widzki edycji festiwalu w Warszawie mogą kupić karnety, umożliwiające wstęp na projekcje i wydarzenia festiwalu w Warszawie. Szczegółowe zasady funkcjonowania karnetów określa Regulamin i Zasady funkcjonowania karnetów.

Zakupiony karnet można odebrać wyłącznie w Kinotece w Centrum Festiwalowym od 12 maja 2022 r. od 15:00 do 20:00 (dnia poprzedzającego start festiwalu) do 22 maja 2022 r. (daty zakończenia warszawskiej edycji festiwalu). Zakupiony karnet może odebrać osoba, na której nazwisko został wystawiony, za okazaniem dowodu tożsamości lub innego dokumentu ze zdjęciem.

Osoby posiadające karnety wstęp na projekcje w Warszawie będą miały z odebraną wcześniej wejściówką na dany seans. Wejściówki dla osób posiadających karnety będą do odbioru w Centrach Festiwalowych we wszystkich festiwalowych kinach w Warszawie.

Wejściówki odbiera się na seanse na dany dzień i dzień następny – nie ma możliwości odbioru ani rezerwacji wejściówek na kolejne dni. Wejściówki na dany dzień można odebrać zarówno na cały dzień, jak i przed rozpoczęciem wybranych seansów. Na jeden karnet przysługuje jedna wejściówka na dany seans. Karnety są imienne, niedozwolone jest przekazywanie karnetu innej osobie.

Pula wejściówek na poszczególne seanse dla osób posiadających karnety jest ograniczona i niezależna od puli biletów sprzedawanych przez kasy kin. Nie zamyka to drogi do obejrzenia filmu, ponieważ każdy tytuł na festiwalu będzie prezentowany kilka razy.

Centra Festiwalowe w każdym kinie otwierają się na godzinę przed pierwszym seansem. Kończą pracę 15 minut po rozpoczęciu ostatniego seansu. Codziennie i dla każdego festiwalowego kina godziny pracy Centrów Festiwalowych są różne – w zależności programu. Prosimy o sprawdzanie siatki projekcji, żeby wiedzieć, w jakich godzinach pracujemy danego dnia.

Karnet nie upoważnia do wstępu na Galę Otwarcia. Na Galę wręczenia nagród i ewentualne biletowane wydarzenia specjalne, jak np. koncerty i spotkania mistrzowskie 19. Festiwalu Filmowego Millennium Docs Against Gravity, osoby posiadające karnet obowiązuje odbiór bezpłatnej wejściówki w Centrum Festiwalowym w Kinotece. Ilość bezpłatnych wejściówek na dane wydarzenie może być ograniczona.

Do zobaczenia na 19. Festiwalu Filmowym Millennium Docs Against Gravity!

podobne wydarzenia
 • Festiwal

  Sobota, 18 czerwca 2022, 22:00

  Jasna 1, Warszawa, od 60 zł

  Podczas Ephemery nie zabraknie oczywiście muzyki klubowej.  W programie, m.in: ambientowo-noise’owy Croatian Amor (z duńskiej wytwórni Posh Isolation); Kelman Duran i jego hinpotyzujące eksperymenty z reggaetonem; Azu Tiwaline – jej sety pełne są przestrzennych, peruksyjnych brzmień, w których słychać także tunezyjsko–berberyjskie korzenie artystki; związana od dawna z festiwalem Unsound kazachska DJ-ka Nazira, Jana Woodstock z Ukrainy, GWAN z Warszawy oraz  DJ-ki Monster oraz hermeneia. Więcej nazwisk wkrótce!

 • Festiwal
  Festiwale muzyczne
  Rap
  Zagraniczne
  W plenerze

  Czwartek, 14 lipca 2022, 15:00

  Global Expo, Warszawa, od 0 zł

  **CLOUT FESTIVAL 2022 - WORLDWIDE RAP FESTIVAL2 DNI - 18 ARTYSTÓW - 13-14 LIPCA - WARSZAWA.**BILETY: sprzedaż od 31 marca na stronie clout.pl, goingapp.pl i w sieci empik
. Ilość ograniczona.“CLOUT” to słowo pochodzące z angielskiej mowy potocznej oznaczające: siłę, sławę, pieniądze, wpływy i styl, czyli wszystko to, z czym kojarzą się raperzy.To właśnie dlatego na CLOUT Festival wystąpi aż 12 artystów światowego formatu, oraz 6 polskich artystów nowej fali.Większość zagranicznych raperów odwiedzi Polskę po raz pierwszy.
CLOUT festival to nie tylko muzyka, to także święto kultury “urban”. Integralną częścią festiwalu będzie Hypemarket - targi mody i kultury ulicznej, na których zaprezentują się najlepsi, spośród setek wystawców poprzednich edycji.Partnerzy medialni wydarzenia:newonce.net | newonce.radio | NOIZZ.pl | Rap Genius Polska | Popkiller | Going. | TraPL | rapnews.pl | FRESH N DOPE | SAJKO
Organizatorzy: BIG idea & Hypetalk
Visual arts: Ribowski

 • Festiwal
  Indie
  Elektronika
  Festiwale muzyczne
  Alternatywa
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  Zagraniczne
  W plenerze

  Piątek, 9 września 2022, 15:00

  Lotnisko Bemowo / Babice, Warszawa, od 249 zł

  Między 9 a 10 września 2022 na warszawskim Lotnisku Bemowo odbędzie się festiwal ON AIR - połączenie długo wyczekiwanych przez polską publiczność artystów, najwyższej jakości produkcji i klimatu zwiastującego koniec lata. Pierwszymi gwiazdami festiwalu są : Jorja Smith, Tame Impala, Celeste, The Comet is Coming, Tash Sultana, Alexandra Savior, Baasch i Ralph Kaminski.Ideą festiwalu jest łączenie różnych gatunków muzycznych - od indie rockowych szlagierów, przez pop i hip hop, po muzykę eksperymentalną. Najważniejsza jest miłość do muzyki i dobrej zabawy!Zobacz więcej na: onairfestival.pl