Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

2. urodziny We are for U #TikTokowy vibe

  • Spotkanie

2. urodziny We are for U #TikTokowy vibe

08.10.2021 w godz. 18-20

od 0 zł
#TikTokowy vibeBilety aktualnie niedostępne w Going.
informacja organizatora

Świętuj razem z nami w TikTokowym stylu! Zapraszamy Was na drugie urodziny fundacji We are for U. W tiktokowo-urodzinowym vibie będziemy mogli spędzić czas z takimi gośćmi jak: Monika Muratova, Maxx Mazurek, Majkel Kalcowski, PK Sisters oraz Vanessa Rojewska.

Czeka na Was: Q&A, wspólne selfie, możliwość poznania twórców i nagrania z nimi TikToków, a także zwiedzanie muzeum szczęścia. Pokażemy też Wam jak działać kreatywnie na TikToku oraz zainspirujemy do pokazywania swoich #pasji właśnie tam. Gwarantujemy świetnie spędzony czas i duuuuuuuuużo pozytywnej energii:)

Nasze urodziny odbędą się w Be Happy Museum (centrum handlowe Atrium Reduta) w Warszawie, gdzie niepowtarzalne scenografie pozwalają oderwać się od rzeczywistości. To tu codziennie pojawiają się popularni TikTokerzy, Influencerzy i wszyscy miłośnicy pięknych instagramowych zdjęć. Jedno jest pewne: niezależnie od wieku każdy znajdzie coś dla siebie. A to wszystko bezpłatnie!

Dlaczego akurat Ci goście będą świętować z nami? Monia Muratova: Pasjonatka mody, uwielbia bawić się stylem, śledzić i wyznaczać nowe trendy modowe oraz dokumentować wszystko na TikToku i Instagramie, gdzie obserwuje ją łącznie 1.2MLN osób.

Maksymilian ‘Maxx’ Mazurek: Urodzony artysta, którego znamy przede wszystkim z wielu kampanii reklamowych oraz z aktywnego udzielania się na TikToku i Instagramie. Jest wszechstronny: w życiu zawodowym oprócz modelingu zajmuje się również tańcem.

Michał ‘Majkel’ Kalcowski: Zarażający uśmiechem, jeden z najbardziej uzdolnionych i wszechstronnych tancerzy oraz choreografów w Polsce. Wielokrotnie stanął na podium Mistrzostw Świata i Europy w tańcu disco oraz hip hop. Majkel na swoim koncie ma kilkadziesiąt udziałów zarówno w ogólnopolskich jak i światowych produkcjach telewizyjnych.

PK Sisters: Siostry, które swoją przygodę w Internecie zaczynały na TikToku, śpiewając covery z ukulele. Odniosły sukces osiągając ponad milion obserwujących na TikToku oraz ponad 6.2 milionów odsłuchań coverów i piosenek na YouTubie.

Vanessa Rojewska: Młoda nastolatka, która wykorzystuje swój czas w 100% na rozwój swoich pasji. Szeroko rozwijany przez nią modeling nie jest jej jedyną pasją – Vanessa trenuje taniec towarzyski, dancehall oraz high heels. Uczęszcza na zajęcia teatralne oraz lekcje śpiewu, bo widzi się za kilka lat w roli aktorki.

Talenty, radość, pasje, pozytywny vibe, a to wszystko w prawdziwej krainie szczęścia. Oczywiście w Be Happy Museum w Warszawie. To jak? Wbijasz?:)

UWAGA: LICZBA MIEJSC - JEST BARDZO OGRANICZONA!

miejsce

Be Happy Museum

Warszawa, al. Jerozolimskie 148

podobne wydarzenia