6. Splat!FilmFest 2020 | ONLINE

  • Festiwal

6. Splat!FilmFest 2020 | ONLINE

Splat!FilmFest International Fantastic Film Festival - najbardziej niepokorny festiwal filmowy w Polsce w opcji online!

Postapokaliptyczne czasy są niezwykle dotkliwe dla całej branży filmowej. Ale nas nie tak łatwo przestraszyć. Bez względu na okoliczności zaprezentujemy Wam jak co roku, kino gatunkowe najwyższych lotów, do obejrzenia online, z dowolnej kanapy w Polsce!


O FESTIWALU
Jesteśmy największym w Polsce festiwalem nowego kina grozy, fantastyki, kina gatunkowego i bezkompromisowego kina arthousowego. Straszymy od 2015 roku w Lublinie, a od 2018 roku także w Warszawie. Natomiast w 2020 roku robimy festiwal online w dn. 1 - 14 grudnia.

Naszą misją jest prezentowanie kina mrocznego, szalonego, dzikiego i pięknego. Trzon programu stanowią premiery najlepszych światowych filmów kina gatunkowego, m.in. horrory, thrillery, mroczne dramaty, czarne komedie, s-f, fantasy i filmy zupełnie szalone.

Według amerykańskiego magazynu filmowego „Movie Maker Magazine” – jesteśmy jednym z 25 najlepszych festiwali kina gatunkowego na świecie. Wow!

PROGRAM
Wszystko w swoim czasie. Dołączcie do wydarzenia i obserwujcie nasz profil, niebawem zdradzimy szczegóły.

ORGANIZATORZY FESTIWALU
Nowa Aleksandria
Centrum Spotkania Kultur w Lublinie

Projekt współfinansuje Miasto Stołeczne Warszawa.
Projekt zrealizowany dzięki wsparciu Miasta Lublin.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

miejsce

Online

Internet,

Wydarzenia online cieszą się obecnie rosnącą popularnością, oferując rozrywkę bez potrzeby wychodzenia z domu. Stand-upy, koncerty, wykłady, webinaria, treningi a nawet festiwale muzyczne odbywają się w sieci, angażując tysiące uczestników. Uwaga! Wydarzenia online źle znoszą osoby, które lubią płacenie za szatnię, kolejkę do baru oraz bolące nogi. Zdecydowanie docenią je za to domatorzy a także osoby, które mają zamiar przetrwać pandemię COVID-19 i dożyć późnej starości.