J1 | Antidotum

  • Impreza

J1 | Antidotum

TBA

od 30 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Niestety nie wiemy jak długo jeszcze potrwa przymusowa rozłąka z Wami, związana z pandemią Covid-19, ale z radością w głosie możemy oznajmić, że znaleźliśmy #antidotum na ten nieznośny czas oczekiwania powrotu do normalności. Jego odbiór będzie możliwy tylko i wyłącznie na pierwszym wydarzeniu na Jasnej po zakończeniu kwarantanny. Gdy tylko wejdziemy w posiadanie odpowiednich informacji - data na wydarzeniu się zmieni - a My zaprosimy Was po odbiór osobisty w nasze progi. Na koniec w programie przewidzieliśmy także ‚oficjalne afterparty po kwarantannie’ w towarzystwie matek oraz ojców sukcesu (w pracy nad #antidotum), których pełną listę w kolejności alfabetycznej znajdziecie poniżej.

To nie jedyne ogłoszenia oraz aktywności, jakie dla Was przygotowaliśmy wraz z naszym rezydenckim gronem. Śledźcie naszą komunikacje, a także profile #jasna_residents na bieżąco, gdyż nie pozostawimy Was nawet na chwilę w samotności bez starannie wyselekcjonowanej muzyki i sporej dawki humoru. Mamy nadzieje, że tego ostatniego Wam nie brakuje, bo pozytywne nastawienie, a także dbanie o zdrowie fizyczne jest dzisiaj fundamentalne. Pamiętajcie o tym!

Pamiętajcie także o wspieraniu innych ulubionych miejsc, artystów, ekip promotorskich, które w wyniku trwającej pandemii znalazły się w bardzo trudnej sytuacji. Nie bójcie się także samemu poprosić o pomoc, bo dzisiaj wszyscy musimy się jednoczyć w myśl popularnego hasła: „We dance together, we fight together”.
Dzisiaj najlepszą metodą walki jest pozostanie w domach, aby móc później znów spotkać się chociażby na Jasnej.

Program (A-Z)
Jasna 1 & Friends

Axis
Cyryl
Dtekk
DZUMA
huragan
Kovvalsky
MKO
Ola Teks
Olivia
Pitti Schmitti
Sept
Tomeno
+ SPECIAL GUEST/S