Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Alan Walker – Walkerverse The Tour | Kraków

 • Impreza
 • Elektronika
 • Zagraniczne
 • Pod dachem

Alan Walker – Walkerverse The Tour | Kraków

Sobota, 8 października 2022

21:00

od 119 zł

występują

informacja organizatora

Norweski artysta, DJ i producent Alan Walker ogłasza pierwszą część jego podróży do WalkerVerse – trasę koncertową obejmującą Europę i Amerykę Północną, która odbędzie się już w tym roku. Jednym z przystanków na trasie będzie TAURON Arena Kraków, w której Alan wystąpi 8 października 2022 roku.

Alan Walker ma ponad 15 miliardów odtworzeń audio i wideo na całym świecie oraz prawie 115 milionów obserwujących na social mediach, więc można śmiało powiedzieć, że ten 24-letni artysta na stałe zapisał się na kartach historii muzyki. Po premierze jego debiutanckiego albumu „Different World”, drugi krążek „World of Walker” wydany w 2021 wyniósł karierę artysty na jeszcze wyższy poziom.

Alan Walker - Faded https://youtu.be/60ItHLz5WEA

Alan podniesie poprzeczkę nadchodzącymi występami na żywo udowadniając, dlaczego stale jest jednym z najbardziej popularnych artystów elektronicznych na świecie. Słynny ze swoich znaków rozpoznawczych – maski i kaptura, artysta tworzy tajemniczą atmosferę wokół wszystkiego co z nim związane. Nie inaczej było w przypadku nadchodzącej trasy, obiecując początek immersyjnej podróży, która ujawni nową stronę pioniera muzyki dance. Czas wkroczyć do WalkerVerse…

Alan Walker - The Drum https://youtu.be/TicGJQqrq2M

bilety
Płyta
od 149
Golden Circle
od 199
Kategoria 1
od 159
Kategoria 2
od 139
Kategoria 3
od 119
miejsce
inne wydarzenia w tym miejscu
 • Sobota, 22 października 2022

  Fani polskiej muzyki filmowej nie mogą przegapić tego wydarzenia! Wojciech Kilar to jeden z najwybitniejszych rodzimych kompozytorów - jego twórczość zostanie zaprezentowana po raz pierwszy w TAURON Arena Kraków. Orkiestra Polskiego Radia i chór pod dyrekcją Macieja Sztora sięgną do utworów z dzieł takich jak „Pan Tadeusz”, „Ziemia obiecana”, „Pianista”, „Dracula”, „Przygody Pana Michała” i innych. W programie suity orkiestrowe w imponującym wydaniu. Koncert muzyki filmowej odbędzie się 22 października w Krakowie. Bilety na wydarzenie dostępne u nas.

 • Środa, 23 listopada 2022

  BONOBO, jeden z najważniejszych twórców elektronicznej i tanecznej sceny, jesienią tego roku zagra w Polsce aż 3 koncerty! Artysta z zespołem wystąpi 22.11 we Wrocławiu (Hala Stulecia), 23.11 w Krakowie (Krakó∑ Tauron Arena) i 25.11 w Łodzi (Atlas Arena).Bonobo (aka Simon Green)ma na koncie kilka nominacji donagrody Grammy,współpracę z takimi artystami jakErykah Badu, Ólafur Arnalds czy Jon Hopkins, remiksy dlaMichaela Kiwanuki, Gorillazczy London Grammar. W jego poprzedniej trasie „Migration" wzięło udział2 milionów widzów. Bonobo zagrał też wówczas znakomity, wyprzedany koncert w Warszawie. Niezwykłym powodzeniem cieszy się również jego tegoroczna trasa: niedawno artysta występował ażpięć dni z rzędu w słynnej londyńskiej Royal Albert Hall.Ostatni krążek Bonobo„Fragments"to jego najbardziej emocjonalna płyta i potwierdzenie wielkiego talentu twórcy. Album zyskał efektowny kształt w twórczym natchnieniu, w którym pomogła ucieczka Simona na łono dzikiej natury. Na krążku pojawiają się tacy goście jak Jamila Woods, Joji, Kadhja Bonet, Jordan Rakei, O'Flynn i Miguel Atwood-Ferguson. Płyta to kolejny dowód jego artystycznego rozwoju,12 znakomitych tanecznych groove'ów i poruszających piosenek. Bonobo udało się znaleźćbalans miedzy głębią i szczerością przekazu, a muzycznym, produkcyjnym kunsztem. „Przypomniałem sobie, jak bardzo kocham tłumy, ruch i ludzi łączących się ze sobą"- mówi Green. Ta euforia przebija jednak nie tylko z tanecznych kawałków uptempo, nawet najbardziej introspektywne i melancholijne utwory na "Fragments" wybrzmiewają tonemuniesienia i radości. Podobne emocje towarzyszyć nam będą podczas polskich koncertów Bonobo już w listopadzie. Widzimy się we Wrocławiu, Krakowie i Łodzi! Bonobo „Fragments Live Tour 2022”22.11 Hala Stulecia, Wrocław23.11.Tauron Arena Kraków , Kraków25.11. Atlas Arena, Łódź.[Bonobo Fragments Live Tour 2022](https://goingapp.pl/polecamy/bonobo)

 • Piątek, 5 maja 2023

  Najsłynniejsze piosenki Księżniczek Disneya zabrzmią na żywo.Rusza seria koncertów w największych miastach w Polsce.Historie Księżniczek i Królowych Disneya oczarowują i inspirują kolejne pokolenia. Uczą nas dostrzegać ukryte głęboko dobro, z odwagą odkrywać nowe światy i przekonują, że mamy tę moc. Nieodłączną częścią tych opowieści są wielkie, muzyczne przeboje.Już w maju i czerwcu 2023 r. w Krakowie, Katowicach, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi i Gdańsku, podczas niezapomnianych wieczorów usłyszymy na żywo najsłynniejsze piosenki Księżniczek Disneya.Na jednej scenie wybrzmią utwory z klasycznych animacji i najnowszych przebojów kinowych, m.in. z obu części Krainy lodu, Vaiany: Skarbu oceanu, Pocahontas, Zaplątanych, Aladyna, Mulan czy Małej syrenki. To wyjątkowe widowisko ubarwią materiały filmowe na wielkim ekranie.Koncert Księżniczek Disneya to muzyczne wydarzenie stworzone z myślą nie tylko o dzieciach i młodzieży, ale o wszystkich miłośnikach animowanych filmów Disneya i znakomitej, wielokrotnie nagradzanej muzyki, która od lat skrada serca małych i dużych.Koncerty zbiegają się w czasie z Wielkim Świętem Księżniczek, akcji Disneya na cześć bohaterek, które wypełniają nasz świat odwagą i dobrocią. Na cześć każdej Vaiany, która odważy się wypłynąć poza rafę, każdej wytrwałej Tiany, każdej walecznej Meridy, każdej szlachetnej Belli i każdej troskliwej Śnieżki. Na cześć każdej Elsy i Anny, Królowych które wyznaczają szlak kierując się sercem. Dołącz do nas i stań się częścią tej przygody.Data: 5 maja 2023 r. Miejsce: Tauron Arena, Kraków Doors: 17:00 Start: 19:00Organizator: Follow The StepRegulamin:

 • Sobota, 6 maja 2023

  Najsłynniejsze piosenki Księżniczek Disneya zabrzmią na żywo.Rusza seria koncertów w największych miastach w Polsce.Historie Księżniczek i Królowych Disneya oczarowują i inspirują kolejne pokolenia. Uczą nas dostrzegać ukryte głęboko dobro, z odwagą odkrywać nowe światy i przekonują, że mamy tę moc. Nieodłączną częścią tych opowieści są wielkie, muzyczne przeboje.Już w maju i czerwcu 2023 r. w Krakowie, Katowicach, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi i Gdańsku, podczas niezapomnianych wieczorów usłyszymy na żywo najsłynniejsze piosenki Księżniczek Disneya.Na jednej scenie wybrzmią utwory z klasycznych animacji i najnowszych przebojów kinowych, m.in. z obu części Krainy lodu, Vaiany: Skarbu oceanu, Pocahontas, Zaplątanych, Aladyna, Mulan czy Małej syrenki. To wyjątkowe widowisko ubarwią materiały filmowe na wielkim ekranie.Koncert Księżniczek Disneya to muzyczne wydarzenie stworzone z myślą nie tylko o dzieciach i młodzieży, ale o wszystkich miłośnikach animowanych filmów Disneya i znakomitej, wielokrotnie nagradzanej muzyki, która od lat skrada serca małych i dużych.Koncerty zbiegają się w czasie z Wielkim Świętem Księżniczek, akcji Disneya na cześć bohaterek, które wypełniają nasz świat odwagą i dobrocią. Na cześć każdej Vaiany, która odważy się wypłynąć poza rafę, każdej wytrwałej Tiany, każdej walecznej Meridy, każdej szlachetnej Belli i każdej troskliwej Śnieżki. Na cześć każdej Elsy i Anny, Królowych które wyznaczają szlak kierując się sercem. Dołącz do nas i stań się częścią tej przygody.Data: 6 maja 2023 r. Miejsce: Tauron Arena, Kraków Doors: 16:00 Start: 18:00Organizator: Follow The StepRegulamin:

podobne wydarzenia
 • Impreza
  Techno
  House
  Elektronika
  Polskie
  Zagraniczne

  Sobota, 6 sierpnia 2022, 16:00

  Hala Stulecia KS Cracovia, Kraków, od 39 zł

  Ostatni taniec w tym sezonie!Pamiętajcie: “Każdy koniec, daje szansę na nowy początek” – Paulo Coehlo

 • Impreza

  Sobota, 6 sierpnia 2022, 17:00

  Hotel Poleski, Kraków, od 39 zł

  Mieliśmy zorganizować tylko jedną i ostatnią imprezę na dachu, ale gdy jest opcja by przywitać ponownie w murach 2.0 naszego starego znajomego...nie mogliśmy odpuścićRobag Wruhme to nazwisko, które każdy Prozakowicz dobrze zna, od pierwszych, szalonych setów z początków 2.0, aż do ostatniego występu w Krakowie w Hype Parku. Artysta znany z wydawnictw w takich labelach jak Kompakt, Pampa czy Tulpa Ovi odwiedza nas ponownie by rozgonić chmury, które podczas ostatniego roofa przez chwilę przysłoniły niebo - wracamy do słońca!BILETY: 39/49/59 PLN - Dostępne przez platformę Going.plLokalizacja: Hotel Poleski - Sandomierska 6Wejście do 2.0 na Afterparty z Robagiem FREE do 01:00 z opaskami z dachu!--We should have only one more roof top party, however when there is an occasion to welcome our friend back, we have no choice!A prolific, beloved member of the German techno community, Weimar-based producer/DJ Gabor Schablitzki is known for his steadily paced yet unconventional productions, his eclectic full-lengths, and his adventurous mix sets. Legendary Robag Wruhme, who released his biggest albums and EPs on labels like Kompakt and Pampa is back in Prozak with the best progressive selection, a lot of alcohol and the best weather you can imagine!TICKETS 39/49/59 PLNLimited amount, in case of sold-out, there will be no tickets at the door.Localization: Hotel Poleski's Rooftop - Sandomierska 6Afterhours at Prozak 2.0, Plac Dominikański 6 - entry FREE with roof bracelets until 01:00

 • Impreza
  Techno
  House
  Zagraniczne
  Pod dachem

  Sobota, 6 sierpnia 2022, 23:00

  Muzeum Lotnictwa Polskiego, Kraków, od 49 zł

  Woohoo! Woo York wracają do Krakowa!Zapiszcie sobie datę 6 sierpnia. Czy wiecie, że to będzie już trzeci występ Woo York w Krakowie, organizowany przez naszą agencję?Każdy z nich był wyjątkowy. Za pierwszym razem, również w ramach this.place, artyści wyprzedali Muzeum Lotnictwa Polskiego i do dziś, przez wielu, tamta noc określana jest mianem najlepszego eventu klubowego w dziejach Krakowa. Drugi raz był mniej więcej rok temu, podczas Roof Party. Po miesiącach w zamknięciu bawiliście się tłumnie i tak żywiołowo, że aż żal było kończyć.Jednak tym razem, booking ten jest dla nas szczególnie ważny. Jest to bowiem pierwszy występ ukraińskiego duetu w Polsce, od momentu wybuchu wojny. Artyści przez długi czas nie mogli opuścić Kijowa, by móc koncertować. Po wielu miesiącach rozmów - udało się - i to nie byle gdzie…Wydarzenie odbędzie się w Muzeum Lotnictwa Polskiego, w nowej, nieeksplorowanej przez nas dotąd sali na poziomie +1, z której rozpościera się widok na główną halę wystawienniczą. Coś nam mówi, że spodoba Wam się ta przestrzeń. Zwłaszcza, gdy wypełnimy ją dźwiękiem, światłem i wizualizacjami.Przed nami wyjątkowa noc, pełna emocji i uczucia tanecznej wspólnoty ponad podziałami!PS. Impreza ta jest zapowiedzią czegoś bardzo dużego, ale na razie cicho sza. Więcej informacji wkrótce!LINE-UPWoo York (Afterlife)Roger Nuarrrr