Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Aleja Rocka Symfonicznie | Olsztyn

 • Koncert

Aleja Rocka Symfonicznie | Olsztyn

Czwartek, 23 czerwca 2022

19:00

od 150 zł
Kup bilet
informacja organizatora

ALEJA ROCKA - to wspaniałe przedstawienie, które zgromadziło na jednej scenie orkiestrę symfoniczną, chór i zespół rockowy, solistów i tancerzy. Oto muzyka - covery największych rockowych przebojów - nie tylko zabrzmi, ale przemieni się w spektakl do oglądania. Każdy z widzów będzie miał możliwość włączenia się w ten niezwykły performance - unosząc się na rockowej fali świetlnej i dźwiękowej, zanurzy się w oceanie muzyki.. Tak jak szybko zmieniają się światła na scenie, tak będą przed nami migotać, błyszczeć i rozświetlać się emocje, wrażenia, uczucia. Wszyscy widzowie staną się uczestnikami niesamowitego show z nowoczesnymi wizualnymi i świetlnymi efektami specjalnymi. A zatem start, odpalamy reflektory i włączamy mikrofony - czas na naładowanie energią! Repertuar:

 1. Come Together - The Beatles

 2. Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band - The Beatles

 3. Lady Madonna - The Beatles

 4. Hey Jude - The Beatles

 5. Oh Darling - The Beatles

 6. Proud Marry - Tina Turner

 7. Simple The best - Tina Turner

 8. Rock&Roll - Led Zeppelin

 9. Whole Lotta Love - Led Zeppelin

 10. Stairway To Heaven - Led Zeppelin

 11. Knonkin' on heaven's door - Bob Dylan

 12. Another Brick In The Wall - Pink Floyd

 13. A Whiter shade of pale - Procol Harum
  14 Smoke on The water - Deep Purple

 14. Aerosmith - I don't want to miss a think

 15. The Final Countdown - Europe

 16. Imagine - The Beatles

 17. She Loves You - The Beatles

 18. Let it be - The Beatles

 19. All You Need Is Love - The Beatles

 20. The long And winding road - The Beatles

 21. Bring me to life - Evanescence

 22. Highway To Heel - AC/DC
  24.Black Night - Deep Purple
  25..Zoombie - The cranberries

 23. Shaolin - Lady Gaga

 24. We will rock You - Queen

 25. Love of my Love - Queen

 26. We Are The Champions - Queen

 27. Radio Gaga - Queen

 28. Show must go on -Queen

 29. Its my Life - Bon Jovi

 30. Sailing - Rod Stewart

miejsce
inne wydarzenia w tym miejscu
 • Wtorek, 25 października 2022

  Nowy program występów Narodowej Perły Gruzji jest jak gruziński stół, obficie zastawiony wieloma potrawami, zgodnie z kaukaską tradycją gościnności. Nie brak tam muzyki instrumentalnej, upajającej jak gruzińskie wino.Ostry, dobrze przyprawiony szaszłyk z mięsa i warzyw – to taniec wojenny Chorumi, na który składają się kolejne fazy walki (zwiad, nadejście wroga, bitwa, świętowanie zwycięstwa). Kobiecą grację i zwinność, przypominającą krystalicznie czystą wodę z górskich potoków, będzie można podziwiać w tańcu Narnari. Pojawią się i owoce, noszone na głowach przez ulicznych sprzedawców w tańcu miejskim Kintauri, wprost z ulic starego Tbilisi. Wyrafinowane gusta pań zaspokoi słodycz tańca Osuri, w którym mężczyźni tańczą na palcach przed kobietami… Nie zabraknie też popisowego dania, a więc tańca z… nie, nie z szablami, z mieczami! Ów taniec, jeden z najbardziej archaicznych, o nazwie Parikaoba to choreograficzne przedstawienie szermierczych pojedynków, tak zaciętych, że z mieczy i tarcz dosłownie sypia się skry.To wszystko, a nawet więcej, pragną ofiarować publiczności w postaci muzyki, tańca i śpiewu artyści Narodowej Perły Gruzji podczas dwugodzinnego spotkania z egzotyczną i fascynującą kultura Kaukazu.

podobne wydarzenia
 • Koncert

  Poniedziałek, 24 października 2022, 19:00

  Carpenter Inn, Olsztyn, od 35 zł

  Zapraszamy na koncert zespołu The Cassino, promujący ich debiutancki album “Części”!Drzwi: 19:00 | Start: 20:00Bilety: I pula - 35zł | II pula - 40zł | III pula - 45złdostępne przez Going oraz Empik Bilety.The Cassino - indie rockowe trio, które porywa tłumy! Zespół na scenie obecny jest już od kilku lat, jednak ich debiutancka płyta - „Części”, ukazała się zaledwie rok temu. Grupa wiosną zakończyła własną trasę koncertową, wyprzedając z sukcesem kluby w największych polskich miastach. Nowy materiał zaprezentowali również występując u boku zespołu happysad oraz na scenie Męskiego Grania 2022, gdzie grali również w 2019 roku. Dodatkowo, Hubert Wiśniewski - lider i wokalista, zagrał solowe koncerty przed brytyjską grupą Only The Poets, czym zaskarbił sobie pokaźną grupę nowych fanów. Młodzi artyści docenieni zostali też w konkursie PL Music Video Awards, w ramach którego otrzymali nominację w kategorii najlepszy teledysk rockowy. Poza płytą “Części”, zespół ma na koncie trzy EPki.

 • Koncert

  Sobota, 29 października 2022, 18:00

  Aula Widowiskowo - Konferencyjna im. Anny Wasilewskiej, Olsztyn, od 50 zł

  2002 r. – to rok, w którym Adam Małysz królował w polskich domach podczas każdego zimowego weekendu, czerwiec - to czas MŚ w piłce nożnej (Korea i Japonia), gdzie na każdy z trzech meczów naszej reprezentacji, nauczyciele zwalniali nas z lekcji, żebyśmy mogli obejrzeć te spotkania. W sierpniu film „E=mc2” z Cezarym Pazurą wchodził do kin, a internet był co najwyżej w kafejce internetowej za 4 zł za godzinę (to był majątek!!!). Marzyliśmy, aby Polska weszła do Unii Europejskiej, ale już czuliśmy się bezpiecznie, bo byliśmy w NATO. Wrzesień zaczął się tak samo jak każdy, w którym trzeba było założyć plecak na plecy i ruszyć ponownie do szkoły (2 klasa gimnazjum), ALE! Gdzieś pomiędzy tymi wszystkimi zdarzeniami, po kilku latach spontanicznego grania dla turystów postanowiliśmy oficjalnie założyć nasz zespół! ENEJ.Od tego czasu historia zespołu nie potoczyła się jakoś wyjątkowo szybko, nie stawialiśmy dużych kroków, stworzyliśmy tylko kilka autorskich numerów (ciekawe czy ktoś jeszcze je pamięta?) i nadal graliśmy w zasadzie tylko w Olsztynie. Na duży krok trzeba było poczekać do roku 2005 i dołączenie do nas Mirka „Mynia” Ortyńskiego. Od tego czasu, każdy kto lekko się zagłębiał w naszą historię lub był jej naocznym świadkiem, mógł nas dostrzec na różnego typu festiwalach i koncertach, a występy w klubach studenckich z tamtych lat są przez nas wspominane do dziś! Potem to już wygrana eliminacji do Przystanku Woodstok, koncert na scenie głównej, wygrana w Must be the Music i nagle jest rok 2022, a my obchodzimy 20 lat istnienia!Z tego miejsca chcielibyśmy Was zaprosić na nasze koncerty, które odbędą się w ramach świętowania naszych 20-stych urodzin. Mamy ogromną ochotę spotkać się z Wami tak jak dawniej. W klubach, przy piwku, na luzie. To będą wyjątkowe spotkania, koncerty będą dłuższe, set lista wyjątkowa no i mamy nadzieję, że zostaniecie po koncertach na małe urodzinowe piwko

 • Koncert
  Rock
  Polskie
  Pod dachem

  Piątek, 23 września 2022, 19:30

  LAS, Olsztyn, od 50 zł

  **Darek Kozakiewicz** zaprasza Was na swoje koncerty zespołu **Darek Kozakiewicz LIVE** z trasy **HOT TOUR 2022** pod patronatem Antyradia!Projekt Darka Kozakiewicza kompozytora i gitarzysty znanego przede wszystkim z zespołów Breakout, Test i Perfect, powstał z potrzeby grania na żywo i kontaktu z publicznością. Darek Kozakiewicz przez 50 lat pracy twórczej współpracował z artystami takimi jak Anna Jantar, Robert Chojnacki, Jan Borysewicz czy Natalia Sikora. W obecnym składzie można usłyszeć Justynę Panfilewicz, wokalistkę obdarzoną nietuzinkową barwą głosu, kompozytorkę i autorkę tekstów, zdobywczynię głównych nagród w ponad 30-tu ogólnopolskich festiwalach.Podczas koncertów usłyszycie znane przeboje grupy TEST, powspominacie przy pięknych tekstach Bogdana Loebla, wyszalejecie się do muzyki Hendrixa. Koncerty HOT TOUR 2022 to podróż w czasie pełna wirtuozowskiej gry gitarowej Darka Kozakiewicza przy akompaniamencie rockowego zespołu stworzonego przez Justynę Panfilewicz, Tomka Płonkę i Sławka Puchałę.Zapraszamy Was do kolorowego świata muzyki rockowej!Jako support wystąpi **zespół 1965**, który powraca z nowym albumem. "Panther", to hard rockowy soundtrack do nigdy nienakręconego filmu science fiction z lat 80. To wybuchowa mieszanka glam metalu i space rocka, która zabierze Was na intergalaktyczny trip po dystopijnym świecie przyszłości, a Waszym przewodnikiem będzie kosmiczna pantera-cyborg.