Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz „Okrągły Jubileusz - 45 lat

 • Koncert

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz „Okrągły Jubileusz - 45 lat

Niedziela, 3 kwietnia 2022

17:00

od 65 zł
Kup bilet

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz w Bydgoszczy

W niedzielę 3 kwietnia 2022 roku, o godzinie 17, w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy wystąpią legendy polskiej sceny muzycznej — Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz. Program koncertowy zatytułowany "Okrągły Jubileusz - 45 lat wspólnie na scenie", stanowi celebrację i afirmację długoletniej, owocnej współpracy między artystami. Melomani zgromadzeni w Filharmonii, będą mogli wysłuchać największych przebojów Alicji Majewskiej napisanych przez kompozytora Włodzimierza Korcza, między innymi: Odkryjemy miłość nieznaną, Być kobietą, Jeszcze się tam żagiel bieli czy Marsz samotnych kobiet, w repertuarze znajdą się również wyjątkowe utwory z wydanej w 2019 roku płyty Alicji Majewskiej pt. "Żyć się chce". Także tym razem, wybitnym Artystom na scenie towarzyszyć będzie znakomity kwartet smyczkowy "Warsaw String Quartet", z którym Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz współpracują już od kilku lat. W Bydgoskiej Filharmonii szykuje się prawdziwa muzyczna uczta, podczas której będzie można nie tylko posłuchać najwspanialszych piosenek, ale również zajmujących historii z minionych lat artystycznej współpracy. To będzie wyjątkowy wieczór!

występują

informacja organizatora

W dniu 3 kwietnia 2022 r. (niedziela) o godz. 17:00 w sali koncertowej Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy, z wyjątkowym programem koncertowym pt. "Okrągły Jubileuszu - 45 lat wspólnie na scenie", wystąpią Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz. Artystom towarzyszyć będzie akompaniujący Im od 8 lat kwartet smyczkowy "Warsaw String Quartet". Podczas koncertu będzie można usłyszeć największe przeboje Artystki skomponowane przez Włodzimierza Korcza: Być kobietą, Jeszcze się tam żagiel bieli, Odkryjemy miłość nieznaną, To nie sztuka wybudować nowy dom, Marsz samotnych kobiet, Miłość jest jak cień człowieka oraz najnowsze utwory promujące wydaną w 2019 roku płytę z premierowym materiałem Alicji Majewskiej pt. "Żyć się chce". Całość koncertu zostanie okraszona barwnymi opowieściami – wspominkami Artystów z ich długoletniej współpracy.

To będzie absolutnie zachwycający koncert!

bilety
Kategoria cenowa 1 | Zaszczepieni
od 140
Kategoria cenowa 2 | Zaszczepieni
od 125
Kategoria cenowa 2 | Niezaszczepieni
od 125
Kategoria cenowa 3 | Zaszczepieni
od 110
Kategoria cenowa 3 | Niezaszczepieni
od 110
Kategoria cenowa 4 | Zaszczepieni
od 95
Kategoria cenowa 4 | Niezaszczepieni
od 95
Kategoria cenowa 5 | Zaszczepieni
od 80
Kategoria cenowa 5 | Niezaszczepieni
od 80
podobne wydarzenia
 • Koncert
  Pop
  Polskie
  Pod dachem

  Sobota, 23 lipca 2022, 18:00

  Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 50 zł

  Tribute to Depeche Mode - Zlot fanów Już 23 lipca zapraszamy na pierwszy Tribute to Depeche Mode w Fabryce Lloyda, będzie to zarazem idealna okazja aby zgromadzić wszystkich fanów tego zespołu w jednym miejscu!!Zapraszamy na wakacyjny wieczór pełen mocnych brzmień, klasyków, które razem będziemy śpiewać pod sceną!Wejście: 18:00Start koncertu: 20:00I Pula - 50 złII Pula - 60 złIII Pula - 70 zł GMW play Depeche Mode:Jedyny w Polsce coverband z repertuarem Depeche Mode. GMW (Gołębski - Maszyński - Wełyczko play Depeche Mode) powstało w roku 2019 w związku ze zbliżającą się 30 rocznicą płyty Violator i 40-leciem zespołu Depeche Mode. Trio nakręciło samodzielnie/i z pomocą oławskich fanów DM teledyski do wszystkich utworów z płyty Violator.Do zobaczenia!

 • Koncert

  Piątek, 29 lipca 2022, 18:00

  Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 25 zł

  Summer ROCK HitsJuż 29 lipca zapraszamy na letnie, mocne granie w wykonaniu Patrycji Mazurek! To wspaniały, mocny głos młodej wokalistki uświetni nam ten lipcowy wieczór.Start: 18:00Koncert: 20:00Bilet wakacyjny:I Pula - 25 złII Pula - 30 złJeśli spędzasz lato w mieście, masz ochotę na miły wieczór w towarzystwie przyjaciół przy akompaniamencie dobrej muzyki na żywo…to idealnie trafiłeś!!Do zobaczenia w Lloydzie!

 • Koncert
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  W plenerze

  Piątek, 5 sierpnia 2022, 18:00

  Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 89 zł

  Tak jak w poprzednich latach, również w tym roku podczas letnich wieczorów spotkamy się w plenerze! Tym razem, oprócz koncertów topowych polskich artystów, nie zabraknie gości z zagranicy. Zapraszamy Was na Lato w Plenerze 2022!Kukonozaur i Młody Jeżyk nadciągają nad Polskę, aby już w te wakacje wspólnie roznieść scenę podczas plenerowych koncertów! Kukon i Oki to nieoczywiste połączenie, które dostarczy Wam solidną dawkę energii.KUKON X OKI5.08.2022drzwi g.18:00 / start 20:00Bydgoszcz | Dziedziniec Fabryki Lloyda