Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz „Okrągły Jubileusz - 45 lat

 • Koncert

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz „Okrągły Jubileusz - 45 lat

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz w Bydgoszczy

W niedzielę 3 kwietnia 2022 roku, o godzinie 17, w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy wystąpią legendy polskiej sceny muzycznej — Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz. Program koncertowy zatytułowany "Okrągły Jubileusz - 45 lat wspólnie na scenie", stanowi celebrację i afirmację długoletniej, owocnej współpracy między artystami. Melomani zgromadzeni w Filharmonii, będą mogli wysłuchać największych przebojów Alicji Majewskiej napisanych przez kompozytora Włodzimierza Korcza, między innymi: Odkryjemy miłość nieznaną, Być kobietą, Jeszcze się tam żagiel bieli czy Marsz samotnych kobiet, w repertuarze znajdą się również wyjątkowe utwory z wydanej w 2019 roku płyty Alicji Majewskiej pt. "Żyć się chce". Także tym razem, wybitnym Artystom na scenie towarzyszyć będzie znakomity kwartet smyczkowy "Warsaw String Quartet", z którym Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz współpracują już od kilku lat. W Bydgoskiej Filharmonii szykuje się prawdziwa muzyczna uczta, podczas której będzie można nie tylko posłuchać najwspanialszych piosenek, ale również zajmujących historii z minionych lat artystycznej współpracy. To będzie wyjątkowy wieczór!

informacja organizatora

W dniu 3 kwietnia 2022 r. (niedziela) o godz. 17:00 w sali koncertowej Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy, z wyjątkowym programem koncertowym pt. "Okrągły Jubileuszu - 45 lat wspólnie na scenie", wystąpią Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz. Artystom towarzyszyć będzie akompaniujący Im od 8 lat kwartet smyczkowy "Warsaw String Quartet". Podczas koncertu będzie można usłyszeć największe przeboje Artystki skomponowane przez Włodzimierza Korcza: Być kobietą, Jeszcze się tam żagiel bieli, Odkryjemy miłość nieznaną, To nie sztuka wybudować nowy dom, Marsz samotnych kobiet, Miłość jest jak cień człowieka oraz najnowsze utwory promujące wydaną w 2019 roku płytę z premierowym materiałem Alicji Majewskiej pt. "Żyć się chce". Całość koncertu zostanie okraszona barwnymi opowieściami – wspominkami Artystów z ich długoletniej współpracy.

To będzie absolutnie zachwycający koncert!

bilety
Kat. 1 (zaszczepieni)
od 125
Kat. 1 (niezaszczepieni)
od 125
Kat. 2 (zaszczepieni)
od 105
Kat. 2 (niezaszczepieni)
od 105
Kat. 3 (zaszczepieni)
od 85
Kat.3 (niezaszczepieni)
od 85
Kat. 4 (zaszczepieni)
od 65
Kat. 4 (niezaszczepieni)
od 65
podobne wydarzenia
 • Koncert
  Classics
  Pop

  Dzisiaj, 20:00

  Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 90 zł

  Anita Lipnicka Intymnie - 25 lat na scenieWokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Na scenie nieprzerwanie od 25 lat. Debiutowała w zespole Varius Manx, z którym nagrała dwie płyty, szybko stając się jednym z najbardziej popularnych głosów swojego pokolenia. Na koncie ma łącznie 14 albumów sprzedanych w ponad 2 milionach egzemplarzy."Każda historia ma swój początek. Każda piosenka ma swoją historię. Z żadnego wywiadu nie da się dowiedzieć o mnie tyle, co z tekstów, które piszę od ponad 25 lat. Dlatego zdecydowałam się zwieńczyć obchody swojego jubileuszu pracy twórczej wyjątkową trasą, podczas której będę nie tylko śpiewać, ale dużo opowiadać o tym, jakie tajemnice kryją w sobie moje piosenki. To będzie bardzo kameralne, bardzo osobiste spotkanie. Dlatego też wymaga specjalnej oprawy i narracji muzycznej. Na scenie pojawię się w rozszerzonym składzie, co nie oznacza, że będzie głośniej - wręcz przeciwnie. Użyję wszystkich dostępnych mi środków wyrazu by w ciszy i skupieniu zabrać słuchaczy do niezwykłego ogrodu wrażeń, gdzie to co realne przemiesza się z wyimaginowanym, gdzie surowe brzmienia akustycznych instrumentów znajdą swoje miejsce w otulinie subtelnych elektronicznych przestrzeni... Chcecie posłuchać moich opowieści? Zobaczmy się podczas trasy Intymnie... A."Na koncercie będą dostępne miejsca siedzące, nienumerowane.

 • Koncert

  Sobota, 30 października 2021, 20:00

  Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 40.00 zł

  Już 30 października bieżącego roku o godzinie 20.00 w Fabryce Lloyda w Bydgoszczy odbędzie się koncert Główny Zawór Jazzu. Koncert ten w Fabryce Lloyda odbędzie się po raz pierwszy.Główny Zawór Jazzu jest bardzo energicznym projektem. Projekt ten łączy w sobie wariacje nurtów jazzowych, które są niedostępne z muzyką pop, która z kolei jest wszechobecna. Polskie przeboje znane z rozgłośni radiowych są przedstawione w aranżacjach swingowych, zabierając słuchacza w podróż po klubach zadymionych rodem z lat trzydziestych, czterdziestych oraz pięćdziesiątych. Zespół ten to dziewięcioosobowy skład pochodzący z Poznania. Łamią wszelkie międzygatunkowe bariery w utworach takich artystów jak Margaret, Monika Brodka czy też Perfect. Odbiorcom jest serwowana mieszanka dosyć nietuzinkowa. Zapraszamy serdecznie na to ciekawe wydarzenie muzyczne!

 • Koncert

  Sobota, 6 listopada 2021, 18:00

  Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 40.00 zł

  Już 6 listopada zapraszamy na coś zupełnie nowego - wieczór z Bondem!To wyjątkowy koncert na żywo, z oryginalną aranżacją największych hitów z serii filmów James Bond!Bilety już w sprzedaży —>I Pula - 40 złII Pula - 50 złOtwarcie Fabryki - 18:00Początek koncertu - 20:00Skład zespołu:Agnieszka Kęsik - wokalMaciej Majcherczak - pianoMaciej Młociński - gitara basowaWaldek Matecki - perkusja Do zobaczenia na wspólnym wieczorze z agentem 007!