Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

ANITA LIPNICKA | Koncert w Stodole Folwarku Ruchenka

  • Koncert
  • Classics
  • Pop
  • Polskie

ANITA LIPNICKA | Koncert w Stodole Folwarku Ruchenka

Piątek, 1 października 2021

19:00

od 169 zł

ANITA LIPNICKA | Koncert w Stodole Folwarku Ruchenka

1 października 2021 roku w Stodole Folwarku Ruchenka wystąpi jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, Anita Lipnicka. Koncert odbędzie się w ramach trasy "Anita Lipnicka Intymnie", dlatego organizatorzy zapewniają, że tego wieczoru powietrze w okolicy wypełni magiczna, kameralna atmosfera, a przede wszystkim unikatowy głos artystki. Naturalne otoczenie wypełnione przyrodą i przedwojenną zabudową stanie się scenografią dla magicznych chwil, podczas których będzie można nie tylko posłuchać znanych utworów artystki, ale też poznać ich historię. Anita Lipnicka debiutowała dwadzieścia pięć lat temu z zespołem Varius Manx, szybko stając się jednym z ważniejszych głosów pokolenia. Kolejne projekty i solowe płyty ugruntowały jej pozycję w polskiej muzyce rozrywkowej. Jako autorka tekstów zapewnia, że żaden wywiad z nią nie mówi o niej tyle, ile jej utwory. Koncert w ramach trasy "Anita Lipnicka Intymnie" to okazja, żeby docenić zarówno warstwę liryczną, jak i muzyczną znanych w całym kraju utworów.

informacja organizatora

Będzie to koncert ze wszech miar wyjątkowy, niepowtarzalny i jeszcze bardziej Intymny.

Tym razem nie zmieścimy Was tak licznie, ilość biletów jest bardzo ograniczona, a każdy z Was na stałe wpisze się w historię trasy "Anita Lipnicka Intymnie". Koncert z rejestracją video odbędzie się w stodole Folwarku już 1.10 o godzinie 19:00. Obiecujemy, że pomimo towarzyszących nam kamer, będzie to magiczne i kameralne spotkanie! Jeśli chcecie być jego częścią- łapcie za bilety, bo nie ma ich zbyt wiele! Widzimy się w stodole, a później widzimy się... tego Wam jeszcze nie zdradzimy gdzie będziecie mogli się zobaczyć! Ale uwierzcie nam- to będzie coś!

bilety
Pula 1
od 169
miejsce

Folwark Ruchenka

Ruchna, Słoneczna 25

„Klimatyczne, oderwane od rzeczywistości, kameralne i przede wszystkim przepełnione alternatywnymi dźwiękami miejsce. W otoczeniu natury i przedwojennych zabudowań.”