Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

ARS LATRANS Orchestra: Sztuka Miłości / Katowice

  • Koncert
  • Pop
  • Polskie
  • Pod dachem
  • Trasa
  • Black Weekend

ARS LATRANS Orchestra: Sztuka Miłości / Katowice

Czwartek, 9 grudnia 2021

19:30

od 49 zł

ARS LATRANS Orchestra: Sztuka Miłości / Katowice

Piękno sztuki polega na tym, że przybierać może ona różne oblicza. Katowicki koncert ARS LATRANS Orchestra: Sztuka Miłości to świetna okazja, żeby się o tym przekonać. To intrygujące, poruszające i urzekające wydarzenie, które pobudzi wyobraźnię i emocje!

Muzyka i sztuka wizualna od zawsze szły ze sobą w parze. Ich połączenie daje wspaniały efekt, dzięki któremu można cieszyć się i przeżywać w pełni rozgrywający się spektakl. Ta myśl przyświeca właśnie Stowarzyszeniu ARS LATRANS, które od kilku lat organizuje niezwykły interdyscyplinarny festiwal sztuki. Podczas każdej edycji zaproszeni muzycy nie tylko odpowiadają za wspaniałą oprawę dźwiękową i niesamowite utwory. Stają się również częścią multidyscyplinarnego spektaklu muzycznego!

Tegoroczną edycję uświetnią m.in.: Bass Astral, Gypsy and the Acid Queen, Runforrest, Odet, Piotr Wykurz, Dybiński i Jakub Wojtas. A kto wystąpi w rolach epizodycznych? Zostanie to wkrótce ogłoszone. Dlatego warto sprawdzać informacje na bieżąco!

ARS LATRANS Festival 2021: Sztuka Miłości został zorganizowany w jednym celu – żeby wszystkie uczestniczące w nim osoby mogły tego doświadczyć i to poczuć! Już sam dresscode jest wskazówką, czego należy się spodziewać: Miłość/Love.

Należy jeszcze wspomnieć o listach miłosnych. Jeśli masz własne przemyślenia i chcesz przed wydarzeniem otrzymać anonimowy list, to weź ze sobą swój. Przy wejściu możesz wymienić go na inny losowo wybrany. To prawdziwa niespodzianka, ponieważ poznać rezultat refleksji drugiej osoby to coś pięknego. Możliwe, że nawet porozmawiasz z autorką/autorem tego listu podczas tego niesamowitego wieczoru i nawet nie będziesz tego świadoma/świadomy. Zapowiada się zatem pełen miłosnej magii dzień!

Biorąc udział w wydarzeniu, doświadczysz czegoś dotąd niespotykanego. To jedyny w swoim rodzaju spektakl, który łączy w sobie różne elementy szeroko pojętej sztuki. Przybądź, przeżywaj i doświadczaj!

informacja organizatora

Koncert ARS LATRANS Orchestra : Sztuka Miłości

“Wyjątkowo zimny sierpień”

Okazuję się, na koniec, że faktycznie jest to mały pokój, ale zamknięte są w nim tylko dwie osoby i może to ty i ja, a być może obie są mną. (...) Znika wszystko dookoła i pozostaje tylko niepohamowana chęć skoczenie sobie nawzajem do gardeł, na dźwięk rozkazu:

przecież najrozkoszniej byłoby gdybyśmy końcem lata zjedli siebie.

WYSTĄPIĄ

ARS LATRANS Orchestra w składzie: Bass Astral, Odet, Runforrest, Dybiński, Gypsy and the Acid Queen, Jakub Wojtas, Piotr Wykurz

ROLE EPIZODYCZNE: TBA

Posłuchaj Nas: [https://www.youtube.com/c/ArsLatrans]

Wyruszamy w Polskę z projektem który stworzyliśmy specjalnie na ARS LATRANS Festival 2021 : Sztuka Miłości, by wszyscy mogli to poczuć i tego doświadczyć. https://www.facebook.com/arslatrans

dresscode: Miłość / Love

listy miłosne: zapraszamy Was do wymiany przemyśleń. Jeśli chciałabyś/chciałbyś przed wydarzeniem otrzymać anonimowy list weź ze sobą swój, a przy wejściu będziesz mógł/a wymienić go na całkowicie losowy. Kto wie może tego dnia będziesz rozmawiać z osobą z którą wymieniłeś/aś się listami i nawet nie będziesz o tym wiedzieć. <3

miejsce

Królestwo

Katowice, Rondo Jerzego Ziętka 1

Królestwo - miejsce w samym sercu Katowic, którego bramy są dla Ciebie szeroko otwarte. Bądź gotowy na to, że ekipa ugości Cię iście po królewsku - rozpieszczają kuchnią, zaskakują towarzysko i czarują muzycznie.