Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

ASID Festival 2021

 • Festiwal
 • Techno
 • House
 • Festiwale muzyczne
 • Polskie
 • Zagraniczne
 • Pod dachem

ASID Festival 2021

9-10.07.2021r

od 65 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

ASID Festival 2021 – święto muzyki techno i industrialne architektury – odbędzie się od 9 do 10 lipca w katowickiej Walcowni – Muzeum Hutnictwa i Cynku!

To nowy festiwal, który zasili letni sezon festiwalowy i z pewnością zaspokoi pustkę, jaką pandemia przepełniła nas przez ostatni rok.

ASID Festival to najnowszy projekt stowarzyszenia ASID, który będzie ich trzecim pełnowymiarowym wydarzeniem. Głównym celem ASID jest popularyzowanie i edukacja o poprzemysłowym dziedzictwie kulturowym oraz promocja młodych artystów. Stowarzyszenie chce być również częścią pełnej architektonicznej i społecznej rewitalizacji wyjątkowych miejsc na mapie Polski. ASID działa od sierpnia 2020 rok i po kilkumiesięcznej przygodzie z setami online wraca z festiwalem techno.

Wydarzenie odbędzie się w katowickiej Walcowni – Muzeum Hutnictwa i Cynku. Szykujcie się na dwie noce muzycznej podróży i potężną dawkę elektronicznych dźwięków techno, dzięki który przeniesiecie się na wyższy poziom doznań.

informacja organizatora

Pierwsza edycja pełnowymiarowego wydarzenia pod szyldem ASID już 9 i 10 lipca. Industrialne wnętrze katowickiej Walcowni stanie się przestrzenią niezapomnianych doznań. Do tego widowiskowa oprawa świetlna, wizualizacje oraz przede wszystkim najlepsza selekcja klubowej elektroniki w wykonaniu polskich I zagranicznych gości. Nie może Was zabraknąć!

miejsce

Walcownia

Katowice, 11 Listopada 50

Walcownia Cynku to największe i jedyne takie miejsce na Śląsku i jedno z nielicznych w Polsce, posiadające prawdziwy postindustrialny klimat, które łączy w sobie muzeum z idealną przestrzenią na wszelkie wydarzenia.

podobne wydarzenia
 • Festiwal
  Eksperymentalna
  Festiwale muzyczne
  Alternatywa
  Polskie
  Zagraniczne

  Sobota, 23 lipca 2022, 05:00

  Strefa Kultury w Katowicach, Katowice, od 199 zł

  Powrót w środku lata: zmiana daty 16. edycji Tauron Nowa Muzyka Katowice! • Nowa data festiwalu to 21-24.07.2022 • Zakupione bilety i karnety zachowują ważność

 • Festiwal
  Pod dachem
  Tattoo

  Piątek, 1 października 2021, 23:59

  MCK - Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Katowice, od 45 zł

  Kliknij i zostań wystawcą na Katowice Tattoo Konwent -> http://www.tattookonwent.pl/rejestracjaPo dwuletniej przerwie Tattoo Konwent powraca na Śląska, aby porwać was do szalonej zabawy w rytmie wszechobecnych tatuaży. Poczujcie na własnej skórze atmosferę święta, gdzie odnajdziecie dziesiątki atrakcji. Bo Tattoo Konwent to nie tylko tatuaże! To także: - Wielka z scena z koncertami i odjechanymi pokazami, - Strefa foodtrucków, - Strefy naszych sponsorów, - Wystawy prac fotografów, - Strefa mody z wystawcami handmade, - Konkursy na najlepsze tatuaże! - Alternatywne modelki, - Strefa motoryzacyjna Hotball, - Strefa kawowa, - A to dopiero początek… Przygotuj się na weekend 2-3.10 i bądź z nami w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, aby: - Wesprzeć ulubionych artystów, - Wystawić swoje tatuaże w konkursach, - Zainspirować się i obejrzeć najlepsze tatuaże w Polsce, - Zobaczyć setki pracujących w pocie czoła, topowych artystów z Polski i gości zagranicznych, Zaproś znajomych, wpadajcie do nas wspólnie i uczyńmy z Katowic święto tatuażu i sztuki alternatywnej, jakiego nie widziano od lat! Spotkajmy się na żywo, aby porozmawiać, uśmiechnąć się do siebie, zwyczajnie spędzić ze sobą czas!