Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Astor Piazzolla: Lata rekina - projekcja dokumentu - Festiwal Ogrody Muzyczne

 • Film
 • W plenerze
 • Film dokumentalny

Astor Piazzolla: Lata rekina - projekcja dokumentu - Festiwal Ogrody Muzyczne

Wtorek, 5 lipca 2022

18:30

od 25 zł
informacja organizatora

Astor Piazzolla: Lata rekina

Projekcja dokumentu 2018, 95′ Reżyseria – Daniel Rosenfeld

Portret twórcy tango nuevo, który tango z miejskich potańcówek w Buenos Aires podniósł do rangi muzyki granej w filharmoniach na całym świecie. Większość materiałów, która weszła do filmu nie była dotąd pokazywana publicznie. Reżyser czerpał z archiwów prywatnych, m.in. sięgnął po taśmy z rozmowami Piazzolli z jego córką, ujawniającymi ich skomplikowane relacje. Film zdobył nagrody na wielu festiwalach w Ameryce Południowej i nominację do międzynarodowej nagrody muzyki klasycznej ICMA 2022.

bilety
Bilet normalny na projekcję
od 35
Bilet ulgowy na projekcję
od 25
inne wydarzenia w tym miejscu
 • Marie Curie – projekcja musicalu - Festiwal Ogrody Muzyczne

  Sobota, 2 lipca 2022

  Warszawa

  Polska uczona oczami Koreańczyków i do tego śpiewająca! Najlepszy musical roku w Korei Południowej, nagrodzony Korea Musical Awards za: reżyserię, scenariusz i muzykę, najlepszą produkcję roku. Co więcej, wybrany przez 2019 K-Musical Road Show do promowania koreańskich musicali zagranicą. W roli polskiej noblistki – Sophie Kim (Sohyang Kim).Reżyseria – Tae Hyung KimScenariusz – Se Eun ChounMuzyka – Jong Yoon ChoiScenografia – Mi kyung KimKostiumy – Moon Ki HongWe współpracy z Koreańskim Centrum Kultury

 • Sinfonia Varsovia Brass - koncert live - Festiwal Ogrody Muzyczne

  Niedziela, 3 lipca 2022

  Warszawa

  Sinfonia Varsovia Brass to założony w 2016 roku trzynastoosobowy zespół, w którym grają instrumentaliści grupy dętych blaszanych i perkusji Sinfonii Varsovii. Repertuar Sinfonia Varsovia Brass obejmuje kompozycje oryginalne na ten skład oraz aranżacje utworów symfonicznych, jazzowych i barokowych. Podczas koncertu usłyszymy również aranżacje muzyki filmowej.

 • Gala musicalowa live - Maria Curie na żywo! - Festiwal Ogrody Muzyczne

  Poniedziałek, 4 lipca 2022

  Warszawa

  Koncert Specjalny: Marie Curie – gala musicalowa liveMuzyka: Jong Yoon ChoiWykonawcy:Sophie Kim (Sohyang Kim) – Maria Skłodowska-CurieBomsori Lee – Anna KowalskaSeng Lee Yang – Ruben DuponChan Ryeol Lee – Pierre CurieA Young Kim, Chan Ryeol Lee, Sang Hoon Song – pracownicy fabrykiZ akompaniamentem zespołu kameralnegoPROGRAM:Sytuacja bez precedensu – gwiazdy nagradzanej koreańskiej produkcji musicalowej Marie Curie wystąpią po raz pierwszy w Polsce na żywo! Artyści występujący w tej produkcji, a przede wszystkim Sophie Kim (Sohyang Kim), odtwórczyni roli polskiej noblistki, w Korei mają status celebrytów.We współpracy z Koreańskim Centrum Kultury

 • Anne-Sophie Mutter gra Johna Williamsa - projekcja koncertu - Festiwal Ogrody Muzyczne

  Środa, 6 lipca 2022

  Warszawa

  Anne-Sophie Mutter gra Johna WilliamsaProjekcja koncertu 65’Nagranie z Monachium 2019Wykonawcy: Anne-Sophie Mutter – skrzypce, Royal Philharmonic Orchestra London, David Newman – dyrygent W programie muzyka z filmów: Gwiezdne wojny, Lista Schindlera, Harry Potter, Dracula, E.T., Czarownice z Eastwick, The Adventures of Tintin, Indiana JonesWybitna, niemiecka skrzypaczka w scenerii monachijskiego Königsplatz gra muzykę oscarowego kompozytora – swego bliskiego, wieloletniego przyjaciela. Prawie wszystkie utwory, które wykonuje w tym koncercie, zostały specjalnie dla niej zaaranżowane i w takim kształcie zabrzmiały po raz pierwszy.