Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Atheist (USA) – jedyny koncert w Polsce po 29 latach / Cadaver / Svart Crown

 • Koncert

Atheist (USA) – jedyny koncert w Polsce po 29 latach / Cadaver / Svart Crown

Czwartek, 3 lutego 2022

17:00

informacja organizatora

Atheist na jedynym koncercie w Polsce po 29 latach! Legenda i prekursorzy technicznego death metalu przyjadą do nas na jedyny i zarazem pierwszy od prawie trzech dekad koncert.

Żywimy głębokie nadzieje, że sytuacja pandemiczna zostanie ostatecznie ustabilizowana do końca tego roku i już w lutym 2022 przyjdzie nam zobaczyć twórców „Piece Of Time”, „Unquestionable Presence” i „Elements” na żywo w Katowicach. Obok Atheist na scenie tego wieczoru zagrają kultowy już w pewnych kręgach Cadaver (w składzie akutalni członkowie Megadeth, Satyricon i Emperor), doskonale znany polskiej publice Svart Crown oraz w roli supportów: From Hell i Critcal Mess. Bilety w sprzedaży od 10 maja.

P23 Katowice ul. Porcelanowa 23 Katowice

miejsce

P23

Katowice, Porcelanowa 23

P23 to klub na terenie katowickiej Fabryki Porcelany. Usłyszycie tu najlepszą elektronikę na światowym poziomie jak i zobaczycie koncert największych polskich gwiazd.

inne wydarzenia w tym miejscu
 • Catz 'N Dogz | P23

  Sobota, 18 września 2021

  Katowice

  Szalona energia, którą zarażają publikę podczas swoich setów, to wypadkowa ich długoletniego doświadczenia i niezwykłej muzycznej wrażliwości.Dla polskiej muzyki house zrobili wiele, zaczynając od sygnowanego przez nich labelu Pets Recordings, po przecieranie szlaku polskim artystom poza granicami kraju. Każdy ich występ w P23, to gwarancja intnesywnego, pełnego ekscytacji tańca do samego rana.

 • Sam Paganini | P23

  Sobota, 25 września 2021

  Katowice

  Międzynarodowa trasa koncertowa Sama Paganini z okazji wydania nowego albumu przez artystę.SUPPORT:DEASCARLA ROCAP23 KATOWICE23:00-07:00

podobne wydarzenia
 • Koncert
  Elektronika
  Zagraniczne
  Pod dachem

  Wtorek, 26 października 2021, 18:00

  Spodek, Katowice, od 99 zł

  Jedyny w swoim rodzaju zespół Scooter ponownie w Polsce - aż na trzech koncertach!Scooter to niemiecka grupa, założona w 1993 roku w Niemczech. Muzyka, jaką wykonują określana jest połączeniem gatunków dance, rave, breakbeat hardcore, happy hardcore, trance oraz techno. Ich pierwszy singiel "Hyper Hyper" szybko odniósł ogromny sukces, a powstał w wyniku freestyle'u wokalisty H.P. Baxxtera do tanecznego utworu instrumentalnego. Na przestrzeni tylu lat na scenie zespół wydał już ponad 20 studyjnych albumów, a jednymi z ich największych hitów są "How Much Is The Fish", "Maria", "One" czy "The Logical Song".Pełny skład zespołu odwiedzi Polskę w ramach swojej trasy koncertowej.Data: 26.10.2021Drzwi: 18:00Warm up: 19:00Support: 20:00Start: 21:00Organizator: Follow The StepRegulamin: www.followthestep.com/regulaminUWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu, jedynie poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.

 • Image preview
  Koncert
  Pop
  Folk
  World music
  Pod dachem
  Singer/songwriter

  Środa, 27 października 2021, 18:00

  Spodek, Katowice, od 129.00 zł

  Jeden z najważniejszych duetów w historii polskiej muzyki obchodzi w tym roku 21-lecie wydania kultowego albumu – „Kayah i Bregović”.Album „Kayah i Bregović” odgrywa wyjątkową rolę w historii polskiej muzyki rozrywkowej. To na nim znajdują się takie hity, jak „Prawy do lewego”, „Śpij kochany, śpij”, „Byłam Różą” czy „Nie ma, nie ma ciebie”. Wydany w 1999 roku krążek został sprzedany w ponad milionowym nakładzie, otrzymując jednocześnie status diamentowej płyty oraz wiele nagród muzycznych – m.in. 3 Fryderyki i 4 Super Jedynki. Mimo upływu lat, utwory z albumu nadal podbijają serca kolejnych pokoleń. Wyjątkowa energia, którą na scenie tworzy ten polsko-bałkańskiego duet, udziela się każdemu.Po licznych, zupełnie wyprzedanych koncertach i ogólnopolskich trasach koncertowych, Kayah i Goran Bregović powracają. Na rok 2020 przypada tzw. „oczko”, czyli 21. rocznica wydania kultowego albumu „Kayah i Bregović”. Z tej właśnie okazji, artyści wystąpią w trzech miastach - Katowicach, Gdańsku i Warszawie.Data: 27.10.2021Doors: 18:00Start: 19:30Miejsce: Spodek, KatowiceOrganizator: Follow The StepRegulamin: www.followthestep.com/regulaminUWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu, jedynie poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.

 • Koncert
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  Pod dachem

  Piątek, 12 listopada 2021, 20:00

  MegaClub @ MCK, Katowice, od 69 zł

  Z ogromną przyjemnością zapraszamy na kolejną edycję koncertowego klasyka. Tegoroczną edycję HIP HOP NIGDY STOP opanują przedstawiciele mocnych ekip GM2L, BOR, POLSKA WERSJA i SPZPrzygotujcie się na bezkompromisowy festiwal bez cenzury.PALUCHMALIK MONTANAMAJOR SPZHINOL PWALBERTO + GościeProwadzenie: Kamel & Dj Roka12.11.2021Miejsce: MegaClub:MCK, Katowiceplac Sławika i Antalla 1, 40-163 KatowiceSala koncertowa - Miejsca stojące.20.00 - otwarcie bram21:00 - rozpoczęcie koncertów02:00 - zakończenieBilety: 69zł - I pula79zł - II pula 89zl - III pula 99zł - w dniu koncertu