Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Atomy pres. Robert Babicz live

 • Impreza
 • Techno
 • Elektronika
 • Polskie
 • Pod dachem

Atomy pres. Robert Babicz live

Sobota, 28 maja 2022

22:00

od 70 zł

występują

informacja organizatora

Kolektyw Atomy ma zaszczyt zaprosić na wyjątkowe święto muzyki elektronicznej, podczas którego Warszawę odwiedzi jeden z najbardziej utytułowanych europejskich producentów muzyki elektronicznej: Robert Babicz!

Od lat zachwyca on publiczność występami live z użyciem syntezatorów, doskonale wyczuwając i reagując na energię płynącą z parkietu. Jego kariera trwa już prawie trzy dekady, obejmuje gatunki od techno przez acid house po minimal. Przed Wami emocjonujący 3- godzinny live performance w Warszawie, podczas którego usłyszeć będziecie mogli ogromny talent i doświadczenie. Razem z nim zagrają również:

 • Szymon Weiss- wiodący producent na polskiej scenie elektronicznej – eksperymentator, nietuzinkowy perkusista, energetyczny artysta sceniczny i

 • DJ.An On Bast – jedna z najbardziej utytułowanych polskich live-performerek, występująca w czołowych klubach na całym świecie.

Tego wieczoru na scenie spotkają się atomy najróżniejszych gatunków muzycznych oplecionych w brzmienia zarówno progresywne, jak i techniczne, czy syntetyczne. Będzie to idealne miejsce dla wszystkich miłośników niepowtarzalnych, elektronicznych dźwięków, które przy okazji dobrze bujają!

Trzy liveacty jednej nocy oraz dopełniające wszystko dekoracje string art stworzone przez Atomy Deco Team już 28 maja 2022 w Kulturze Wysokiej!

bilety
Pula 2
od 70
miejsce
podobne wydarzenia
 • Impreza
  Elektronika
  Zagraniczne
  Pod dachem

  Piątek, 27 maja 2022, 22:00

  Praga Centrum, Warszawa, od 75 zł

  Nicola Capobianco to urodzony w Szwajcarii DJ i producent, który jest bardziej znany ze swojego projektu Liquid Soul. Nicola był zakochany w muzyce elektronicznej od najmłodszych lat i w 1993 roku zainteresował się DJingiem. To właśnie wtedy oficjalnie rozpoczęła się jego podróż do świata muzyki. Stało się jasne, że jego nowo odnaleziona pasja nie jest tylko chwilowym etapem i będzie trwała, ponieważ podjął decyzję o głębszym zaangażowaniu się w muzykę. Artysta zaczął tworzyć swoje unikalne brzmienie, co znacznie ułatwiło mu karierę i pomogło w utrzymaniu stałego napływu bookingów w całej Europie, począwszy od klubów, na festiwalach kończąc.Dopiero w 2001 roku Nicola odkrył psychodeliczną stronę muzyki trance. Ten proces dał początek jego obecnemu i popularnemu projektowi LIQUID SOUL. W tym okresie był częścią garstki artystów i producentów, którzy odegrali ważną rolę w kształtowaniu krajobrazu psy-progressive trance do dzisiejszego poziomu. LIQUID SOUL stał się światową sensacją dzięki swojemu charakterystycznemu brzmieniu. Brzmienie, które można najlepiej opisać jako mistrzowskie uchwycenie emocji poprzez doskonałe wykorzystanie podnoszących na duchu melodii, które inteligentnie łączą elementy trance i psychedelic trance. Te unikalne cechy po prostu wyróżniają LIQUID SOUL i czynią go jednym z najbardziej pożądanych artystów w branży. Projekt LIQUID SOUL szybko nabrał rozpędu i natychmiast otrzymał kontrakt na wyłączność od IBOGA Records (która do dziś jest najbardziej rozpoznawalną i szanowaną wytwórnią psy - progressive trance). Artysta stał się najlepiej sprzedającym się artystą w ciągu ostatniej dekady. Kilka topowych albumów wydanych spod rąk Nicoli okazało się wielkimi klasykami. Do tego należy doliczyć niezliczone kompozycje i remiksy.Liquid Soul występował na wszystkich najważniejszych festiwalach świata, a 27 maja odwiedzi warszawską Pragę Centrum.

 • Impreza
  Techno
  Elektronika
  Zagraniczne
  Pod dachem

  Piątek, 3 czerwca 2022, 22:00

  Praga Centrum, Warszawa, od 60 zł

  Viper Diva to super-duet techno, za którym kryją się dobrze znani również oddzielnie Shlømo i Hadone. W tej kombinacji artyści zawitają do Warszawy po raz pierwszy - po to żeby przywieźć ze sobą mocne brzmienia charakteryzujące nową falę francuskiego rave’u. W pierwszy weekend czerwca na Pradze Centrum przekonacie się czemu Snake Does Cry.Organizator: Follow The Step Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

 • Impreza
  Elektronika
  Zagraniczne
  Pod dachem

  Sobota, 4 czerwca 2022, 22:00

  Praga Centrum, Warszawa, od 50 zł

  Kiasmos to elektroniczna wizytówka Skandynawii i duet, którego żadnemu fanowi minimalnych dźwięków nie trzeba specjalnie przedstawiać. Odwiedzali Polskę już wielokrotnie, za każdym razem porywając i oczarowując publiczność swoim hipnotyzującym brzmieniem. Tym razem, Janus Rasmussen ze swoim dj setem, odwiedzi Pragę Centrum. Solowa twórczość producenta z Reykjaviku może być najlepiej rozumiana jako wypadkowa jego dotychczasowej różnorodnej współpracy. Pochodzący z Wysp Owczych Janus spędził ostatnią dekadę na tworzeniu, koncertowaniu i wprowadzaniu innowacji z innymi artystami w niezliczonych gatunkach muzycznych, gromadząc bogactwo doświadczeń i inspiracji, które teraz są wyraźnie słyszalne w jego własnej melodyjnej marce.Organizator: Follow The Step Regulamin: www.followthestep.com/regulamin