Autorskie wprowadzenia do wystawy „Wiek półcienia”

  • Sztuka

Autorskie wprowadzenia do wystawy „Wiek półcienia”

14.7-13.9

TBA
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na autorskie wprowadzenia do wystawy Wystawa: Wiek półcienia / The Penumbral Age, które odbędą się w plenerze, przed Muzeum nad Wisłą.

Krótki (20-minutowy) wstęp wprowadzający w podstawowe tematy poruszane na wystawie. Uczestnicy zapoznają się z zagadnieniami, które funkcjonują zarówno w sztuce, jak i w nauce, a także historiami kryjącymi się za prezentowanymi na wystawie pracami. We wtorki, soboty i niedziele na publiczność czekać będą edukatorzy i przewodnicy, w czwartki – kuratorzy. W soboty wprowadzenia odbywać się będą w języku angielskim.

Daty i godziny wprowadzeń:
- wtorek (17.00, 17.30, 18.00),
- czwartek (16.00, 16.30, 17.00),
- sobota (14.00, 14.30, 15.00),
- niedziela (14.00, 14.30, 15.00).

Na wprowadzenia obowiązują zapisy poprzez formularze zgłoszeniowe dostępne na stronie w zakładce https://artmuseum.pl/pl/wydarzenia lub na stronie cyklu https://artmuseum.pl/pl/cykle/autorskie-wprowadzenia-do-wystawy-wiek-polcienia. W formularzu na dany dzień należy wybrać godzinę wprowadzenia. O zapisach będziemy też informować w wydarzeniu na Facebooku i na naszym fanpage'u.

FORMULARZE NA KOLEJNE WPROWADZENIA
14 lipca (WTOREK) https://bit.ly/2ZOfsEx
16 lipca (CZWARTEK) https://bit.ly/31TId5c
18 lipca (SOBOTA) https://bit.ly/31Z7E5c

--

PRAKTYCZNE INFORMACJE ORGANIZACYJNE

- Na wszystkie wydarzenia stacjonarne orgaznizowane przez Muzeum obowiązują zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie artmuseum.pl w zakładce wydarzenia.
- W wydarzeniach organizowanych na świeżym powietrzu uczestniczyć może maksymalnie 15 osób.
- Na wystawie jednocześnie przebywać może nie więcej niż 50 osób.
- Zwiedzających i uczestników wydarzeń obowiązuje zasada bezpiecznej odległości, która wynosi 2 metry (zasada nie dotyczy opiekunów dzieci do 13 roku życia i osób z niepełnosprawnościami wymagających wsparcia asystenta).
- Wszystkie aktywności prowadzone będą przed budynkiem Muzeum.
- Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość odwołania wydarzenia w wypadku załamania pogody, o czym poinformują zapisanych uczestników drogą SMS-ową.
- Szczegółowe informacje dotyczące zwiedzania Muzeum oraz aktualnych wytycznych sanitarnych zamieszczane są na stronie internetowej Muzeum.

Istnieje możliwość skorzystania z obecności audiodeskryptorki, w razie takiej potrzeby powiadom o tym w polu informacji dodatkowych. Z recepcji można również wypożyczyć pętlę indukcyjną.

Informujemy ponadto, że 2 lipca 2020 roku Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie powołało Pełnomocniczkę ds. Bezpieczeństwa Epidemiologicznego, do której można kierować wszelkie uwagi czy pytania dotyczące zasad bezpiecznego zwiedzania i uczestnictwa w ofercie programowej Muzeum. Kontakt z Pełnomocniczką pod adresem: covid@artmuseum.pl.

--

Więcej o wystawie: http://wiekpolcienia.artmuseum.pl.

miejsce

Muzeum nad Wisłą

Warszawa, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 22