Bajka w Centrum | Poranek filmowy dla dzieci

  • Film

Bajka w Centrum | Poranek filmowy dla dzieci

Sobota, 11 lipca 2020

10:00

TBA
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Bajka w Centrum powraca! Gdyńskie Centrum Filmowe zaprasza najmłodszych widzów, wraz z opiekunami, na wakacyjny poranek filmowy z cyklu "Bajka w Centrum", w sobotę, 11 lipca 2020 roku, o godzinie 10.00.

Nie opuszczając Gdyni, będzie można wyprawić się w świat, za sprawą spotkania z filmowymi bohaterami. Przed nami "Podróże małe i duże z Bolkiem i Lolkiem".

„BOLEK I LOLEK WYRUSZAJĄ W ŚWIAT”

czas trwania: 40 minut

Trzecia seria przygód Bolka i Lolka opowiada o podróżach w różne części świata. B ohaterowie w wyobraźni przemieszczają się do miejsc wybranych przez zakręcenie globusem i wspólnie przeżywają fantastyczne przygody.

Pokażemy wybrane odcinki serii: "Nad Orinoko", "W stepach Australii", "Na wsypach Polinezji", "Olimpiada w Mexico".

WARSZTAT PODRÓŻNICZY

Po podróżach z Bolkiem i Lolkiem młodych widzów odwiedzą prawdziwi podróżnicy, którzy zdradzą jak należy przygotować się do wakacyjnych podbojów.

"Bajka w Centrum" to cykl skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym (4+). Realizowany jest w Gdyńskim Centrum Filmowym od marca 2017 roku. Dla wielu uczestników okazuje się być pierwszym kontaktem ze sztuką filmową. Pozwala nie tylko atrakcyjnie spędzić czas oraz obejrzeć najciekawsze polskie bajki i animacje, ale też dowiedzieć się, jak powstają obrazy filmowe.

Po każdym seansie uczestnicy biorą udział w warsztatach, pokazach, zajęciach edukacyjnych o tematyce związanej z zaprezentowanymi filmami. Najmłodszym widzom dostarczają one nie tylko nowych wrażeń artystycznych, ale także są dopełnieniem tematu, wątku, pojawiąjącego się na ekranie.

#chodźdokina
#poranekfilmowy
#kinodladzieci