Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Bajkowy Koncert w Fabryce Lloyda!

 • Koncert
 • Dla dzieci
 • Polskie
 • Pod dachem

Bajkowy Koncert w Fabryce Lloyda!

Niedziela, 29 maja 2022

15:00

od 35 zł
informacja organizatora

Bajkowy koncert w Lloydzie!!

Kochani już 29 maja zapraszamy wszystkie pociechy wraz z rodzicami na magiczny koncert bajkowy z okazji Dnia dziecka!!

W programie: Koncert NA ŻYWO - Agnieszka Kensik z zespołem; repertuar z bajek Animacje dla dzieci Warsztaty muzyczne „Gra 6 strun” Atrakcje plenerowe w ramach akcji charytatywnej dla Mikusia Specjalne Menu dziecięce w Kantynie Lloyda

Start i Animacje: 15:00 Bajkowy Koncert: 16:00 Warsztaty muzyczne: 17:00 Pokaz umiejętności muzycznych dzieci i nauczycieli ze studia „Gra gitara”: 17:30

Bilety:

Dorośli: I Pula - 50 zł

Dzieci: I Pula - 35 zł

Uwaga!!! Każde dziecko powyżej 3 roku życia musi posiadać bilet wstępu.

WARSZTATY MUZYCZNE „GRA 6 STRUN”

 • Poznasz budowę gitary i jej historię
- Dowiesz się jakie są techniki gry na gitarze
- Poznasz pierwsze dźwięki i zagrasz swoją pierwszą melodię

 • Poznasz swój pierwszy akord Prowadzącym warsztaty będzie właściciel Studia Muzycznego „Gra Gitara” Piotr Klimek. Zapozna on uczestników z budową gitar klasycznych, akustycznych, elektrycznych i basowych. Zaprezentuje techniki gry na tych instrumentach.

Do zobaczenia!

bilety
Bilet dziecko
od 35
Bilet dorosły
od 50
miejsce
inne wydarzenia w tym miejscu
 • Wieczór kubański "Cuba Libre" z Josè Torresem!

  Piątek, 20 maja 2022

  Bydgoszcz

  Wieczór kubański „Cuba Libre” z Josè Torresem!Po raz pierwszy zapraszamy na kubański wieczór pod znakiem „Cuba Libre”, to będzie noc pełna słońca, radości i beztroski.Już 20 maja na scenie Lloyda wystąpi dla Państwa Josè Torres z zespołem Havana Dreams NA ŻYWO!!Otwarcie: 18:00Muzyka na żywo: 20:00I Pula - 60 złII Pula - 70 złIII Pula - 80 zł Podczas wieczoru drink CUBA LIBRE w specjalnych zestawach na mały i duży głód!W sprzedaży oryginalne, kubańskie cygara!Artysta pochodzący z Kuby, wirtuoz instrumentów perkusyjnych od wielu lat zamieszkały na stałe w Polsce. Założyciel pierwszej w Polsce orkiestry salsowej „Jose Torres y Salsa Tropical". Występując od ponad 30 lat na polskiej scenie muzycznej współpracował z wieloma gwiazdami estrady. Koncerty w wykonaniu Jose Torres to podróż do ciepłych krajów, do ulic Hawany, gdzie słońce oraz zapach kawy i cygar nie zostawia cienia wątpliwości, że jesteśmy w krainie radośniej muzyki, ciepła i beztroski.Havana Dreams to zespół pod dyrekcją znanego muzyka pochodzenia kubańskiego Jose Torres.W repertuarze zespołu możemy usłyszeć kwintesencję kubańskiej muzyki tradycjonalnej, znane utwory w stylu Buena Vista Social Club oraz kompozycje własne. Artyści prezentuje również współczesne gatunki kubańskie jak Timba, mająca szczególne znaczenie w teraźniejszej kulturze. Koncerty w wykonaniu Jose Torres & Havana Dreams to podróż do ciepłych krajów, do ulic Hawany, gdzie słońce oraz zapach kawy i cygar nie zostawia cienia wątpliwości, że jesteśmy w krainie radośniej muzyki, ciepła i beztroski.Rezerwacja stolików —> wiadomość prywatna / SMS - 797 910 048Do zobaczenia!!

 • Tribute to Amy Winehouse!

  Piątek, 27 maja 2022

  Bydgoszcz

  Tribute to Amy WinehouseKoncert Tribute to Amy Winehouse to nowy projekt półfinalistki V Edycji Voice of Poland Natalii Podwin, charyzmatycznej wokalistki o niebywałej barwie głosu. Otwarcie: 18:00Koncert: 20:00I Pula - 50 złII Pula - 60 złIII Pula - 70 zł Wieczór ten jest muzycznym hołdem złożonym jednej z najwybitniejszych wokalistek XXI wieku. Na scenie artystce towarzyszy 6 osobowy zespół, odpowiedzialny za fantastyczne, pełne energii aranżacje największych przebojów Winehouse takich jak „Rehab" czy „Back to black”.
Skład zespołu:Natalia Podwin wokal
Maciek Rosiak saksofon,
Maksymilian Madeła trąbka
Bartek Domagała gitara
Teodor Górka piano
Michał Kotowicz bas
Paweł Ostrowski perkusja

 • KACPERCZYK | Bydgoszcz | 03.06

  Piątek, 3 czerwca 2022

  Bydgoszcz

  Już 3 czerwca zapraszamy na koncert plenerowy Braci KACPERCZYK w Fabryce Lloyda!Otwarcie bramek: 18:00Koncert: 20:00I Pula: 59 złII Pula: 69 złIII Pula: 79 złBracia Kacperczyk to niezmiennie samowystarczalny duet - za warstwę liryczną utworów odpowiada Maciek, podczas gdy Paweł zajmuje się ich produkcją i to właśnie fakt, że wspierają się na każdym kroku, czyni owoc ich współpracy wyjątkowym. Na ich drugim krążku znajdziemy gościnne zwrotki Julii Pośnik, Julii Wieniawy, Janusz Walczuka, CatchUpa i Hodaka.Osoby niepełnoletnie:- poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej,- osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.Pobierz oświadczenie: https://soldoutagencja.pl/oswiadczeniaDo zobaczenia!

 • Wieczór Amerykański - Hollywood style!

  Piątek, 10 czerwca 2022

  Bydgoszcz

  This is HOLLYWOOD!!
Już 10 czerwca przenosimy się do USA, a konkretniej do HOLLYWOOD!!Zapraszamy na wspaniałą część artystyczną w amerykańskim stylu Hollywood. W przepięknych aranżacjach kultowych hitów usłyszymy Judytę Wendę NA ŻYWO!Start: 18:00Koncert: 20:00I Pula - 60 złII Pula - 75 zł 
Nie zabraknie Amerykańskich akcentów w barze i specjalnego MENU w Kantynie Lloyda!!Do zobaczenia!!

podobne wydarzenia
 • Koncert
  Classics

  Czwartek, 29 września 2022, 18:30

  Hala Łuczniczka, Bydgoszcz, od 90 zł

  [BLACK WEEKEND! -30% Z KODEM: VIVABW]PINK FLOYD HISTORY : po wielkim sukcesie trasy koncertowej w Polsce w roku 2020, PFH powraca do naszego kraju chcąc ponownie spotkać się z polską publicznością. To dla nas wielka radość, gdyż jesteśmy przekonani, że zainteresowanie koncertami tej grupy będzie nawet większe od poprzedniego. Jeżeli nie znacie zespołu, zapytajcie o wrażenia z koncertów tych, którzy już na nich byli.PINK FLOYD HISTORY to głęboko poruszające show, przenoszące publiczność w magiczną podróż w czasie: w wędrówkę przez ponad 50 lat historii jednego z najwybitniejszych zespołów w dziejach rocka – Pink Floyd.Koncert Pink Floyd History odtwarza muzyczną drogę legendarnego zespołu: od psychodelicznych brzmień z początków kariery aż po utwory z nurtu rocka progresywnego. Dźwiękom nieodłącznie towarzyszy niesamowita oprawa wizualna, potęgująca wyjątkową atmosferę muzyki Pink Floydów. Składają się na nią porywająca gra świateł, hipnotyzujące projekcje i mapping, a całość ilustruje artystyczne idee, jakie przyświecały różnym etapom twórczości zespołu.Pink Floyd History, okrzyknięty jednym z najlepszych tribute bandów, już niebawem po raz pierwszy zagości w Polsce, prezentując pełne emocji wydarzenie, które z pewnością nie tylko warto zobaczyć i usłyszeć, ale którego też przede wszystkim warto doświadczyć.

 • Koncert
  Classics

  Poniedziałek, 17 października 2022, 18:30

  Hala Łuczniczka, Bydgoszcz, od 120 zł

  [BLACK WEEKEND! -30% Z KODEM: VIVABW]The Show – A Tribute to ABBANie ma wątpliwości, że obecnie jest to najlepsze i najbardziej autentyczne ABBA SHOW. Widowisko było prezentowane w Polsce już kilka razy i w kilku miastach gromadząc na widowni jednorazowo do ponad 4000 osób. Po sukcesach ostatniej trasy koncertowej w roku 2019 postanowiliśmy zaprosić zespół do Polski, tym razem na znacznie większą ilość koncertów.To tak, jakby ABBA nigdy nie odeszła ze sceny.THE SHOW było już grane prawie 6 razy więcej niż oryginalne koncerty zespołu ABBA (130 vs. 777 licząc do września 2019 roku) i dla więcej niż 2 milionów widzów na świecie (w 47 krajach).Największy koncert został zagrany w Sao Paulo w Brazylii dla prawie 70 000 osób na widowni. To widowisko zawiera największe hity zespołu ABBA prezentowane na scenie przez około 2 godziny.THE Show odnosi fenomenalne sukcesy na całym świecie, zarówno w Europie, jak i w USA (3 w pełni sprzedane Hollywood Bowl) czy Indiach.THE SHOW cofa nas w czasie do lat 60-tych, kiedy Bjorn, Benny, Agnetha i Frida spotkali się, by zagrać razem pierwszy raz. Następnie publiczność jest zaproszona za pomocą piosenek oraz efektów produkcyjnych do odbycia magicznej podróży obserwując rozwój zespołu. Wykonanie takich klasycznych już utworów jak Waterloo, SOS, Mamma Mia, Dancing Queen, Money Money Money, Knowing Me Knowing you i wielu innych przebojów gwarantuje przeżycie niezapomnianych chwil.