Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

BARANOVSKI | Łąkowy koncert w Folwarku Ruchenka

 • Koncert
 • Pop
 • Polskie
 • W plenerze

BARANOVSKI | Łąkowy koncert w Folwarku Ruchenka

Niedziela, 20 czerwca 2021

20:00

od 79 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Muzyka pop w wykonaniu Baranowskiego

Wojciech Baranowski to udany muzyczny projekt ostatnich lat, stworzony przez młodego wokalistę, który idealnie wpisał się w muzykę pop ze swoimi propozycjami. Na swoim koncie ma już kilka singli, które zostały bardzo dobrze odebrane i stały się popularną propozycją w radiowych zestawieniach. Miedzy innymi na jego koncie jest podwójnie platynowy singiel "Czułego miejsca". Wszyscy miłośnicy jego talentu będą mieli okazję wziąć udział w koncercie Łąkowym w Folwarku Ruchenka już w czerwcu. Łąkowy koncert to idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie miły, nastrojowy klimat, jaki można stworzyć w bezpośrednim kontakcie z artystą. Na koncercie nie będzie wysokiej sceny, barierek, ochrony, wszystko odbędzie w klimacie łąki, gdzie każdy z słuchaczy będzie miął okazję być w bezpośrednim kontakcie z artystą. Dlatego właśnie te koncerty są tak wyjątkowe. Ograniczona liczba widzów sprawia, że można poczuć wyjątkowy klimat i faktycznie znaleźć się blisko ulubionego artysty chłonąc każdą chwilę takiego koncertu.

informacja organizatora

Wyobraź sobie, że uczestniczysz w kameralnym koncercie ze wspaniałym Artystą. Nie ma barierek, ochrony, wysokiej sceny, a muzyków masz na wyciągnięcie ręki. Spotykasz pokrewne dusze, niespotykaną energię pozytywnych ludzi, którzy tak jak Ty kochają muzykę. Zapraszamy Cię na coś wyjątkowego. Coś czego Polska nie ogląda za często, albo wcale.
.
Za projektem BARANOVSKI stoi 29-letni wokalista, muzyk i songwriter Wojtek Baranowski. Znany wcześniej m.in. z występów z grupą XXANAXX, na początku 2018 roku zaczął pisać swoją własną, autorską historię. Nie trzeba było długo czekać, żeby stał się jednym z najbardziej rozchwytywanych nowych artystów w Polsce. To przede wszystkim zasługa przebojowych singli "Dym", "Luźno", "Zbiór" oraz "Czułego miejsca", które pokryło się podwójną platyną. Wydana jesienią 2019 debiutancka płyta BARANOVSKIEGO pt. "Zbiór" spotkała się z ciepłym przyjęciem słuchaczy i krytyków. „Tak się robi pop" - pisali o niej dziennikarze, a album nominowany został do Fryderyka w kategorii „płyta roku pop".

miejsce

Folwark Ruchenka

Ruchna, Słoneczna 25

„Klimatyczne, oderwane od rzeczywistości, kameralne i przede wszystkim przepełnione alternatywnymi dźwiękami miejsce. W otoczeniu natury i przedwojennych zabudowań.”

inne wydarzenia w tym miejscu
 • KWIAT JABŁONI | Łąkowy koncert w Folwarku Ruchenka [ZMIANA DATY]

  Sobota, 19 czerwca 2021

  Ruchna

  Wyobraź sobie, że uczestniczysz w kameralnym koncercie ze wspaniałym Artystą. Nie ma barierek, ochrony, wysokiej sceny, a muzyków masz na wyciągnięcie ręki. Spotykasz pokrewne dusze, niespotykaną energię pozytywnych ludzi, którzy tak jak Ty kochają muzykę. Zapraszamy Cię na coś wyjątkowego. Coś czego Polska nie ogląda za często, albo wcale..Kwiat Jabłoni to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów młodego pokolenia. Kasia i Jacek Sienkiewiczowie mają na koncie dwa świetnie przyjęte albumy. “Niemożliwe” z 2019 roku bardzo szybko osiągnęło status platynowej płyty, natomiast najnowsze dzieło “Mogło być nic” zadebiutowało na pierwszym miejscu oficjalnej listy sprzedaży. Oryginalne brzmienie, milionowe wyświetlenia pod teledyskami oraz wyprzedane trasy koncertowe stały się ich znakiem rozpoznawczym.