Bass Astral x Igo Ensemble | Bydgoszcz [ZMIANA DATY I MIEJSCA]

  • Koncert
  • Pop
  • Polskie
  • Pod dachem
  • Trasa

Bass Astral x Igo Ensemble | Bydgoszcz [ZMIANA DATY I MIEJSCA]

Niedziela, 3 października 2021

18:00

od 99 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

To będzie wydarzenie roku na koncertowej scenie muzyki elektronicznej. W Hali Łuczniki w Bydgoszczy, w ramach swojej wiosennej trasy, wystąpi Bass Astral x Igo Ensemble. Tego wydarzenia nie można przegapić.

Tegoroczna muzyczna podróż zapowiada się jeszcze bardziej kosmicznie niż poprzednie, ponieważ Bass Astral x Igo Ensemble pojawi się na scenie w rozszerzonym składzie.

Igorowi i Kubie będzie towarzyszył sześcioosobowy zespół, co da na pewno nową jakość nie tylko w sferze muzycznej, ale i wizualnej. Ubiegłoroczna trasa była określana - nie tylko przez fanów grupy - jako spektakularna, niesamowita i energetyczna. Nadchodząca gwarantuje jeszcze więcej emocji i na dodatek będzie zapowiadała trzeci krążek grupy pod nazwą „Satellite”. Jego premierę zaplanowano na kwiecień tego roku.

Oczywiście w czasie koncertu w Bydgoszczy wykonane zostaną nie tylko utwory z tej płyty, ale z nową mocą zabrzmią także te znane z poprzednich projektów. Zagrane zostaną w zupełnie w innych aranżacjach. Ponieważ znakiem rozpoznawczym tej grupy jest to, że wnoszą do muzyki elektronicznej niespotykane rozwiązania. Są one różne od trendów i mód obowiązujących w tym gatunku.

informacja organizatora

Bass Astral x Igo wracają z trasą koncertową promującą najnowszy album "Satellite".

Po niesamowicie udanym IT'S DARK TOUR tym razem duet wystąpi w zupełnie innej odsłonie.

Trasa Bass Astral x Igo Ensemble to nowe utwory i nowe aranżacje znanych już utworów stworzone wraz z sześcioosobowym zespołem. Wiosną czeka na Was 10 koncertów w 9 miastach. Premiera albumu już w kwietniu!

Bilet priority upoważnia do wejścia na teren imprezy bez kolejki, dedykowaną bramką.