Bass Astral x Igo Ensemble | Kraków [ZMIANA DATY I MIEJSCA]

  • Koncert
  • Elektronika
  • Pop
  • Pod dachem

Bass Astral x Igo Ensemble | Kraków [ZMIANA DATY I MIEJSCA]

Piątek, 3 września 2021

18:00

od 99 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Bass Astral i Igo ruszają w trasę. Po bardzo dobrze przyjętym przez krytyków albumie "It's Dark Tour" postanowili nie odcinać kuponów tyko odhaczać kolejne miejsca na swojej koncertowej mapie. Wraz z 6-osobowym bandem, wyruszą w trasę Bass Astral x Igo ,,Ensemble", który będzie promować ich trzeci studyjny krążek pt. "Satellite" (premiera zaplanowana na kwiecień tego roku).

Czego możemy się spodziewać po koncercie w Krakowie? Na pewno dużej dawki energii. Poza zdolnym duetem składającym się z Igora Walaszka i Kuby Tracza, na scenie zagra sześcioosobowy zespół. W koncertowym secie na pewno nie zabraknie świeżych utworów, jak i tych doskonale znanych w zupełnie nowych aranżacjach.

O artystach.

Bass Astral x Igo mają w swoim dorobku dwa krążki - "Discobolus" i "Orell". Rok 2018 należał do nich, zagrali na wszystkich największych polskich festiwalach (Open’er, Audioriver, Krakow Live Festival, OFF Festival, Męskie Granie). Wiosną 2019 roku, po półrocznej przerwie, zespół wyprzedał kolejną trasę po polsce, a Igor został jedną z głównych twarzy Męskiego Grania 2019.

informacja organizatora

Bass Astral x Igo wracają z trasą koncertową promującą najnowszy album "Satellite".

Po niesamowicie udanym IT'S DARK TOUR tym razem duet wystąpi w zupełnie innej odsłonie.

Trasa Bass Astral x Igo Ensemble to nowe utwory i nowe aranżacje znanych już utworów stworzone wraz z sześcioosobowym zespołem. Wiosną czeka na Was 10 koncertów w 9 miastach. Premiera albumu już w kwietniu!

Bilet priority upoważnia do wejścia na teren imprezy bez kolejki, dedykowaną bramką.