Bass Astral x Igo Ensemble | Kraków I [ZMIANA DATY]

  • Koncert

Bass Astral x Igo Ensemble | Kraków I [ZMIANA DATY]

Wtorek, 6 października 2020

18:00

od 99 zł

Bass Astral i Igo ruszają w trasę. Po bardzo dobrze przyjętym przez krytyków albumie "It's Dark Tour" postanowili nie odcinać kuponów tyko odhaczać kolejne miejsca na swojej koncertowej mapie. Wraz z 6-osobowym bandem, 6 października wyruszą w trasę Bass Astral x Igo ,,Ensemble", który będzie promować ich trzeci studyjny krążek pt. "Satellite" (premiera zaplanowana na kwiecień tego roku).

Bass Astral x Igo - ,,Ensemble"- 6 października, 18:00, Klub Studio

Czego możemy się spodziewać po koncercie w Krakowie? Na pewno dużej dawki energii. Poza zdolnym duetem składającym się z Igora Walaszka i Kuby Tracza, na scenie zagra sześcioosobowy zespół. W koncertowym secie na pewno nie zabraknie świeżych utworów, jak i tych doskonale znanych w zupełnie nowych aranżacjach.

O artystach.

Bass Astral x Igo mają w swoim dorobku dwa krążki - "Discobolus" i "Orell". Rok 2018 należał do nich, zagrali na wszystkich największych polskich festiwalach (Open’er, Audioriver, Krakow Live Festival, OFF Festival, Męskie Granie). Wiosną 2019 roku, po półrocznej przerwie, zespół wyprzedał kolejną trasę po polsce, a Igor został jedną z głównych twarzy Męskiego Grania 2019.

-- Going. --

miejsce

Klub Studio

Kraków, Witolda Budryka 4

Jeden z najpopularniejszych klubów studenckich w całym Krakowie. Miejsce wielu wspaniałych koncertów i wydarzeń kulturowych, które posiada wielu zwolenników. Klub Studio - poznaj bliżej miejsce spotkań polskiej młodzieży! Klub Studio znajduje się przy ulicy Witolda Budryka w Krakowie. Jego historia sięga aż do lat 90-tych, gdy powstała inwestycja, tworząca kompleks mieszkalno-usługowy, przeznaczony dla studentów. Dawniej miejsce funkcjonowało jako Miasteczko Studenckie - w budynku, w którym obecnie znajduje się klub, dawniej istniała stołówka. Niesamowita rewolucja pod względem przeznaczenia obiektu miała miejsce w 2004 roku. To właśnie wtedy Polska po raz pierwszy usłyszała o Studio.  Jak przystało na klub studencki, w obiekcie stale odbywa się wiele niezapomnianych i ciekawych wydarzeń dla odbiorców w każdym wieku. Klub jest nastawiony głównie na zabawę i rozrywkę, ale także kulturę rozumianą na wiele sposobów. Od początku istnienia Klubu Studio, goście bawili się na koncertach między innymi Afromental, Dawida Podsiadło, Czesława Mozila oraz Kamila Bednarka. Nie zabrakło występów legend muzycznych - Kory, IRY, Kultu czy Myslovitz. Na scenie obiektu wystąpiły także zagraniczne gwiazdy: Within Temptation Amanda Palmer i wiele innych znakomitych osobowości ze świata muzyki. Klub Studio dba o to, by różne zainteresowania i gusty nie były przyczyną podziałów społeczeństwa. Tutaj jest miejsce dla wszelkiego rodzaju twórczości oraz artystów różnych gatunków. Potencjalny odbiorca pobawi się na koncertach reggae czy popu, ale również otrzyma potężną dawkę śmiechu na pokazach kabaretowych czy stand-up'erskich. W najbliższym czasie zaplanowano koncerty Darii Zawiałow oraz Natalii Przybysz. W lutym 2020 roku wystąpi jeden z najpopularniejszych zagranicznych zespołów: The Neighbourhood - bilety na to wydarzenie bardzo szybko zostały wyprzedane. Dla miłośników komedii klub oferuje skecze Kabaretu Młodych Panów na początku grudnia.