Bass Astral x Igo Ensemble | Kraków II [ZMIANA DATY]

  • Koncert

Bass Astral x Igo Ensemble | Kraków II [ZMIANA DATY]

Środa, 7 października 2020

18:00

od 99 zł

Bass Astral x Igo na rodzimej, krakowskiej ziemi zechcą pokazać szerokiej publiczności, że warto było czekać na nowy album "Satellite". Nowa trasa koncertowa zespołu ma za zadanie wypromowanie go, co dla nas jest informacją, że możemy spodziewać się zupełnie nowych utworów. W przypadku artystów z tej grupy będziemy mieli do czynienia z podwójną nowością, bowiem Bass Astral x Igo to projekt, który zasłynął ze swojego całkiem oryginalnego, nowatorskiego podejścia do muzyki elektronicznej. I słusznie, bo fani podobnych brzmień zakochali się w tym, co artyści mieli do zaproponowania ostatnim razem.

Wspomniana oryginalność grupy wiąże się z faktem, że rozpoczynali swoją karierę w Krakowie jako zespół rockowy, a muzyka elektroniczna była dla nich zupełnie nowym eksperymentem. Jak się okazało po niezwykle ciepło przyjętej trasie The Dark Tour, eksperymentem bardzo udanym i wreszcie przyszła pora go ponowić. Jeśli muzyka elektroniczna to Twój żywioł, nie masz na co czekać, a jeśli nie, to warto sprawdzić, co ci nietuzinkowi artyści mają do zaoferowania.

-- Going. --

miejsce

Klub Studio

Kraków, Witolda Budryka 4

Jeden z najpopularniejszych klubów studenckich w całym Krakowie. Miejsce wielu wspaniałych koncertów i wydarzeń kulturowych, które posiada wielu zwolenników. Klub Studio - poznaj bliżej miejsce spotkań polskiej młodzieży! Klub Studio znajduje się przy ulicy Witolda Budryka w Krakowie. Jego historia sięga aż do lat 90-tych, gdy powstała inwestycja, tworząca kompleks mieszkalno-usługowy, przeznaczony dla studentów. Dawniej miejsce funkcjonowało jako Miasteczko Studenckie - w budynku, w którym obecnie znajduje się klub, dawniej istniała stołówka. Niesamowita rewolucja pod względem przeznaczenia obiektu miała miejsce w 2004 roku. To właśnie wtedy Polska po raz pierwszy usłyszała o Studio.  Jak przystało na klub studencki, w obiekcie stale odbywa się wiele niezapomnianych i ciekawych wydarzeń dla odbiorców w każdym wieku. Klub jest nastawiony głównie na zabawę i rozrywkę, ale także kulturę rozumianą na wiele sposobów. Od początku istnienia Klubu Studio, goście bawili się na koncertach między innymi Afromental, Dawida Podsiadło, Czesława Mozila oraz Kamila Bednarka. Nie zabrakło występów legend muzycznych - Kory, IRY, Kultu czy Myslovitz. Na scenie obiektu wystąpiły także zagraniczne gwiazdy: Within Temptation Amanda Palmer i wiele innych znakomitych osobowości ze świata muzyki. Klub Studio dba o to, by różne zainteresowania i gusty nie były przyczyną podziałów społeczeństwa. Tutaj jest miejsce dla wszelkiego rodzaju twórczości oraz artystów różnych gatunków. Potencjalny odbiorca pobawi się na koncertach reggae czy popu, ale również otrzyma potężną dawkę śmiechu na pokazach kabaretowych czy stand-up'erskich. W najbliższym czasie zaplanowano koncerty Darii Zawiałow oraz Natalii Przybysz. W lutym 2020 roku wystąpi jeden z najpopularniejszych zagranicznych zespołów: The Neighbourhood - bilety na to wydarzenie bardzo szybko zostały wyprzedane. Dla miłośników komedii klub oferuje skecze Kabaretu Młodych Panów na początku grudnia.