Bass Astral x Igo Ensemble | Warszawa [ZMIANA DATY I MIEJSCA]

  • Koncert
  • Pop
  • Polskie
  • Pod dachem
  • Trasa

Bass Astral x Igo Ensemble | Warszawa [ZMIANA DATY I MIEJSCA]

Niedziela, 19 września 2021

18:00

od 99 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Bass Astral x Igo to jeden z najciekawszych projektów na polskiej scenie muzycznej.

Muzycy z Krakowa, którzy na co dzień grali w rockowym zespole Clock Machine, a teraz postanowili spróbować czegoś innego i zająć się muzyką elektroniczną. Zaczęli tworzyć wyjątkowe zestawienia, które przypadły o gustu szerokiej publiczności. Nic w tym dziwnego, bowiem Bass Astral x Igo to gwarancja oryginalnych brzmień, których nie usłyszymy nigdzie indziej w muzyce elektronicznej.

Ensemble to już kolejna trasa koncertowa projektu, która ma szansę wywrzeć jeszcze lepsze wrażenie, niż poprzednia, wyjątkowo udana pt. The Dark Tour. Teraz jednak będziemy mieli okazję usłyszeć zupełnie nowe utwory, trasa Ensemble promuje najnowszy album "Satellite". Jeśli ktoś zna Bass Astral x Igo, to wie, że może spodziewać się wyjątkowego przeżycia. A tym, którzy nie znają, niech wystarczy informacja, że artyści czynią ze swoich koncertów istne live act'y, wciągając koncertowiczów w świat swoich brzmień.

informacja organizatora

Bass Astral x Igo wracają z trasą koncertową promującą najnowszy album "Satellite".

Po niesamowicie udanym IT'S DARK TOUR tym razem duet wystąpi w zupełnie innej odsłonie.

Trasa Bass Astral x Igo Ensemble to nowe utwory i nowe aranżacje znanych już utworów stworzone wraz z sześcioosobowym zespołem. Wiosną czeka na Was 10 koncertów w 9 miastach. Premiera albumu już w kwietniu!

Bilet priority upoważnia do wejścia na teren imprezy bez kolejki, dedykowaną bramką.