Bass Astral x Igo Ensemble | Wrocław [ZMIANA DATY I MIEJSCA]

  • Koncert
  • Elektronika
  • Polskie
  • Pod dachem
  • Trasa

Bass Astral x Igo Ensemble | Wrocław [ZMIANA DATY I MIEJSCA]

Niedziela, 5 września 2021

18:30

od 0 

Bass Astral x Igo to duet nietuzinkowy.

Tworzą go: producent Kuba Tracz oraz wokalista Igor Walaszek, którzy razem wykonują muzykę wymykającą się tradycyjnej klasyfikacji. Najbliżej jej do gatunku muzyki elektronicznej, ale i tutaj musielibyśmy stworzyć nową niszę, bowiem Bass Astral x Igo wnoszą do niej zupełnie nowe rozwiązania, zupełnie dotąd niespotykane. Mimo oryginalności, podbili serca swojej widowni, która już nie może się doczekać nowej trasy, mającej promować najświeższy album projektu, pt "Satellite".

Ensemble to gwarancja podwójnej nowości - i dotyczącej niepublikowanych wcześniej utworów, i samego podejścia do muzyki elektronicznej. Fani gatunku będą mogli przeżyć zupełnie nowe doświadczenia. We wrocławskiej Hali Stulecia, będziemy mieli szansę uczestniczyć koncercie pełnym tańca i improwizacji, z czego słyną twórcy.

informacja organizatora

Od ponad roku mierzymy się z niemożnością organizowania koncertów. W tym momencie wiemy, że musimy przesunąć najbliższe wydarzenia, gdyż obowiązujące obostrzenia związane z COVID-19 nie pozwalają organizować koncertów masowych. Na szczęście wzrastająca liczba osób zaszczepionych oraz zaplanowane duże koncerty w innych częściach świata, mówią że jeszcze w tym roku uda nam się z Wami zobaczyć.

Przy okazji chcielibyśmy poinformować, że premiera naszego najnowszego albumu "Satellite" odbędzie się 13.08 dla płyt CD i 27.08 dla wersji na winylu.

Dziękujemy, że w tych trudnych czasach jesteście z nami - mamy jedną prośbę - zachowajcie swoje bilety i tym razem, i zobaczmy się w komplecie jesienią!