Beata Pawlikowska – Spotkanie | Wirtualne Targi Książki

  • Spotkanie

Beata Pawlikowska – Spotkanie | Wirtualne Targi Książki

Sobota, 24 października 2020

13:00

free

Zachęcamy do udziału w Wirtualnych Targach Książki organizowanych przez Empik. Między 14 a 25 października specjalnie dla Was - setki oczekiwanych premier, atrakcyjne promocje oraz bogaty program premierowych spotkań. Więcej na www.empik.com/wirtualne-targi-ksiazki.

Zapraszamy na spotkanie z Beatą Pawlikowską z okazji premiery książki „Kalendarz książkowy 2021, Rok dobrych myśli, Beata Pawlikowska” (Wydawnictwo Edipresse). Spotkanie poprowadzi Paulina Drażba-Kamińska. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Instagram.com/empikcom.

365 dni i 365 motywujących tekstów, które nastroją cię optymistycznie na każdy nowy dzień, zmotywują do działania, zwiększa efektywność, pomogą zaprzyjaźnić się ze sobą, zachęcą do spojrzenia na życie bardziej pozytywnie, podsuną inną perspektywę spojrzenia, przypomną o tym, że największą wartością w życiu są szczęśliwe drobiazgi codzienności. Kolorowy kalendarz z autorskimi tekstami i rysunkami, przepisami kulinarnymi oraz multimedialnymi linkami do źródeł zewnętrznych.

#targujonline

Wirtualne Targi Książki
14-25 października 2020 roku
www.empik.com/wirtualne-targi-ksiazki
organizator: empik
patronat medialny: Onet, RMF FM