Beth Hart Solo

  • Koncert

Beth Hart Solo

Poniedziałek, 6 grudnia 2021

20:00

od 100 zł

Już w 2021 - 6 grudnia pierwszy raz na polskiej scenie pojawi się legendarna Beth Hart, w solowym koncercie.

Uzdolniona artystka występowała już obok gwiazd takich jak Slash, Jeff Beck, czy Joe Bonamass, lecz teraz katowicki Spodek będzie gościł tę piosenkarkę bluesową z Californii na surowym, samodzielnym koncercie. Jej solowe występy na długo zostają w pamięci - to połączenie wyjątkowej kreatywności, zadziornego głosu, prawdziwie rockowego temperamentu, hipnotyzującej charyzmy i, co najważniejsze, szczerego, otwartego serca. Na scenie tylko Beth Hart z pianinem, bez zbędnych ozdób, reflektorów ani towarzyszących jej gwiazd - będzie to zapewne widowisko chwytające za serce i zapadające nie tylko w pamięć, lecz także w głąb duszy.

Na koncercie, Beth Hart zagra swoje znane na cały świat klasyki oraz utwory z najnowszego albumu "War in my Mind". Jak sama nazwa płyty wskazuje, publiczność będzie mogła doświadczyć niepowtarzalnego wglądu w zachwycający umysł artystki. Będzie to bezprecedensowe wydarzenie muzyczne, na którym nie może Cię zabraknąć.

informacja organizatora

6 grudnia 2021 Beth Hart po raz pierwszy w Polsce zagra Solo!


Teraz nadarza się wyjątkowa okazja  by móc zobaczyć po raz pierwszy w Polsce 6 grudnia 2021 o g.20.00 w katowickim Spodku koncert Beth Hart Solo.

Przed koncertem na Ladies’ Jazz Festival w Gdyni w lipcu 2019 pisaliśmy o Niej za zachwyconymi krytykami muzycznymi: „nieprzewidywalna, nieobliczalna, wcielenie Janis Joplin, rockowy temperament, zadziorna barwa głosu, niezwykła kreatywność”. Po tym koncercie doszły  do tego najważniejsze przymioty artystki – PRAWDZIWA, SZCZERA, OTWARTA i PEŁNA CHARYZMY.

Tak, proszę Państwa, koncert Beth Hart to spotkanie z artystą prawdziwym. Tu uczuć nie owija się w bawełnę, tu śpiewa się prawdę wprost z trzewi, uczucia płyną z serca i tkwią głęboko i gęsto w każdej nucie. Na scenie tym razem będzie tylko Ona. Ani odrobiny plastiku, pudru czy pomady, które sączą się z wielu innych wydarzeń muzycznych. I nie przypadkowo najnowsza płyta Beth Hart nosi tytuł „War In My Mind”… Wszechstronnie wykształcona muzycznie, od Bacha przez Otisa Reddinga po Ettę James i Led Zeppelin. Koncertowała ze Slashem, Jeffem Beckiem oraz  z Joe Bonamassa. Ma na swym koncie wraz z najnowszą sześć płyt, DVD, nominację do Grammy, musical na off Broadway i stale rosnące rzesze fanów pod każdą szerokością geograficzną.

Beth Hart to jedno z tych nazwisk świecących obecnie największym blaskiem.