Beth Reekles – Spotkanie | Wirtualne Targi Książki. #sieczyta

  • Spotkanie

Beth Reekles – Spotkanie | Wirtualne Targi Książki. #sieczyta

Niedziela, 18 października 2020

15:00

od 0 zł

Zachęcamy do udziału w Wirtualnych Targach Książki organizowanych przez Empik. Między 14 a 25 października specjalnie dla Was - setki oczekiwanych premier, atrakcyjne promocje oraz bogaty program premierowych spotkań. Więcej na www.empik.com/wirtualne-targi-ksiazki.

Zapraszamy na spotkanie z Beth Reekles z okazji premiery książki „Na odległość. The Kissing Booth. Tom 2” (Wydawnictwo Insignis). W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Instagram.com/empikcom.

Jej najgłośniejszą powieścią jest The Kissing Booth, którą w wieku piętnastu lat (w roku 2010) rozdział po rozdziale zamieszczała na platformie Wattpad, wywołując burzę w sieci. Pierwszą częścią zyskała milion czytelników, a w kulminacyjnym momencie ich liczba wzrosła do 19 milionów! Skrzynkę e-mailową Beth zapełniały prośby o szybszą publikację następnych rozdziałów – czytelnicy z całego świata czekali na każde kolejne słowo. Była nominowana do wielu nagród, a w 2013 roku magazyn „Time” uznał ją za jedną z szesnastu najbardziej wpływowych nastolatek.

Kontynuacja zekranizowanej przez Netflix bestsellerowej powieści „The Kissing Booth". Kiedy Noah wyjeżdża na studia, jego relacja z Elle wkracza w nową fazę – związku na odległość. Jak potoczą się ich losy?

#targujonline
Wirtualne Targi Książki
14-25 października 2020 roku
www.empik.com/wirtualne-targi-ksiazki
organizator: empik
patronat medialny: Onet, RMF FM