BEXEY + Brennan Savage

  • Koncert

BEXEY + Brennan Savage

Środa, 10 kwietnia 2019

19:00

od 0 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

BEXEY wróci do Warszawy z nową EPką Spooky Electrick! Twórca piosenek takich, jak Villain Tears, Cutthroat Smile, Nightslayer, czy Stay Alive, który we wrześniu 2017 w Warszawie supportował swojego przyjaciela Lil Peep'a, wystąpi 10.4. w Hydrozagadce.

Przed Bexeyem wystąpią Brennan Savage

Warunki uczestnictwa:
Osoby, które ukończyły 16 lat, ale nie mają 18 muszą mieć ze sobą pisemną zgodę rodzica/opiekuna prawnego.
Osoby poniżej 16 roku życia mogą wejść na koncert tylko w towarzystwie pełnoletniego opiekuna.

BEXEY is cominga back to Warsaw after releasing his EP Spooky Electrick. The author of songs like Villain Tears, Cutthroat Smile, Nightslayer, or Stay Alive, who in Sep 2017 opened for his friend Lil Peep, will perform on Apr 10 at Hydrozagadka. Tickets for 59 pln will be available from Wed, Feb 27 via fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl and all Empik stores.

miejsce

Hydrozagadka

Warszawa, 11 listopada 22

Klub Hydrozagadka w Warszawie już samą nazwą sugeruje, że jest to miejsce owiane tajemnicą i intryguje. Uchylamy rąbka tajemnicy i przedstawiamy warszawski Klub Hydrozagadka. Założony z myślą o stworzeniu miejsca z niejednym obliczem, które będzie zmienne i mocno zróżnicowane. Znajduje się na ul. 11 Listopada 22 na warszawskiej Pradze i stanowi punkt na klubowej mapie Polski. Wszyscy, którzy odwiedzili Hydrozagadkę wracają głodni nowych doznań. Przestrzenny, urządzony w klimacie vintage i ekscentryczny klub pomieści wszystkich, którzy chcą tanecznie i muzycznie spędzić wieczór. Wyjątkowa i enigmatyczna aranżacja dba o unikatowy wizerunek tego miejsca. Poznaj bliżej niezależną scenę muzyczną i ludzi, którzy zarażają charyzmą - odwiedź Hydrozagadkę! Klubową sceną Hydrozagadki zawładnęli najpopularniejsi przedstawiciele polskiej sceny i nie tylko, między innymi KAMP!, Łąki Łan, Kim Nowak, Cool Kids of Death czy Masala. Niesamowite miejsce dla ludzi lubiących wyrażać siebie, pogodnych i kreatywnych, dla których sztuka i muzyka to sposób na chill. Hydrozagadka spełnia wszystkie oczekiwania pasjonatów alternatywnych brzmień i niebanalnych wydarzeń kulturalnych. Jest jeszcze jedna rzecz, która zdecydowanie wyróżnia ten klub muzyczny od wszystkich innych: daje przestrzeń, która daje kameralny klimat i pozwala na integracje. Wszyscy goście Hydrozagadki, nastawieni na nowe, świetne znajomości się odnajdą i wspólnie przeżyją koncertowe emocje. Wnętrze pulsuje brzmieniami z pogranicza wielu gatunków muzycznych i urzeka nastojem, który nieustannie budują goście. Stale rosnąca ilość cyklicznych wydarzeń przyciąga stałych bywalców i pozwala na spędzenie czasu w miejscu, które nie ma sobie równych.