Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

BI-SHOW: Dzień widoczności osób biseksualnych w Madame Q

  • Inne
  • LGBTQ

BI-SHOW: Dzień widoczności osób biseksualnych w Madame Q

Niedziela, 26 września 2021

17:00

od 20 zł
Kup bilet
informacja organizatora

23 września obchodzimy Dzień Widoczności Osób Biseksualnych, a trzy dni później – 26 września – Max Reagan Thatcher i Bisexual Top Boy zapraszają na wspólne świętowanie w Madame Q!

Podczas show wystąpią trzy lokalne biseksualne osoby performerskie: Mr. Scratch, Sandra Sarmata i Max Reagan-Thatcher Pokażemy Wam trzy fantastyczne numery i opowiemy trochę o naszych doświadczeniach jako osoby biseksualne. Jeżeli chcecie posłuchać o tym, jak to jest być poza binarną skalą tożsamości seksualnej i jak wpływa to na nasze życia oraz naszą sztukę, zastanawiacie się nad swoją tożsamością albo chcecie innym osobom powiedzieć jak to jest być osobą biseksualną – a to wszystko przeplatane dragowymi występami i przy najpyszniejszych drinkach (również bezalkoholowymi) z baru Madame Q – to jest to doskonały wieczór dla was! dress code: dress to impress otwarcie drzwi: 17 start: 18 Zakup biletów jest jednocześnie rezerwacją miejsc siedzących. Miejsca przydzielamy w kolejności zakupu oraz w zależności od wielkości rezerwacji. Bilety (20zł): https://madameq.pl/product/dzienwido/ — SŁOWNICZEK Biseksualność – jedna z orientacji seksualnych człowieka, w której możliwe jest ukierunkowanie pożądania zarówno na płeć męską, jak i żeńską. Obecnie określenia tego używa się również w odniesieniu do doświadczeń erotycznych, emocjonalnych i seksualnych, które są niezależne od płci czy tożsamości kulturowej obiektu pożądania [źródło definicji: Encyklopedia Gender]


Działanie kultury związane jest teraz z wieloma zasadami, dlatego prosimy Was o uwzględnienie kilku ważnych informacji dla naszego wspólnego bezpieczeństwa:

  • Jeżeli planujecie spotkanie z przyjaciółmi, rodziną, a kupujecie bilety osobno - dajcie nam o tym znać i usadzimy Was razem. Bez tej informacji zostaniecie usadzeni osobno.

  • Weźcie z domu maseczki. W miejscach publicznych ich noszenie wciąż obowiązuje.

  • Na miejscu będą na Was czekały oczywiście wszelkie konieczne środki higieniczne.

  • Ze względów bezpieczeństwa nie będą możliwe pamiątkowe zdjęcia osobami występującymi, ale będziecie mogli kupić piękne fotosy z ich podpisami.

  • Jeżeli nie czujecie się dobrze, pojawiły się u Was kaszel lub gorączka, zostańcie w domu, dajcie nam o tym znać, a my przeniesiemy Wasz bilet na przyszłość.

Madame Q jest wyjątkowym miejscem na kulturalnej mapie Warszawy. Scena, wegański cocktail bar, szkoła burleski, centrum ciałopozytywności i edukacji równościowej. W burlesce robimy od lat. Byłyśmy w tej dziedzinie pierwsze w Polsce. Teraz wreszcie mamy nasze własne miejsce!

miejsce

Madame Q

Warszawa, Burdzińskiego 5/24