Bladee | Warszawa [ODWOŁANE]

  • Koncert
  • Rap

Bladee | Warszawa [ODWOŁANE]

Środa, 21 października 2020

19:00

od 69 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Już 31 marca warszawska Praga Centrum zamieni się w raj dla wszystkich miłośników szwedzkiego rapu.

To właśnie tego dnia, punktualnie o godzinie 21:00 startuje wyjątkowy koncert prawdziwego człowieka renesansu czyli Bladee'go. Pod pseudonimem tym kryje się Benjamin Reichwald, czyli szwedzki wykonawca hip-hopowy, producent i członek grupy Drain Gang. Dodatkowo Bladee zajmuje się również sztuką wizualną, a w tym projektami graficznymi oraz jest dyrektorem kreatywnym jednej z marek odzieżowych, o nazwie Sadboys Gear. Jego repertuar opiera się na elementach trapu, cloud rapu i elementów ekstremalnego popu, a wszystko to z wykorzystaniem mocnego autotune'a. Reichwald zaistniał na rynku w 2016 roku, wydając swój debiutancki album pod tytułem "Eversince". Dwa lata później powstał kolejny krążek o nazwie "Red Light". Bladee nie lubi szufladkowania, dlatego sam twierdzi, że jego muzyka nie da się jasno określić i zamknąć w jednym gatunku muzycznym.

informacja organizatora

Bladee, czyli Benjamin Reichwald, to szwedzki raper i producent, a także członek grupy Drain Gang. 21 października artysta wystąpi w warszawskiej Pradze Centrum.

W jego repertuarze znajdują się kawałki łączące w sobie elementy trapu, cloud rapu oraz eksperymentalnego popu, których cechą charakterystyczną jest wykorzystanie mocnego autotune’a. Sam Reichwald nie lubi określać swojego gatunku muzycznego. Przyznaje, że lubi eksperymentować z muzyką i ma ona dla niego wymiar terapeutyczny.

W 2016 roku na rynku ukazał się jego debiutancki album „Eversince", a dwa lata później światło dzienne ujrzał krążek "Red Light". Bladee zajmuje się również sztuką wizualną, wliczając w to projekty graficzne swoich wydawnictw. Jest również dyrektorem kreatywnym marki odzieżowej Sadboys Gear.

Data: 31.03.2021
Doors: 19:00
Start: 21:00
Miejsce: Praga Centrum, Warszawa

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.

miejsce