Blender - modelowanie, teksturowanie, animacja. Zajęcia online

  • Warsztat

Blender - modelowanie, teksturowanie, animacja. Zajęcia online

Wtorek, 1 grudnia 2020

18:00

299 zł

Zapraszamy na zajęcia online wszystkie osoby chcące zapoznać się z doskonałym programem do tworzenia grafiki trójwymiarowej - BLENDER. Jego zaletą jest uniwersalność - zapewnia on w pełni narzędzia do modelowania, animowania, symulacji, renderowania, kompozytowania i animowania, a nawet do tworzenia interaktywnych gier. Uczestnik warsztatów otrzyma pełny zakres materiału potrzebny do rozpoczęcia profesjonalnej pracy w Blenderze.


Cel kształcenia:
Warsztaty przeznaczone są dla osób rozpoczynających swoją przygodę z grafiką 3D. Uczymy praktycznego wykorzystania poszczególnych funkcji programu, aby sprawnie tworzyć obiekty otaczającego nas świata w wirtualnej przestrzeni zarówno jeśli chodzi o kształt, kolorystykę jak i złożenie materiałów. Kurs jest bardzo dobrym wstępem, jeśli chodzi o modelowanie, teksturowanie i tworzenie animacji. Uczymy zawsze na najnowszej wersji. Oprogramowanie jest całkowicie bezpłatne, co zwiększa jego atrakcyjność.
BLOK EKSPRESOWY – 12 godzin szkolenia!
Terminy zajęć:
1 grudnia, godz. 18.00-21.00
8 grudnia, godz. 18.00-21.00
15 grudnia, godz. 18.00-21.00
22 grudnia, godz. 18.00-21.00
*Zapis obowiązuje na cały cykl! Nie ma możliwości rezygnacji w trakcie jego realizacji.

W czasie zajęć poznamy zasady:
• modelowania obiektów 3D
• teksturowania obiektów
• animacji 3D
Wymagania wobec uczestników:
• Znajomość obsługi komputera, otwartość na naukę. Mile widziane podstawy grafiki.
UWAGA!!!
* Prosimy o zainstalowanie oryginalnego programem Blender 2.8.
Zajęcia odbywają się w formie online na platformie zoom.us.
Prowadzący: Mirosław Rajkowski

miejsce

Online

Internet,

Wydarzenia online cieszą się obecnie rosnącą popularnością, oferując rozrywkę bez potrzeby wychodzenia z domu. Stand-upy, koncerty, wykłady, webinaria, treningi a nawet festiwale muzyczne odbywają się w sieci, angażując tysiące uczestników. Uwaga! Wydarzenia online źle znoszą osoby, które lubią płacenie za szatnię, kolejkę do baru oraz bolące nogi. Zdecydowanie docenią je za to domatorzy a także osoby, które mają zamiar przetrwać pandemię COVID-19 i dożyć późnej starości.