Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Bromberg Tattoo

 • Impreza

Bromberg Tattoo

Sobota, 10 lipca 2021

09:00

od 25 zł

Bromberg Tattoo w Bydgoszczy 10 lipca 2021

10 lipca w Bydgoskiej Fabryce Lloyda obędzie się niecodzienne wydarzenie, która ma szansę awansować do rangi najlepszych festiwali w kraju. Bromberg Tattoo to spotkanie idealne dla fanów niebanalnej muzyki i profesjonalnego tatuażu. W evencie weźmie udział 21 mistrzów tatuażu z Polski. Doskonała okazja, aby zrobić sobie tattoo u jednego z najlepszych tatuatorów. Ale to nie wszystko. Na uczestników wydarzenia czeka specjalna strefa gastronomiczna, konkursy i afterparty po godz. 20:00. Konwent potrwa od godz. 9:00 do 19:00, następnie czeka Was koncert zespołu Demolka & Buhhaj, a tuż po nim impreza. Ideą przewodnią tego eventu jest poświęcenie maks uwagi stronie artystycznej. Takiego wydarzenia jeszcze nie było. Lipiec to najlepsza pora, aby zafundować sobie udział w Bromberg Tattoo. Początek wakacji, słońce, luz, gorące wrażenia i nowi ludzie. Niezwykła okazja aby poznać sztukę tatuażu i największych jej twórców. Zapowiada się wspaniała zabawa i doskonała atmosfera. Bądźcie z nami w Bydgoszczy 10 lipca w Fabryce Lloyda!

informacja organizatora

Już 10 lipca zapraszamy do Fabryki Lloyda w Bydgoszczy fanów tatuażu, dobrej muzyki i sztuki! Ugościmy w murach dawnej Stoczni Bydgoskiej aż 21 tatuatorów z całej Polski.

Poza możliwością wydziarania się u ulubionego artysty z drugiego końca Polski, zaprosimy Was również do skorzystania z rozbudowanej strefy gastro oraz do wzięcia udziału w konkursach i afterparty.

9:00-19:00 konwent
19:00 koncert Demolka & Buhhaj
20:00 - ? after party

Bromberg Tattoo, to wydarzenie, które w przyszłości ma szansę urosnąć do rangi festiwalu. Przy tworzeniu tego niekonwencjonalnego eventu, przyświeca nam idea, aby jak największą uwagę poświęcić stronie artystycznej. Zachęcamy do wsparcia lokalnej inicjatywy, bo takiego wydarzenia jeszcze w Bydgoszczy nie było! Tymczasem wypatrujcie nowości na wydarzeniu oraz na stronie www.fabrykalloyda.pl

bilety
przedsprzedaż konwent
od 25
przedsprzedaż koncert + after party
od 25
przedsprzedaż full pass
od 40
miejsce
inne wydarzenia w tym miejscu
 • Grzegorz Turnau

  Jutro

  Bydgoszcz

  Już 12 czerwca zapraszamy na pierwszy koncert Grzegorza Turnau w Fabryce Lloyda! Koncert odbywa się na siedząco.Bilety dostępne na platformie going.pl oraz empik.comI Pula - 100 złII Pula - 120 złIII Pula - 150 złGrzegorz Turnau to polski artysta, aranżer, pianista, kompozytor, wokalista i poeta. Wykonawca tzw. poezji śpiewanej albo piosenki poetyckiej. Grzegorz Turnau stworzył swój własny, niepowtarzalny i bardzo charakterystyczny styl muzyczny i kompozycyjny (stosowanie określonych skal i harmonii), czasami nawiązujący do muzyki jazzowej, smooth-jazzowej, także do dokonań Marka Grechuty i Jana Kantego Pawluśkiewicza. Wśród instrumentów główne miejsce zajmuje zawsze fortepian, na którym gra sam Turnau, ale także saksofon, obój, flet, gitary, smyczki oraz sekcja rytmiczna (perkusja plus bas). Od ponad dziesięciu lat występuje i nagrywa ze swoim stałym zespołem (m.in Jacek Królik, Leszek Szczerba, Sławomir Berny, Robert Kubiszyn czy Mariusz Pędziałek).#gramybezpiecznieInformujemy, że koncert odbywa się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Na terenie wydarzenia udostępniamy środki dezynfekcyjne oraz prosimy o zachowanie dystansu min. 1,5 metra od pozostałych uczestników lub zasłanianie ust i nosa (szczególnie podczas przemieszczania się po hali i przy zamawianiu przy barze).Do zobaczenia w Fabryce Lloyda!

 • Grzegorz Turnau

  Niedziela, 13 czerwca 2021

  Bydgoszcz

  Już 13 czerwca zapraszamy na pierwszy koncert Grzegorza Turnau w Fabryce Lloyda! Koncert odbywa się na siedząco.Bilety dostępne na platformie going.pl oraz empik.comI Pula - 100 złII Pula - 120 złIII Pula - 150 złGrzegorz Turnau to polski artysta, aranżer, pianista, kompozytor, wokalista i poeta. Wykonawca tzw. poezji śpiewanej albo piosenki poetyckiej. Grzegorz Turnau stworzył swój własny, niepowtarzalny i bardzo charakterystyczny styl muzyczny i kompozycyjny (stosowanie określonych skal i harmonii), czasami nawiązujący do muzyki jazzowej, smooth-jazzowej, także do dokonań Marka Grechuty i Jana Kantego Pawluśkiewicza. Wśród instrumentów główne miejsce zajmuje zawsze fortepian, na którym gra sam Turnau, ale także saksofon, obój, flet, gitary, smyczki oraz sekcja rytmiczna (perkusja plus bas). Od ponad dziesięciu lat występuje i nagrywa ze swoim stałym zespołem (m.in Jacek Królik, Leszek Szczerba, Sławomir Berny, Robert Kubiszyn czy Mariusz Pędziałek).#gramybezpiecznieInformujemy, że koncert odbywa się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Na terenie wydarzenia udostępniamy środki dezynfekcyjne oraz prosimy o zachowanie dystansu min. 1,5 metra od pozostałych uczestników lub zasłanianie ust i nosa (szczególnie podczas przemieszczania się po hali i przy zamawianiu przy barze).Do zobaczenia w Fabryce Lloyda!

 • Ralph Kaminski "Kosmiczne Energie" [ZMIANA DATY]

  Niedziela, 20 czerwca 2021

  Bydgoszcz

  Już 20 czerwca na plenerowej scenie "letnie dźwięki by Fabryka Lloyda" wystąpi Ralph Kaminski.Bilety dostępne na platformie going.pl oraz empik.comI Pula - 75 złII Pula - 80 złIII Pula - 85 złRALPH KAMINSKI to wokalista, autor tekstów oraz kompozytor. Piosenki Ralpha Kaminskiego to kontrastujące połączenie muzycznej siły i delikatności. Po wiosennej trasie, promującej nową płytę – „Młodość”, przyszła pora dokończyć podróż pełną kosmicznych energii. Zapraszamy na niekonwencjonalne koncerty w formie spektakli, w towarzystwie znakomitego zespołu My Best Band In The World! Ralph Kaminski - od czasu swojego debiutu zawładnął alternatywną sceną zdobywając uznanie krytyków oraz fanów. Artysta zbudował swój niepowtarzalny styl, tym samym wprowadzając świeżość na polskim rynku. W 2019 roku Ralph otrzymał Grand Prix i Nagrodę Publiczności 40. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu oraz prestiżową nagrodę artystyczną im. Grzegorza Ciechowskiego przyznawaną przez miasto Toruń. Ralph otrzymał dwie nominacje do muzycznej nagrody Fryderyk w kategorii "album roku muzyka alternatywna" oraz "producent muzyczny roku”. Premiera płyty „Młodość” miała swoją premierę 22 listopada 2019r. i spotkała się z doskonałym przyjęciem zarówno fanów Ralpha jak i recenzentów muzycznych. „Młodość” – to nostalgiczny powrót do lat 80., a zarazem wyjątkowa i niespotykana wcześniej na polskiej scenie wrażliwość, będąca głosem nowego pokolenia. Promujące go single pt. „Autobusy”, „Kosmiczne energie” czy „Wszystkiego najlepszego” mają na licznikach milionowe wyświetlenia i wciąż idą w górę.#gramybezpiecznieInformujemy, że koncert odbywa się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Na terenie wydarzenia udostępniamy środki dezynfekcyjne oraz prosimy o zachowanie dystansu min. 1,5 metra od pozostałych uczestników lub zasłanianie ust i nosa.Do zobaczenia w Fabryce Lloyda!

 • Maria Peszek [ZMIANA DATY]

  Czwartek, 24 czerwca 2021

  Bydgoszcz

  Już 24 czerwca na plenerowej scenie "letnie dźwięki by Fabryka Lloyda" wystąpi Maria Peszek.Bilety dostępne na platformie going.pl oraz empik.comI Pula - 79 PLNII Pula - 89 PLNSORRY POLSKO SUPER TOURsorry polsko to będzie dobry rokbędziemy śpiewać i tańczyćwbrew wszystkiemubędziemy robić to, co razem umiemy najlepiejkrzyczeć !im ciemniej wkoło, tym głośniejsorry polsko nie ma nowych piosenekbo te są niestety ciągle aktualnebo właśnie ich chcecie słuchać i chcecie koncertówmówicie, że teraz są wam jeszcze bardziej potrzebnemi teżmuzycznie to zupełnie nowe otwarciesuper trio: Kuba Staruszkiewicz, Pat Stawiński i Kamil Paterprzynoszą nową jakość i nowe aranżetrzech gniewnych ludzi i ja`super maria i super bandsorry polsko ale wracamy jeszcze lepsito będzie super rok z SORRY POLSKO SUPER TOURchodźcie, na ulice, potańczyć i pokrzyczeći na koncerty, do nasbędzie super.#gramybezpiecznieInformujemy, że koncert odbywa się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Na terenie wydarzenia udostępniamy środki dezynfekcyjne oraz prosimy o zachowanie dystansu min. 1,5 metra od pozostałych uczestników lub zasłanianie ust i nosa.Regulamin imprezy: https://www.fabrykalloyda.pl/.../regulamin-porzadkowy...Do zobaczenia w Fabryce Lloyda!

podobne wydarzenia
 • Impreza
  Elektronika
  Polskie
  Pod dachem
  Drum'n'bass

  Sobota, 19 czerwca 2021, 22:00

  MÓZG Bydgoszcz, Bydgoszcz, od 25 zł

  PRZESILENIE LETNIEto święto SŁOŃCA i pojawiającego się 2 razy w roku momentu, podczas którego Ziemia znajduje się w skrajnym punkcie odchylenia Słońca od równika.Wyższy wymiar letniego przesilenia zapewnią:[=] HANDRA[=] INDEED[=] KEYA[=] PANTON[=] SCREWBALL 100% oldskool vinyl set[=] Snow BPMTermin:_19/06/2021Miejsce:_MÓZG, ul. Parkowa 2Bilety:1 PULA - 25 PLN - w przedsprzedaży poprzez GOING 2 PULA - 30 PLN - w przedsprzedaży poprzez GOINGLiczba wejść na wydarzenie będzie ograniczona.Przestrzegamy obowiązujących zasad odbywania się koncertów.Muzyka_DRUM`N`BASS__FUTUREBASS_NEURO