Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

CARBON Silesia Festival

  • Festiwal
  • Techno
  • House
  • Elektronika
  • Festiwale muzyczne
  • W plenerze
  • Drum'n'bass

CARBON Silesia Festival

CARBON Silesia Festival w Zabrzu

Na muzycznej mapie Polski pojawiło się nowe, duże wydarzenie. Autorami pomysłu są osoby odpowiedzialne za organizację SnowFestu - kultowego, najbardziej popularnego zimowego festiwalu, który zdobywa coraz większą popularność już od 8 lat.

Niesamowita, industrialna przestrzeń Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu zacznie wybrzmiewać ciekawą muzyką już 3 i 4 września 2021. Na festiwalu będziecie mogli zapoznać się w nietuzinkowymi artystami z Polski i świata. Muzyka, która rozbrzmi w tym miejscu zainspiruje zarówno do tańca, jak i refleksji i spojrzenia wgłąb siebie.

CARBON Silesia Festival postrzega muzykę jako coś znacznie więcej, niż tylko rozrywkę. Muzyka postrzegana jako sposób bycia, pokarm dla emocji, paliwo dla uczuć, sposób pokazywania swojego charakteru i wnętrza to motyw przewodni tego wydarzenia.

Na festiwalu uświadczymy kilku zróżnicowanych scen w scenografii opuszczonej kopalni na terenie Zabrza. W tym niepowtarzalnym klimacie posłuchamy ponad 30 artystów. Usłyszymy tam głównie rytmy progresywnego techno, szeroko rozumianej muzyki elektronicznej z brzmieniami ambientu i masą wariacji na temat tych gatunków.

informacja organizatora

CARBON Silesia Festival to nowe dwudniowe wydarzenie na muzycznej mapie Polski. Jego pomysłodawcami są organizatorzy SnowFestu – największego zimowego festiwalu, który od 8 lat cieszy się dużą popularnością.

CARBON Silesia Festival to festiwal, w którym najlepsza muzyka łączy się z niesamowitą industrialną przestrzenią Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu. Pozwoli wam poznać niesamowitych światowych i rodzimych artystów, zmieniających krajobraz muzycznego świata, przełamujących soniczne bariery, które umieją naraz porwać do tańca i pozwalają zajrzeć w głąb siebie.

CARBON Silesia Festival rozumie, że muzyka nie jest po prostu rozrywką. Muzyka jest sensem życia, sposobem na pokazanie prawdziwego siebie, źródłem emocjonalnego, intelektualnego pokarmu, który napędza nas, dodaje nam energii, pomaga nam spojrzeć w przyszłość z uśmiechem, a czasami zapomnieć o wszystkim, co smutne, trudne i niełatwe.

Na festiwalu czeka na słuchaczy kilka muzycznych scen, scenografia wykorzystująca wyjątkową przestrzeń starej kopalni na terenie Zabrza i strefa food marketu. W trakcie dwóch dni usłyszymy ponad 30 artystów zarówno z zagranicy, jak z Polski.

Pierwszymi ogłoszonymi artystami są: Agents Of Time, Agim, Alan Dixon, An On Bast (live), Demuja, Kraak & Smaak (live), Kuba Sojka (live), Last Robots, LTJ Bukem & Ruthless MC, Penera, Ros, Third Son (live).

Więcej informacji: www.carbonfestival.pl

bilety
ZASZCZEPIENI - EARLY REGULAR
od 190
NIEZASZCZEPIENI - EARLY REGULAR
od 190