Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Catz 'N Dogz | P23

 • Impreza
 • House
 • Elektronika
 • Polskie
 • Pod dachem

Catz 'N Dogz | P23

Sobota, 18 września 2021

23:00

od 35 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Koncert Catz 'N Dogz w Katowicach

Już 18 września bieżącego roku o godzinie 23.00 odbędzie się koncert Catz 'N Dogz. Koncert odbędzie się w P23 w Katowicach.

Kupując bilet na koncert możemy liczyć na szaloną energię. Właśnie z tego między innymi słynie zespół Catz 'N Dogz. Mają oni zdolność zarażania publiki podczas swoich setów. Nie wzięło się to jednak znikąd. Jest to wypadkowa bardzo długoletniego doświadczenia, a do tego niezwykłej wrażliwości muzycznej.

Dla polskiej muzyki house zrobili naprawdę wiele. Zaczynali od labelu Pets Recordings przez nich sygnowanego. Następnie przecierali szlak polskim artystom poza granicami naszego kraju.

Każdy z ich występów w P23 w sercu Górnego Śląska jest gwarancją bardzo intensywnego oraz pełnego ekscytacji tańca do białego rana. Nie ma co zwlekać. Powinniśmy już teraz zakupić sobie i swoim przyjaciołom bilet. Szykuje się naprawdę świetna zabawa. Jest to także genialny sposób na spotkanie ze swoimi znajomymi i poddaniu się nutce szaleństwa.

Zapraszamy serdecznie!

informacja organizatora

Szalona energia, którą zarażają publikę podczas swoich setów, to wypadkowa ich długoletniego doświadczenia i niezwykłej muzycznej wrażliwości.

Dla polskiej muzyki house zrobili wiele, zaczynając od sygnowanego przez nich labelu Pets Recordings, po przecieranie szlaku polskim artystom poza granicami kraju. Każdy ich występ w P23, to gwarancja intnesywnego, pełnego ekscytacji tańca do samego rana.

miejsce

P23

Katowice, Porcelanowa 23

P23 to klub na terenie katowickiej Fabryki Porcelany. Usłyszycie tu najlepszą elektronikę na światowym poziomie jak i zobaczycie koncert największych polskich gwiazd.

inne wydarzenia w tym miejscu
 • Sam Paganini | P23

  Sobota, 25 września 2021

  Katowice

  Międzynarodowa trasa koncertowa Sama Paganini z okazji wydania nowego albumu przez artystę.SUPPORT:DEASCARLA ROCAP23 KATOWICE23:00-07:00

podobne wydarzenia
 • Impreza
  Techno
  Elektronika
  Festiwale muzyczne
  Polskie
  Zagraniczne
  Pod dachem

  Środa, 10 listopada 2021, 17:00

  Spodek, Katowice, od 229.00 zł

  MAYDAY Poland to jedna z największych i najbardziej prestiżowych imprez muzyki elektronicznej w Polsce. Dzięki swojemu dziedzictwu, od 20 lat znajduje się w ścisłej czołówce najpopularniejszych i najchętniej odwiedzanych imprez a rzeszę fanów można liczyć w dziesiątkach tysięcy! Żadna inna impreza nie utworzyła takiego zasięgu i nie zachwycała tak bardzo całych pokoleń bo MAYDAY to nie tylko impreza - to styl życia.Przed nami 21 edycja kultowej imprezy MAYDAY Poland w katowickim Spodku! Na trzech scenach ponownie zagości prawdziwe, soczyste i ponadczasowe Techno a instalacje świetlne, laserowe i ledowe wyzwolą prawdziwą eksplozję w waszych umysłach! W centrum uwagi MAYDAY jest zawsze muzyka, pasja i niezwykły duch łączący kilkanaście tysięcy osób w Spodku. Czas abyś na własne oczy zobaczył MAYDAY. To nie sen, to MAYDAY Poland.Aby uczestniczyć w wydarzeniu, przy wejściu należy okazać wypełnione oświadczenie, które jest do pobrania [**TUTAJ**](http://mayday.pl/wp-content/uploads/2021/09/Os%CC%81wiadczenie-uczestnika.pdf). Oświadczenie to jest wyłącznie do wglądu, nie będzie odbierane i należy zachować przy sobie przez cały okres trwania wydarzenia"