Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Charytatywny koncert na rzecz Ukrainy- Marcin Szczurski

 • Koncert
 • Pop
 • Polskie
 • Pod dachem

Charytatywny koncert na rzecz Ukrainy- Marcin Szczurski

Sobota, 14 maja 2022

17:15

od 35 zł

występują

informacja organizatora

Zapraszamy na koncert charytatywny, a właściwie… spektakl muzyczny Marcina Szczurskiego w klubokawiarni Stakkato w Krakowie dnia 14 maja o godzinie 17, tuż przed transmisją finału Eurowizji 2022!

Środki ze sprzedaży biletów przeznaczone będą na wsparcie doświadczającej dramatu wojennego Ukrainy, a dokładniej dzieci z Ukrainy…. Pieniądze przekazane będą stowarzyszeniu SIEMACHA, które bardzo mocno zaangażowane jest w pomoc ofiarom konfliktu, szczególnie najbardziej potrzebującym- dzieciom.

Nie będzie to zwykły koncert, a wydarzenie podczas którego oprócz muzyków na scenie Marcinowi towarzyszyć będą grający aktorzy - artyści z Teatru 74. Będzie to swoistego rodzaju połączenie muzyki i teatru osadzonego w klimacie popowym z nawiązaniami do Biblii w reżyserii Błażeja Tokarskiego. Podczas wydarzenia odbędzie się oficjalna premiera singla „Mój dom płonie” nagranego również z myślą o wsparciu dla Ukrainy.

Będzie to pierwszy koncert Marcina z materiałem z jego debiutanckiej płyty „W poszukiwaniu siebie” wydanej nakładem Soulrecords/ e-muzyka w 2021.

bilety
Pula 1
od 35
miejsce
podobne wydarzenia
 • Koncert

  Niedziela, 8 maja 2022, 17:30

  TAURON Arena Kraków, Kraków, od 1 zł

  Taco wysłał do Was “Pocztówkę z Polski” już jakiś czas temu. Nie otrzymaliście jej w 2020, ani w 2021. Odbierzecie ją już w 2022, ale za to z potężnym bonusem. Nowa trasa Taco Hemingwaya to zwieńczenie kilku lat pracy. Na koncertach poza kawałkami z “Pocztówki” usłyszycie także materiał z “Jarmarku” i “Europy”. I bardzo dobrze. Polska rapgra bez Taco to nie to samo. Tęskniliśmy!**UWAGA!!Dzięki zmianie przepisów nie ma już konieczności informowania o posiadaniu bądź nieposiadaniu certyfikatu UCC przy zakupie biletów na kncerty. Wszystkie bilety są dostępne dla każdego. Do zobaczenia na koncercie!**

 • Koncert

  Piątek, 20 maja 2022, 16:30

  Plener Obok Klubu Kwadrat, Kraków, od 30 zł

  Czy Wy także tęskniliście za wydarzeniem, które towarzyszy studentom od dziesiątek lat? Mowa oczywiście o Krakowskich Juwenaliach, które powracają w tradycyjnie wybornej odsłonie!Wiosna już zawitała, słońce świeci, a na Miasteczku Studenckim codziennie słychać śmiech i otwierające się puszki! Juwenalia Krako(w)skie nadchodzą! STREFA KWADRAT zapowiada się całkiem nieźle, bo po 3 latach wystąpią na niej:* Łydka Grubasa * Transgresja * Pidżama Porno Obserwujcie koniecznie nasz fanpage oraz Insta, żeby nic nie przegapić!Otwarcie bram: 16:30 W tym roku na Strefie Kwadrat organizowanej wspólnie przez Politechnikę Krakowską, Uniwersytet Pedagogiczny oraz Uniwersytet Rolniczy będziecie mieli okazję dołączyć do wielu różnych atrakcji. Czekają na Was nie tylko gry i zabawy studenckie, lecz także fantastyczne dwa dni koncertowe. Każdy znajdzie coś dla siebie - pierwszy wieczór umilą Wam mocniejsze brzmienia kultowych zespołów rockowych. Nie mniej dobry repertuar czeka na Was w dniu drugim - zagrają dla Was nietuzinkowi artyści. Po każdym z koncertów zapraszamy Was na aftery do Klubu Kwadrat. Pamiętajcie, że Juwenalia to nie tylko koncerty, ale także mnóstwo rewelacyjnych spotkań podczas imprez towarzyszących. Będą to zawody sportowe, wspólne grillowanie, planszówki, karaoke i wiele wiele innych. Szczegóły wydarzeń znajdziecie na fanpage’ach samorządów oraz wydarzeniu. Dołącz do nas!

 • Koncert

  Piątek, 20 maja 2022, 22:00

  Szpitalna 1, Kraków, od 99 zł

  35 godzin muzyki, 27 artystów, 4 sceny, 2 lokalizacje i hektolitry potu, który wylejecie podczas eventu jakiego Kraków jeszcze nie widział. Czy jesteśmy gotowi, żeby zatracić się całkowicie w dwudniowej uczcie muzycznej serwowanej przez najlepszych artystów z kraju i zagranicy?Jako wytrawni pokerzyści nie będziemy jednak odkrywać na starcie wszystkich kart, zagramy odrobinkę na Waszej wyobraźni budząc głód poznawczy. Obiecać możemy jedno, jeśli pamiętać będziecie to wydarzenie, to nie zapomnicie go nigdy.Oczekujcie więc dalszych przecieków z naszej strony i nasłuchujcie uważnie, czy ciszy otulonej przez mrok nie przecina pełen ekscytacji krzyk: FIRE IN THE HOLE!