Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

CHŁOPAKI BOYS | Karnawał w Próżności

  • Impreza
  • House
  • Polskie
  • Pod dachem

CHŁOPAKI BOYS | Karnawał w Próżności

Sobota, 15 stycznia 2022

22:00

Free/20 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.
informacja organizatora

Zatrać się w próżności i spędź niepowtarzalny czas przy świeżych elektryzujących mixach, najlepszych drinkach i tak do wschodu Słońca.

Celebruj Karnawał, zanim będzie za późno. Chłopaki Boys, czyli Niko P, Vache i Kanse na konsoli to połączenie niezaprzeczalnej chemii i ciekawej przeszłości muzycznej. Współpracują z popularną warszawską agencją eventową SO HARD. oraz lifestylowymi markami odzieżowymi takimi jak The Collective, Hypetalk, Grail Point. Regularnie możecie ich posłuchać w warszawskim newonce.bar, a także Sketch NITE, ale nierzadko grają też poza Warszawą!

Niedługo ruszają w trasę! Na początek: poznańska Próżność!

WEJŚCIE:

wstęp free Pozostali goście do 23 - free po godzinie 23 - 20 PLN ZASADY:

  • selekcja

  • dress code: wyjątkowość

Rezerwacje / Loże: 506 203 214

PAMIĘTAJ O OBOSTRZENIACH! Pamiętajcie, że trzeba Dostosować się do panujących zasad i obostrzeń epidemiologicznych. Na wejściu znajduje się regulamin naszego koktajl baru, gdzie znajdziesz wszystkie zasady obecności w Próżności. Gośćmi Klubu będą mogły być wyłącznie osoby zaszczepione, ozdrowieńcy lub osoby przetestowane. Oznacza to, że na bramce będziemy wymagać okazania certyfikatu szczepienia, aktualnego testu bądź certyfikatu ozdrowienia. Nie będziemy akceptować pisemnych oświadczeń.

miejsce

Próżność

Poznań, Niepodległości 8a

Klub Próżność mieści się w centrum Poznania w budynku, który w kwiecie wieku był szkołą baletową. Właśnie w klubie Próżność spełnią się fantazje, które bezkarnie możemy realizować i celebrować w gronie przyjaciół. Spotkasz tam ludzi z pasją, charyzmą i osobowością. Dwie sale i cocktailbar - to wszystko zagospodarowane w klimatyczny sposób, dzięki któremu oddajemy się iluzji tego miejsca. Do tej pory tajemnicze i nie do opisania. Próżność trzeba odwiedzić, żeby mocno poczuć klimat i wracać, kiedy czujemy niedosyt. A niedosyt, Próżność pozostawia po sobie zawsze.  Muzyka jest kluczowa, a samo miejsce skupia artystów, jakich ciężko zobaczyć w innym miejscu. O alternatywne, popularne, niedocenione i docenione brzmienia otrzesz się w Próżności. To unikatowe miejsce odwiedziło już Flirtini, Riva Starr, Dj Boring, DJ NOZ czy Ten Typ Mes, Jan Rapowanie i Rasmentalism. Pokazy Burleski, które odbywają się tam co dwa tygodnie w czwartki, to coś co wyróżnia to miejsce i pozwala przenieść się w osiemnastowieczny klimat retro. Charakterystyczne, awangardowe i eklektyczne miejsce, w którym damy upust apetytowi na sztukę, dobre brzmienia i wysublimowane pokazy. Klub Próżność to stosunkowe młode miejsce, ale w pełni oddaje klimat gmachu, który dla wielu Poznaniaków i nie tylko, kojarzy się ze szkołą baletową. Godny następca i reprezentant, który daje wrażenie przeniesienia poprzedniej historii tego budynku we współczesność. Wciąż się rozwija i ogłasza wysyp planów koncertowych czy eventowych. W najbliższym czasie mają zagrać tam Strange Clouds i The Junkies, Smolasty czy Sarsa. Organizatorzy zadbali o regularne wydarzenia tematyczne, które odbywają się z częstotliwością, która nasyci każdego, niezależnie od tego czego oczekuje. Miejsce do tańca, bezkarnej zabawy i oddania w wir konkretnych wrażeń. Selekcja, która obowiązuje, stanowi portal, dzięki któremu przeniesiemy się do Próżności, krainy blichtru i rozpusty. Drzwi się rozstąpią, jeśli Twój ubiór będzie równie próżny.