Chmury & Hydro first aid fest

  • Koncert

Chmury & Hydro first aid fest

Sobota, 26 września 2020

19:00

od 40 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

W normalnych czasach ich nie doceniamy, choć bywamy tam przynajmniej kilka razy w miesiącu. Dopiero w obliczu koronawirusa zauważyliśmy, jak bardzo może ich brakować. Chodzi o miejsca kultury, sztuki i zabawy. Takie jak chociażby Chmury czy Hydrozagadka. To tam gramy, organizujemy i oglądamy koncerty, spotykamy się ze znajomymi, pijemy piwka, softy. To stamtąd mamy najlepsze i najgorsze wspomnienia i to właśnie te miejsca widziały wiele przypałowych akcji w naszym wykonaniu.

W jaki sposób pomożemy? Organizujemy koncert, na którym zagrają zespoły związane z tymi miejscami. Wstępną datę ustalamy na 26 września. Jeśli sytuacja nie pozwoli nam na zagranie wtedy, przeniesiemy całość na pierwszy możliwy termin. W ramach przedsprzedaży biletów chcemy, abyście wpłacili minimum 40 złotych na poniższą zbiórkę. Nic nie stoi na przeszkodzie żebyście (jeżeli możecie) wysyłali więcej. Prosimy abyście wpłacając pieniądze podali swoje imię i nazwisko - organizator zbiórki w ten sposób umieści Was na liście uczestników wydarzenia. Na wszelki wypadek zachowajcie maila z potwierdzeniem wpłaty. Uzbierane środki zostaną w 100% rozdysponowane między pracowników na rzecz ich podstawowych potrzeb (najem, czynsze, jedzenie itd.).

LINK DO ZBIÓRKI: https://zrzutka.pl/wsparcie-dla-hydrozagadki-i-chmur

W ten sposób pomożemy naszym ukochanym klubom już teraz, a Wy będziecie mieli pewny bilet na koncert, o którym - wierzymy - będzie głośno, gdy to wszystko już się skończy.

Jesteśmy pewni, że gdy tylko skończy się pandemia, miejsca takie, jak wspomniane kluby staną się niezbędne. To tam pójdziemy świętować koniec tego dramatu. To tam spotkamy dawno nie widzianych znajomych i zobaczymy pierwsze koncerty po stanowczo za długiej przerwie. Ale aby tak się stało, musimy utrzymać je przy życiu.

Kto zagra?
Syndrom Paryski
Zwidy
Hanako
daysdaysdays
we watch clouds
Deadly Firend
Spirits of the Air

Jeszcze raz:
Na jaką zbiórkę wpłacić aby otrzymać bilet?
https://zrzutka.pl/wsparcie-dla-hydrozagadki-i-chmur

Ile wpłacić?
Minimum 40 złotych

Cały dochód zostanie przeznaczony na pomoc Chmurom i Hydrozagadce.