Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Chonabibe Festiwal 2022

  • Festiwal
  • Alternatywa
  • Polski rap
  • Pop
  • Polskie

Chonabibe Festiwal 2022

Chonabibe Festiwal to największy lubelski festiwal związany z muzyką miejską. Przez dwa dni zabawy nie zabraknie koncertów, spotkań z artystami i możliwości poznania nowych ludzi. Czeka nas moc atrakcji, których nie da się uświadczyć nigdzie indziej.

W 2022 roku odbędzie się 11 edycja festiwalu, a twórcy zapraszają nas do swojego świata, który przez fanów i przyjaciół imprezy nazywany jest "lepszym światem". Przez dwa dni będzie można zapoznawać się z artystami i ich mniej popularnymi projektami. Zajęcia związane z muzyką, sportem, kulturą czy relaksem będą świetnym pretekstem, by spędzić czas wspólnie z przyjaciółmi czy rodziną. Dzieci są tu jak najbardziej mile widziane, dlatego organizatorzy festiwalu zapraszają również całe rodziny. Niech wszyscy się bawią! Miasteczko Festiwalowe powstanie na terenie trzech hektarów. Będzie można w nim dobrze się bawić, smacznie zjeść, poznać nowe osoby, zawiązać relacje, odpocząć od otaczającej nas rzeczywistości, by później powrócić do codziennego życia z naładowanymi bateriami. To wszystko czeka na nas skąpane w niesamowitej atmosferze przyjaźni, zabawy oraz muzyki.

Chonabibe Festiwal organizowany jest od 2009 roku. Swoje pierwsze większe koncerty grali tu tacy artyści, jak: PRO8L3M, Otsochodzi czy Mery Spolsky. Pierwszym potwierdzonym na festiwalu gościem jest wokalista Mrozu. Festiwal powstał dzięki działalności zespołu Chonabibe. Kapela powstała w 2007 roku w Lublinie, a jej członkami są lokalni aktywiści, których celem była aktywizacja mieszkańców i danie im wiele uśmiechu na twarzy, pośród ponurej codzienności. Ich wiodącym gatunkiem muzycznym jest hip-hop, reggae, soul i muzyka elektroniczna.

Chonabibe Festiwal 2022 odbędzie się w ostatni weekend sierpnia, a sama impreza rozpocznie się w piątek 26 sierpnia 2022 roku o godzinie 19:00 w Lublinie, w Marinie nad Zalewem Zemborzyckim.

występują

informacja organizatora

Chonabibe Festiwal to dwudniowe wydarzenie prezentujące topowych artystów i wschodzące gwiazdy gatunku urban music.

W tym roku zagrają: Pezet, Mrozu, Szczyl, Kukon, Smolasty, Mietha, Paulina Przybysz i Chonabibe.

Atmosfera wydarzenia od lat kojarzy im się z latem, relaksem i uśmiechniętymi ludźmi. Ostatni weekend sierpnia zaplanuj w Lublinie. Koncerty, rozrywka i dobre jedzenie to doskonała opcja na beztroskie zakończenie wakacji!

bilety
BILET DWUDNIOWY - Pula 4
od 229
BILET JEDNODNIOWY - SOBOTA
od 149
BILET JEDNODNIOWY - PIĄTEK
od 149
BEZPŁATNA WEJŚCIÓWKA DLA DZIECKA DO 10 R.Ż.
od 0