Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Chonabibe Festiwal w Lublinie

  • Festiwal
  • Festiwale muzyczne
  • Polski rap
  • Rap
  • W plenerze

Chonabibe Festiwal w Lublinie

27.08 - 29.08.2021 r.

od 109 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Pod koniec sierpnia Chonabibe Festiwal w Lublinie

W dniach 27-29 sierpnia 2021 roku na terenie Lublina odbędzie się kolejna edycja wyjątkowego przedsięwzięcia muzycznego o nazwie Chonabibe Festiwal. Zainteresowani zgromadzą się w wyznaczonych dniach w lubelskiej Marinie nad Zalewem Zemborzyckim.

Na miejscu będzie można podziwiać wspaniałych artystów, niesamowite oprawy wizualne oraz piękny krajobraz. Pojawią się też food trucki, dlatego jeśli ktoś ma chęć spróbować oryginalnego i pysznego jedzenia może to zrobić już pod koniec sierpnia w Lublinie. Oprócz wspomnianych atrakcji można również liczyć na: wrotkarnię, strefę hamaków, zajęcia z jogi i boiska do siatkówki plażowej.

Chonabibe Festiwal to wydarzenie organizowane w bardzo przyjaznej (wręcz rodzinnej) atmosferze. To mieszanka znanych artystów z mniej popularnymi projektami i szansa na wspólne spędzenie wolnego czasu z rodziną lub przyjaciółmi. Do dyspozycji publiczności będą aż dwie sceny, na których wystąpią: Sokół i PRO8L3M, OIO - trio Otsochodzi, Young Igi, Oki, Rasmentalism, Rosalie, Jarecki, Marie oraz gospodarze festiwalu zespół Chonabibe.

informacja organizatora

Po raz dziesiąty w historii i pierwszy raz w Lublinie, czyli innymi słowy… u siebie.
Wracamy z Chonabibe Festiwalem w dniach 27-29 sierpnia i zapraszamy w nowe miejsce – do Mariny nad Zalewem Zemborzyckim. Na terenie trzech hektarów powstanie klimatyczne Miasteczko Festiwalowe, w którym nie zabraknie miejsca do dobrej zabawy, spotkań z przyjaciółmi oraz odpoczynku od... codzienności. Brzmi dobrze? To przejdźmy do konkretów. Zagrają: Sokół i PRO8L3M, OIO - trio Otsochodzi, Young Igi, Oki, Rasmentalism, Rosalie., Jarecki, Marie oraz gospodarze festiwalu zespół Chonabibe Wyjątkowy line-up dopełni masa atrakcji m.in. food trucki, wrotkarnia, pit bike cross, bumper ball, żyroskop, strefa hamaków, zajęcia z jogi, boiska do siatkówki plażowej i beach soccera, skutery wodne oraz coś dla każdego rodzica – Kids Zone z animatorami, którzy zaopiekują się dziećmi podczas wydarzenia.dmuchańce. Coś więcej o nas?
Chonabibe Festiwal to trzydniowe wydarzenie z przyjazną atmosferą. Promujemy miejską muzykę, łącząc utytułowanych i rozpoznawalnych artystów z mniej znanymi projektami, które wyróżnia jednak wysoka jakość koncertów. Fani Chonabibe Festiwalu od lat mówią, że to najbardziej klimatyczny festiwal w Polsce, nazywając go po prostu „Lepszym Światem”. W tym roku ten lepszy, festiwalowy świat potrwa aż 3 dni. Szeroka oferta rozrywkowa, kulturalna, sportowa i gastronomiczna tegorocznej edycji to najlepsza opcja na to, by spędzić ostatni weekend sierpnia z przyjaciółmi lub rodziną w Lublinie. Po jeszcze więcej informacji zapraszamy na naszą nasz fanpage:
https://www.facebook.com/ChonabibeFestiwal Do zobaczenia w Lepszym Świecie
– Ekipa Chonabibe Festwial 2021