Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Ciało stałe: Macewicz & Dżony Dep

 • Impreza
 • Techno
 • Elektronika
 • Free
 • Polskie
 • Pod dachem

Ciało stałe: Macewicz & Dżony Dep

Jutro

23:00

od 0 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.
informacja organizatora

Na najbliższym Ciele stałym nasz niezawodny kaznodzieja Michał Macewicz wystąpi razem ze znanym długowłosym zawadiaką Dżonym Depem.

Macewicz

soundcloud.com/djmikem

Dżony Dep

soundcloud.com/dzonydep


tax: free


rules:

be kind to your neighbours

no photos

#nolimetangere

miejsce
podobne wydarzenia
 • Impreza

  Piątek, 14 stycznia 2022, 22:00

  Sala Gotycka w Starym Klasztorze, Wrocław, od 25 zł

  BAŁKAŃSKI SYLWESTER - "Doček Nove Godine 2022" w Starym Klasztorze!

Klub Stary Klasztor zaprasza miłośników bałkańskich dźwięków 13 stycznia na wyjątkowego Sylwestra DOČEK NOVE GODINE 2022!Doček Nove Godine to nic innego jak świętowanie Nowego Roku według kalendarza juliańskiego, którym posługują się wierni obrządku greckokatolickiego oraz prawosławnego.Zgodnie z tym kalendarzem Boże Narodzenie, a więc i Nowy Rok, wypadają 13 dni później niż w kalendarzu gregoriańskim. Tam, gdzie mieszkają prawosławni, więc również na większej części obszaru Bałkanów (oraz we Wrocławiu), ten wieczór, to okazja do świętowania Sylwestra po raz drugi!

W piątek 14 stycznia zapraszamy do Sali Witrażowej w Starym Klasztorze, na wspólną zabawę przy porywającej bałkańskiej muzyce granej na żywo przez zespół BALKAN FOLK ACOUSTIC oraz najlepszą w Polsce specjalistkę od bałkańskich bitów - DJ SZOSZANĘ XD!
W programie sylwestrowej imprezy dużo tanecznej zabawy, nauka bałkańskich tańców oraz degustacja potraw i wina z różnych regionów Półwyspu Bałkańskiego.Gospodarzem pierwszej części wieczoru będzie zespół BALKAN FOLK ACOUSTIC, tworzony przez mieszkających we Wrocławiu muzyków pochodzących z Bałkanów.Zespół BALKAN FOLK ACOUSTIC popularyzuje folklor i tradycje ludowe Bułgarii oraz muzykę i tańce krajów bałkańskich - Macedonii, Serbii, Chorwacji, Rumunii, Grecji. W zespole występowało wielu muzyków i tancerzy z Bułgarii, Grecji, Serbii, Rumunii, Macedonii, Niemiec i Ukrainy. Podczas koncertów można się nauczyć najbardziej popularnych bułgarskich tańców czy pośpiewać z zespołem przyśpiewki ludowe, a także przeboje Gorana Bregovica. Repertuar oparty jest na źródłowym folklorze bałkańskim o nieparzystych konfiguracjach rytmicznych we własnych aranżacjach, porywających do tańców korowodowych i wspólnej zabawy.W drugiej części imprezy, tanecznym parkietem dyrygować będzie, znana miłośnikom bałkańskich bitów, DJ SZOSZANA XD - samozwańcza cygańska księżniczka, baronowa dobrej zabawy.DJ SZOSZANA XD pochodzi z krainy, gdzie The Pussycat Dolls właśnie podbijają listy przebojów, a zły gust przybiera ludzką postać i namawia do niecnych czynów. Jej romans z muzyką bałkańską rozpoczął się w 2013 roku od nieszczęśliwej, jednostronnej miłości do Gorana Bregovica, czynnie zaś zaraża tym bakcylem od kilku lat, siejąc zamęt na imprezach z Bałkańską Rozpierduchą i Warsaw Balkan Madness. Graniem zajęła się w 2016 roku, ucząc się w ogniu krakowskich imprez. Można u niej usłyszeć klimaty retro rozumiane na różne sposoby, jednak to Bałkany zajmują szczególne miejsce w jej sercu i repertuarze.Można będzie nabyć bilety na całą bałkańsko -sylwestrową imprezę, która rozpocznie się o godz. 20.00 lub tylko na bałkańską potańcówkę z Dj Szoszaną, która rozpocznie się ok. godz. 20.00Niedawno otwarta Sala Witrażowa idealnie nadaje się na sylwestrową imprezę, a jej klimat z pewnością przypadnie do gustu bywalcom Starego Klasztoru i Sali Gotyckiej. Znajduje się ona w tym samym budynku, wejście od parkingu przy ul. Purkyniego.Osoby zainteresowane rezerwacją stolików prosimy o kontakt pod adresem: rezerwacja@staryklasztor.com.pl