CLOUT FESTIVAL 2021

  • Festiwal
  • Festiwale muzyczne
  • Rap
  • Zagraniczne
  • W plenerze

CLOUT FESTIVAL 2021

14-15.07.2021, 15.00

od 295 

Polacy coraz lepiej czują TRAP, dlatego przyszedł w końcu czas na pierwszy polski trapowy festiwal.

CLOUT FESTIVAL odbędzie się 14-15.07.2021 na terenie Warszawskiej Hali Stali.

Organizatorzy, nazywając swój festiwal, zainspirowali się potocznym angielskim słowem 'clout', które oznacza siłę, sławę, pieniądze, wpływy i styl, czyli wszyscy co kojarzy się ze współczesnym rapem. W lipcu w Hucie Stali usłyszmy m.in.:

Gucci Manne

okrzyknięty ojcem chrzestnym trapu, który może pochwalić się już 16 albumami studyjnymi i ponad 70 mixtape'ami, Gucci Manne w Polsce wystąpi po raz pierwszy

Asap Ferg

amerykański raper i członek hip-hopowego składu ASAP Mob, który tworzy epki brzmiące duszno, a jednocześnie mistycznie; na zamianę z bardziej komercyjnymi, chociaż momentami melodyjnymi wydaniami. Na koncercie może być to ciekawa mieszanka.

Wystąpią także: Sheck Wes, LIL Keed, Maxo Kream. Czekamy na zapowiedzi kolejnych ośmiu artystów.

CLOUT FESTIVAL to nie tylko koncerty. Organizatorzy przygotowali także Hypermarket - targi mody i kultury ulicznej. Jeśli organizatorom uda się wypełnić zapowiadany klimat, będzie to noc pełna wrażeń.

informacja organizatora

“TRAP EVENT POLAND HAS NEVER EXPERIENCED YET”

Koncerty: ASAP Ferg, Sheck Wes, Yung Lean, Lil Keed, Maxo Kream, Smokepurpp & more

2 DNI - 12 ARTYSTÓW - 14-15 LIPCA 2021 - HUTA WARSZAWA

“CLOUT” - to słowo pochodzące z angielskiej mowy potocznej oznaczające: siłę, sławę, pieniądze, wpływy i styl, czyli wszystko z czym kojarzą się amerykańscy raperzy. To właśnie dlatego na CLOUT Festival wystąpi aż 12 artystów światowego formatu. Większość z nich pojawi się w Polsce po raz pierwszy!

CLOUT FESTIVAL to nie tylko muzyka, to także święto kultury “urban”. Integralną częścią festiwalu będzie Hypemarket - targi mody i kultury ulicznej, na których zaprezentują się najlepsi, spośród setek wystawców poprzednich edycji.

Masz dosyć festiwali na polach i lotniskach? Na CLOUT będziesz bawić się otoczony budynkami warszawskiej HUTY STALI. Fabryki, w której temperatury rzędu 1550’C są codziennością. Miejsce zamknięte na co dzień dla zwykłych przechodniów, otworzy się na dwa dni podczas CLOUT FESTIVAL.

Partnerzy strategiczni: SONY | Arcellor Mittal
Partnerzy medialni wydarzenia:
newonce.net | newonce.radio | NOIZZ.pl | Rap Genius Polska | Popkiller
Organizatorzy: BIG idea & hypetalk