Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

CLOUT FESTIVAL 2022 [ZMIANA MIEJSCA]

 • Festiwal
 • Festiwale muzyczne
 • Rap
 • Zagraniczne
 • W plenerze

CLOUT FESTIVAL 2022 [ZMIANA MIEJSCA]

13-14.07.2022

od 345 zł
informacja organizatora

CLOUT FESTIVAL 2022 - WORLDWIDE RAP FESTIVAL 2 DNI - 18 ARTYSTÓW - 13-14 LIPCA - WARSZAWA.

BILETY: sprzedaż od 31 marca na stronie clout.pl, goingapp.pl i w sieci empik
. Ilość ograniczona.

“CLOUT” to słowo pochodzące z angielskiej mowy potocznej oznaczające: siłę, sławę, pieniądze, wpływy i styl, czyli wszystko to, z czym kojarzą się raperzy.

To właśnie dlatego na CLOUT Festival wystąpi aż 12 artystów światowego formatu, oraz 6 polskich artystów nowej fali.

Większość zagranicznych raperów odwiedzi Polskę po raz pierwszy.
 CLOUT festival to nie tylko muzyka, to także święto kultury “urban”. Integralną częścią festiwalu będzie Hypemarket - targi mody i kultury ulicznej, na których zaprezentują się najlepsi, spośród setek wystawców poprzednich edycji.

Partnerzy medialni wydarzenia: newonce.net | newonce.radio | NOIZZ.pl | Rap Genius Polska | Popkiller | Going. | TraPL | rapnews.pl | FRESH N DOPE | SAJKO


Organizatorzy: BIG idea & Hypetalk
 Visual arts: Ribowski

bilety
STANDARD PASS
od 345
COMFORT PASS
od 755
miejsce

Global Expo

Warszawa, Modlińska 6D

Miejsce dawnej fabryki FSO, zajmuje największa w Warszawie i wielofunkcyjna hala targowo-wystawiennicza – Global Expo przy ul. Modlińskiej  6D w Warszawie to niebotyczna przestrzeń użytkowa, w której zachowana została postindustrialna architektura i ciekawy design. Hala oferuje najnowocześniejsze udogodnienia i rozwiązania techniczne, dzięki którym każde z organizowanych tam wydarzeń jest sukcesem i niezapomnianym doznaniem. Choć na miejscu Global Expo funkcjonowały już wcześniej inne nieruchomości, to dopiero w czwartym kwartale 2018 roku, Global Expo zostało dopracowane i oddane do użytku. Przestrzeń Global Expo jest w stanie pomieścić ponad 2000 uczestników wydarzenia, dysponuje restauracją dla 350 osób i parkingiem dla 1400 aut oraz hotelem ze 150 pokojami. Te liczby przekładają się na jakość i doskonałą organizację wydarzeń, które dzięki ogromnej przestrzeni stanowią komfortowy obiekt, w którym spędzimy czas.  W Global Expo została zorganizowana niezliczona liczba targów, kongresów, eventów i koncertów. Ilość uczestników, jaką przyciągają wydarzenia organizowane w warszawskiej hali to liczba, która czyni Global Expo bezkonkurencyjną. Zróżnicowane tematycznie, kilkudniowe targi, specjalistyczne szkolenia, pasjonaci mody i urody - to jedne z wielu wydarzeń, którym przestrzeni użyczyła hala Global Expo. Odbyły się tam eventy biznesowe takie jak Event Biznes, targi Hair Forum, Ptak Warsaw Expo, Auto Nostalgia czy targi motoryzacyjne i biznesowe FLEET Market. Na łamach Global Expo zaplanowano już szereg wydarzeń o charakterze biznesowym i kulturalnym, zróżnicowanym tematycznie i czasowo. Choć w Warszawie nie brakuje przestrzeni użytkowych, na których są organizowane eventy to Global Expo wyróżnia się na ich tle począwszy od największej przestrzeni użytkowej, przez architekturę zachowaną z duszą poprzedniego miejsca, aż po najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. Dzięki tym cechom, Global Expo to dominujący obiekt, w którym doświadczymy najlepszych wydarzeń kulturalnych.  

podobne wydarzenia
 • Festiwal
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  Pod dachem
  WYMAGANY UCC (Unijny Certyfikat Covid)

  Piątek, 29 kwietnia 2022, 15:00

  EXPO XXI Warszawa - Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe, Warszawa, od 152 zł

  NOWA DATA, NOWE WYDARZENIE, NOWY LINE–UPPokażemy wam, jak to się robi w WWA!Co to byłby za festiwal hip–hopowy bez piątego elementu tego gatunku? Startujemy totalnie na świeżo, bo w międzyczasie Facebook zakosił nam wydarzenie, ale nie ma miękkiej gry.Powiedzcie na osiedlu, że robimy ten festiwal dalej i niech to się trzyma.W ofercie dalej pełen pakiet – koncerty, market, DJ-sety i paneleWszystko będziemy ogłaszać na bieżąco!LINE–UPOIO, Malik Montana, White 2115, Białas, JWP/BC, Dziarma, ReTo, Kacperczyk, Miły ATZ, Avi & Louis Villain, Kaz Bałagane, Dwa Sławy, Zdechły Osa, Tuzza, Janusz Walczuk, Miętha, CatchUp x Hodak, Smolasty, Oliwka Brazil, Barto Katt & more TBA...Piątek:OIO, White 2115, Kacperczyk, Janusz Walczuk, Smolasty, Oliwka Brazil, Miły ATZ, JWP/BC, Avi & Louis Villain, Dwa SławySobota:Malik Montana, Białas Dziarma, ReTo, Barto Katt, Kaz Bałagane, Catchup x Hodak, Mięta, Tuzza, Zdechły osaDJ SETYStrefa Jelenia:33Szczepan, Felipe, Flame: Pablo & Krzysztof Polak, Janigunz, Punchline, So Hard: Igor M, Spisek 1, ŚW.BASS (ATZ & Phunk'ill) oraz Tycjana & Deemz MARKETMarki: Jarmula, bola, ????????????????????, TGS - The Glistening Store, Funeral Alchemy, Synthetic, Saga Semi & more TBA...

 • Festiwal

  Piątek, 13 maja 2022, 10:00

  Różne lokalizacje, Warszawa, od 220 zł

  XIX Festiwal Filmowy Millennium Docs Against Gravity, największe święto kina dokumentalnego w Polsce, odbędzie się w dniach 13-22 maja 2022 r. Widzowie i Widzki edycji festiwalu w Warszawie mogą kupić karnety, umożliwiające wstęp na projekcje i wydarzenia festiwalu w Warszawie. Szczegółowe zasady funkcjonowania karnetów określa Regulamin i Zasady funkcjonowania karnetów. Zakupiony karnet można odebrać wyłącznie w Kinotece w Centrum Festiwalowym od 12 maja 2022 r. od 15:00 do 20:00 (dnia poprzedzającego start festiwalu) do 22 maja 2022 r. (daty zakończenia warszawskiej edycji festiwalu). Zakupiony karnet może odebrać osoba, na której nazwisko został wystawiony, za okazaniem dowodu tożsamości lub innego dokumentu ze zdjęciem. Osoby posiadające karnety wstęp na projekcje w Warszawie będą miały z odebraną wcześniej wejściówką na dany seans. Wejściówki dla osób posiadających karnety będą do odbioru w Centrach Festiwalowych we wszystkich festiwalowych kinach w Warszawie.Wejściówki odbiera się na seanse na dany dzień i dzień następny – nie ma możliwości odbioru ani rezerwacji wejściówek na kolejne dni. Wejściówki na dany dzień można odebrać zarówno na cały dzień, jak i przed rozpoczęciem wybranych seansów. Na jeden karnet przysługuje jedna wejściówka na dany seans. Karnety są imienne, niedozwolone jest przekazywanie karnetu innej osobie.Pula wejściówek na poszczególne seanse dla osób posiadających karnety jest ograniczona i niezależna od puli biletów sprzedawanych przez kasy kin. Nie zamyka to drogi do obejrzenia filmu, ponieważ każdy tytuł na festiwalu będzie prezentowany kilka razy. Centra Festiwalowe w każdym kinie otwierają się na godzinę przed pierwszym seansem. Kończą pracę 15 minut po rozpoczęciu ostatniego seansu. Codziennie i dla każdego festiwalowego kina godziny pracy Centrów Festiwalowych są różne – w zależności programu. Prosimy o sprawdzanie siatki projekcji, żeby wiedzieć, w jakich godzinach pracujemy danego dnia.Karnet nie upoważnia do wstępu na Galę Otwarcia. Na Galę wręczenia nagród i ewentualne biletowane wydarzenia specjalne, jak np. koncerty i spotkania mistrzowskie 19. Festiwalu Filmowego Millennium Docs Against Gravity, osoby posiadające karnet obowiązuje odbiór bezpłatnej wejściówki w Centrum Festiwalowym w Kinotece. Ilość bezpłatnych wejściówek na dane wydarzenie może być ograniczona.Do zobaczenia na 19. Festiwalu Filmowym Millennium Docs Against Gravity!

 • Festiwal

  Piątek, 13 maja 2022, 10:00

  Różne lokalizacje, Warszawa, od 220 zł

  XIX Festiwal Filmowy Millennium Docs Against Gravity, największe święto kina dokumentalnego w Polsce, odbędzie się w dniach 13-22 maja 2022 r. Aby móc skorzystać z karnetu prezentowego obdarowana przez Ciebie osoba musi zarejestrować swój karnet najpóźniej do 25 kwietnia 2022 r. wypełniając formularz online: https://mdag.pl/19/pl/warszawa/page/rejestracja-karnetu-zSzczegółowe zasady funkcjonowania karnetów określa Regulamin i Zasady funkcjonowania karnetów. Zakupiony karnet można odebrać wyłącznie w Kinotece w Centrum Festiwalowym od 12 maja 2022 r. od 15:00 do 20:00 (dnia poprzedzającego start festiwalu) do 22 maja 2022 r. (daty zakończenia warszawskiej edycji festiwalu). Zakupiony karnet może odebrać osoba, na której nazwisko został zarejestrowany, za okazaniem dowodu tożsamości lub innego dokumentu ze zdjęciem. Osoby posiadające karnety wstęp na projekcje w Warszawie będą miały z odebraną wcześniej wejściówką na dany seans. Wejściówki dla osób posiadających karnety będą do odbioru w Centrach Festiwalowych we wszystkich festiwalowych kinach w Warszawie.Wejściówki odbiera się na seanse na dany dzień i dzień następny – nie ma możliwości odbioru ani rezerwacji wejściówek na kolejne dni. Wejściówki na dany dzień można odebrać zarówno na cały dzień, jak i przed rozpoczęciem wybranych seansów. Na jeden karnet przysługuje jedna wejściówka na dany seans. Karnety są imienne, niedozwolone jest przekazywanie karnetu innej osobie.Pula wejściówek na poszczególne seanse dla osób posiadających karnety jest ograniczona i niezależna od puli biletów sprzedawanych przez kasy kin. Nie zamyka to drogi do obejrzenia filmu, ponieważ każdy tytuł na festiwalu będzie prezentowany kilka razy.Centra Festiwalowe w każdym kinie otwierają się na godzinę przed pierwszym seansem. Kończą pracę 15 minut po rozpoczęciu ostatniej projekcji. Codziennie i dla każdego festiwalowego kina godziny pracy Centrów Festiwalowych są różne – w zależności programu. Prosimy o sprawdzanie siatki projekcji, żeby wiedzieć, w jakich godzinach pracujemy danego dnia.Karnet nie upoważnia do wstępu na Galę Otwarcia. Na Galę wręczenia nagród i ewentualne biletowane wydarzenia specjalne, jak np. koncerty i spotkania mistrzowskie 19. Festiwalu Filmowego Millennium Docs Against Gravity, osoby posiadające karnet obowiązuje odbiór bezpłatnej wejściówki w Centrum Festiwalowym w Kinotece. Ilość bezpłatnych wejściówek na dane wydarzenie może być ograniczona.Do zobaczenia na 19. Festiwalu Filmowym Millennium Docs Against Gravity!