Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

CLOUT FESTIVAL 2022 [ZMIANA DATY]

 • Festiwal
 • Festiwale muzyczne
 • Rap
 • Zagraniczne
 • W plenerze

CLOUT FESTIVAL 2022 [ZMIANA DATY]

13-14.07.2022, 15.00

od 295 zł

Polacy coraz lepiej czują TRAP, dlatego przyszedł w końcu czas na pierwszy polski trapowy festiwal.

CLOUT FESTIVAL odbędzie się 14-15.07.2021 na terenie Warszawskiej Hali Stali.

Organizatorzy, nazywając swój festiwal, zainspirowali się potocznym angielskim słowem 'clout', które oznacza siłę, sławę, pieniądze, wpływy i styl, czyli wszyscy co kojarzy się ze współczesnym rapem. W lipcu w Hucie Stali usłyszmy m.in.:

Gucci Manne

okrzyknięty ojcem chrzestnym trapu, który może pochwalić się już 16 albumami studyjnymi i ponad 70 mixtape'ami, Gucci Manne w Polsce wystąpi po raz pierwszy

Asap Ferg

amerykański raper i członek hip-hopowego składu ASAP Mob, który tworzy epki brzmiące duszno, a jednocześnie mistycznie; na zamianę z bardziej komercyjnymi, chociaż momentami melodyjnymi wydaniami. Na koncercie może być to ciekawa mieszanka.

Wystąpią także: Sheck Wes, LIL Keed, Maxo Kream. Czekamy na zapowiedzi kolejnych ośmiu artystów.

CLOUT FESTIVAL to nie tylko koncerty. Organizatorzy przygotowali także Hypermarket - targi mody i kultury ulicznej. Jeśli organizatorom uda się wypełnić zapowiadany klimat, będzie to noc pełna wrażeń.

informacja organizatora

“TRAP EVENT POLAND HAS NEVER EXPERIENCED YET”

Koncerty: ASAP Ferg, Sheck Wes, Yung Lean, Lil Keed, Maxo Kream, Smokepurpp & more

2 DNI - 12 ARTYSTÓW - 14-15 LIPCA 2021 - HUTA WARSZAWA

“CLOUT” - to słowo pochodzące z angielskiej mowy potocznej oznaczające: siłę, sławę, pieniądze, wpływy i styl, czyli wszystko z czym kojarzą się amerykańscy raperzy. To właśnie dlatego na CLOUT Festival wystąpi aż 12 artystów światowego formatu. Większość z nich pojawi się w Polsce po raz pierwszy!

CLOUT FESTIVAL to nie tylko muzyka, to także święto kultury “urban”. Integralną częścią festiwalu będzie Hypemarket - targi mody i kultury ulicznej, na których zaprezentują się najlepsi, spośród setek wystawców poprzednich edycji.

Masz dosyć festiwali na polach i lotniskach? Na CLOUT będziesz bawić się otoczony budynkami warszawskiej HUTY STALI. Fabryki, w której temperatury rzędu 1550’C są codziennością. Miejsce zamknięte na co dzień dla zwykłych przechodniów, otworzy się na dwa dni podczas CLOUT FESTIVAL.

Partnerzy strategiczni: SONY | Arcellor Mittal
Partnerzy medialni wydarzenia:
newonce.net | newonce.radio | NOIZZ.pl | Rap Genius Polska | Popkiller
Organizatorzy: BIG idea & hypetalk

bilety
REGULAR PASS
od 295
COMFORT PASS
od 755
podobne wydarzenia
 • Festiwal
  Festiwale muzyczne

  Sobota, 9 listopada 2019, 20:00

  Klub SPATiF, Warszawa, od 25.00 zł

  BROSHUDA | di.ARIA | BRÖTZMANN / DOBIE / JANICKI / JANICKI | FOQL & EDKA JARZĄB: Mother Earth's Doom Vibes | JULEK PLOSKI LIVE | FREEZE LIVE | JAKUB LEMISZEWSKI LIVE | VJ COPY CORPO | MONSTERwww.festiwal.mozg.pl[ENGLISH version below]Międzynarodowy Festiwal Muzyki Współczesnej i Sztuk Wizualnych „Mózg Festival” jest spotkaniem artystów tworzących i poruszających się we wszystkich rejonach muzyki współczesnej, sztuki performance, audio i wideo instalacji, w których muzyka odgrywa istotną rolę.Do udziału w festiwalu zapraszani są artyści z całego świata, gdyż jednym z założeń festiwalu jest jego wielokulturowość oraz prezentacje sprzyjające poznawaniu i rozumieniu wieloaspektowości kultur.Festiwal prezentuje najnowsze techniki wykonawcze oraz połączenia interdyscyplinarne w kontekście i poszanowaniu tradycji.___________________________________________________________________International Festival of Contemporary Music and Visual Arts „Mózg Festival” is an encounter of artists who work and create in all areas of contemporary music as well as performance art and multimedia installations where music plays an important part. Artists who participate in the festival come from all around the world. This reflects the multicultural principle of Mózg Festival and enables the audience to experience and understand different aspects of various cultures.The festival presents the newest performance techniques and interdisciplinary combinations that relate to and honour tradition.PROGRAM / TIMETABLE20:00 BROSHUDA sala im. Gustawa Holoubka21:00 PETER BRÖTZMANN / JON DOBIE / SŁAWEK JANICKI / QBA JANICKI sala im. Gustawa Holoubka22:15 FOQL & EDKA JARZĄB: Mother Earth's Doom Vibes23:00 JULEK PLOSKI LIVE + VJ COPY CORPO23:00 FILMS AGAINST WAR „GROBOWIEC ŚWIETLIKÓW” sala im. Gustawa Holoubka23:40 FREEZE LIVE + VJ COPY CORPO00:25 JAKUB LEMISZEWSKI LIVE + VJ COPY CORPO01:15 BROSHUDA dj set - we współpracy z PRZEKRÓJ PROSI DO TAŃCA02:00 MONSTER dj set - we współpracy z PRZEKRÓJ PROSI DO TAŃCA

 • Image preview
  Festiwal
  Festiwale muzyczne
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  W plenerze

  Czwartek, 26 sierpnia 2021, 12:00

  Warszawa - sekretna lokalizacja, Warszawa, od 20 zł

  SBM FFestival powraca w 2021 roku!Przed nami piąta jubileuszowa odsłona największego święta fanów SBM Label. Tym razem jednak, w przeciwieństwie do poprzednich edycji, wydarzenie przyjmie zupełnie nową formułę. Po raz pierwszy odbędzie się ono latem w plenerze, a dodatkowo czekają nas aż 2 dni koncertów i wydarzeń towarzyszących! 25 i 26 czerwca usłyszycie na żywo wszystkich artystów SBM Label, którzy znowu razem wystąpią na scenie, ale nie zabraknie także gości specjalnych, których ogłosimy w późniejszym terminie. Na terenie wydarzenia pojawi się także dobrze znany SBM Space, który wraz z tematycznymi strefami możecie kojarzyć z poprzednich edycji. Oprócz regularnych biletów w sprzedaży znajdziecie także wejściówki PREMIUM przeznaczone dla największych fanów SBM. Zapewnią wam one m.in dostęp do specjalnych materiałów związanych z wydarzeniem, wśród których znajdziecie wyjątkowe festiwalowe grafiki oraz materiały zza kulis tak wielkiego przedsięwzięcia jakim od paru lat jest SBM FFestival. Dedykowana zakładka już wkrótce pojawi się na stronie internetowej festiwalu. Jest na co czekać!Formularze akredytacyjne foto wideo oraz te dla wolontariuszy są już dostępne.

 • Image preview
  Festiwal
  Techno
  Eksperymentalna
  Festiwale muzyczne

  Piątek, 5 listopada 2021, 18:00

  COS Torwar, Warszawa, od 151 zł

  Druga edycja Undercity oznaczała dodatkowy poziom, nową scenę District, większą liczbę artystów i zupełnie nową, audiowizualną oprawę.Organizatorzy nie zwalniają tempa i ogłaszają trzecią edycję, tym razem rozszerzoną o kolejny dzień.LINE UP: TBAOrganizator: Follow The StepRegulamin: www.undercity.pl/regulaminUWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.